Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez kupmitrumne 06 wrz 2013, 13:09
służę pomocą :)

przez hania33 06 wrz 2013, 13:30
nerwa,

daje odwage pokonac lęk...
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

przez nerwa 06 wrz 2013, 13:47
kupmitrumne, dzieki! :)
hania33, no wlasnie, ten wilk szczególnie mi się podoba - i jak dziewczyna chce się z nim zmierzyc, to znika.... super!
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez hania33 06 wrz 2013, 13:57
nerwa,

Zniknie i u nas..walczmy...

-- 06 wrz 2013, 13:58 --

nerwa,

Bo inaczej ten wilk zabierze nam zycie,,, :( najpiękniejsze chwile... :(

Obrazek

przez nerwa 06 wrz 2013, 14:01
hania33, nie mozemy na to pozwolic! Naprawde potem bedziemy zalowac... :-/
Ja mimo otumanienia wyszlam na krotki spacer juz dzisiaj, w sumie zdziwilam sie, bo myslalam, ze taki dzien to bedzie fatalnie ,ale ze mimo wszystko przejde kawalek. A tymczasem w sumie, nie wiem czy nie bylo nawet lepiej niz w lepsze dni czasem.
Moze to niewyspanie tak otumanilo, ze juz nawet lękom sie trudniej przebic ;)

-- 06 wrz 2013, 14:21 --

a moj spokojny stan dlugo nie potrwal :-/ i teraz meczy mnie taki natłok myśli + lekki lęk + obawa, ze ja w koncu zwariuje :(
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez hania33 06 wrz 2013, 16:50
nerwa,
Nie zwariujesz...to Nasz mozg wariuje..nasze nerwy,,,odpuści..musimy wytrzymać.

Obrazek

przez nerwa 06 wrz 2013, 16:56
hania33, ehh :( ale serio, czasem mam wrazenie, ze juz jestem w jakims zamknietym kole z którego nie ma wyjscia. I ten ciąłgy lęk mnie wykończy w pewnym momencie, i że może byc tylko gorzej - i że mózg juz tego nie wytrzyma po prostu, bo bedzie za duzo tych nerwow. I ze jakies zalamanie przezyje i mnie zamkną w psychiatryku.

No ale czasem przychodzi jakis taki spokojniejszy czas , ze widze jakas przyszlosc, ze chce mi sie walczyc, ze wierze, ze to jest wszystko do zrobienia krok po kroku (tylko, ze te pierwsze mysli są częstrze i mnie jeszcze bardziej dobijają).

przez hania33 06 wrz 2013, 16:58
nerwa,

W psychiatryku Ciebie nie zamkną , znów coś wkręcasz sobie, masz dużo wiary i nadziei , myślisz o lękach??

-- 06 wrz 2013, 17:01 --

u mnie zaraz sie zacznie burza...oj zadzwonił do mnie Niemiec...gadam , ze nie rozumiem , ze pochodzę z Polski ..a on takkk ja tez ...ile tu Polaków się chowa tylko szukać... :D

Obrazek

przez pimpek82 06 wrz 2013, 17:53
cześć dziewczyny!
ja się też dzisiaj ch....o czuję :( ,bolą mnie w klacie i w okolicach brzucha jak bym robiła brzuszki/ćwiczyła mięśnie.Czuję je przy wdechu,ruchu.Do tego mam przez cały dzień jakieś lęki,panikę i w jednej chwili robi mi się słabo,ciężko mi oddychać,jakieś zaciskanie w gardle,uczucie,że coś się ze mną dzieje złego.Do d..y z tym wszystkim.

przez hania33 06 wrz 2013, 17:54
pimpek82, Czesc

To chyba dziś Wszyscy tak mamy... :(

Obrazek

przez nerwa 06 wrz 2013, 18:10
ehhh jakis naprawde feralny dzien! :-/ pimpek82, ja mam jeszcze takie uczucia gorąca nagle na calej twarzy, i lęk oczywiscie. Pieprzona nerwica!!!! (kurwica!) :D

przez dusznomi 06 wrz 2013, 19:44
nerwa, z tym uczuciem gorąca mam tak samo, raz jest mi zimno, a raz zalewa mnie pot ;/ dżizys ;/
Jakos dzien mi zlecial, ale co z tego...jak to tylko kolejny...do kolekcji....dzień jak kazdy poprzedni! Nie wiem, duszno mi, czy mi sie wydaje ze mi duszno, gardlo mam tak scisniete jakby ktos mi zalozyl mega ciasny kołnierz... jakie to wszytsko pok*rwione!!! Jechalam teraz do sklepu i widze staruszke jak zamiata sobie kolo domu i mysle, cholera, stara babuszka a ma werwy tyle, a dla mnie sukcesem jest rozwieszenie prania, odkurzenie....a jestem od niej z 50 lat młodsza ;/
Fajne życie, to przede wszystkim kwestia fajnego myślenia....

przez nerwa 06 wrz 2013, 20:19
No jakos zlecialo - teraz wieczor - to u mnie zawsze juz lepiej zazwyczaj. Ufff dzisiaj ciezko bylo, i niewyspanie i pogoda przed burza i deszczem i wkrecanie w lęki! masakra... dopiero dalam rade cos zjesc :)

Kurcze a te starsze osoby, ja nie wiem skad one te siły biorą! ja mysle, ze moze na wojnie sie nauczyly? :) tzn. tak ogolnie doswiadczyly ciezkich czasow i nie skupiaja sie na głupotach tylko jest robota do zrobienia to robia. A my - myslimy i myslimy i z tych mysli rodza sie te wszystkie nasze objawy, lęki i złe stany. Kiedys nawet czytalam, ze jak wojna jest to ludziom mijają nerwice - bo jest powazne zagroznie.

przez pimpek82 06 wrz 2013, 20:30
Mi też robi się goraco,zimno czasami jak się połóżę do łóżka i mam lęki.Parę miesięcy temu czułam że robi mi się gorąco w poliki.Patrzę do lusterka czerwone jak cholera.Teraz też robi mi się gorąco w twarz albo ciało z tym,że tak mocno się nie czerwienię.Mam wrażenie,że policzki mnie jakoś dziwnie swędzą/pieką.

Sortuj wg