Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez nerwa 04 wrz 2013, 13:29
u mnie tez kiepsko... od rana jakis taki dziwny lęk (tez nie intensywny, zaden atak ani nic, ale taki długofalowy i wszechobecny :-/ straszne to jest). Do pracy oczywiscie nie ide... cale szczescie, ze szefa ma nie byc przez te 2 dni, bo w sumie nie wiem jakbym tam dotarla nawet.

-- 04 wrz 2013, 12:34 --

a macie przewaznie taka ulge po ataku paniki? tzn. ze wtedy nie ma zadnego lęku?
Bo ja wlasnie tak mam, i ostatnio jak mam taki ten lęk uogólniony w ciagu dnia, to juz az chcialabym miec nagle jakis porzadny atak paniki, zeby potrwal z 10 minut, przeszedl i zebym miala spokoj na jakis czas z lękiem :-/
A tak, to ten "stały" tak cały czas.. i mam wrazenie, ze cos sie szykuje, ale to trwa godzinami.
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez milady 04 wrz 2013, 13:46
nerwa, wiesz co, ja mam takie coś, ale nawet częściej kiedy mam jakieś spontaniczne sytuacje. Musi być jakiś szok, wielka radość, coś niespodziewanego naprawdę, silniejsze od tego lęku, żeby zrobiło mi się lepiej.

przez hania33 04 wrz 2013, 14:21
Witajcie..

U mnie dzis tez dziwnie...upal mnie dobil..znow ponad 30 stopni...bol miesni , spalam 2 godziny...
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nerwa 04 wrz 2013, 14:33
ja to jeszcze wkoncu wczoraj okres dostalam, wiec dodatkowo dzisiaj beznadziejnie - wiecie jak to jest :-/
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez hania33 04 wrz 2013, 14:34
nerwa,

oj wiem...ja chodze , jak zombi, gdy mam okres...

Obrazek

przez Saraid 04 wrz 2013, 14:37
nerwa napisał(a):ja to jeszcze wkoncu wczoraj okres dostalam, wiec dodatkowo dzisiaj beznadziejnie - wiecie jak to jest :-/

Wiemy <tulamy>
Saraid

przez nerwa 04 wrz 2013, 14:38
Ja teraz proboje nową technike :) tzw. white noise. Czyli po prostu taki szum. Czesto sie go stosuje, zeby sie skupic na czyms itd. (albo nawet przy zasypianiu) , a dzis wyczytalam, ze kilka osob chwalilo, ze sie lepiej czują pod wzgledem lękowym. No wiec odpalilam sobie (http://www.youtube.com/watch?v=1KaOrSuW ... ture=share), narazie mi sie poprawilo, ten lęk uogólniony przeszedł - chociaz nie jestem pewna czy od tego, czy po prostu samo się już skonczylo.

-- 04 wrz 2013, 13:40 --

juz się łapie wszystkich sposobów najrózniejszych :P

przez hania33 04 wrz 2013, 14:40
mozliwe , dlatego nad morzem sie czuje lepiej oj żebym mogla tak sie przenieść...

Obrazek

przez kupmitrumne 04 wrz 2013, 19:23
U mnie póki co bez ataków (odpukać) ale coś nie mogę się po tej doksepinie obudzić rano :roll: , w dodatku ciągle jestem zmęczona , nie wiem czy to wina leków czy może coś nie tak z krwią , muszę zrobić morfologie i zmierzyć się z moim odwiecznym lękiem pobraniem krwi :roll:

przez another_memory 04 wrz 2013, 19:39
mi od kiedy poznalam dzialanie benzo (doraznie afobam) to nei umiem inaczej opanowac atakow :( kiedys radzilam sobie bez tego ale mam wrazenie, ze teraz jakbym nie zazyla tabletki to bym tego nie przezyla..
And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music

przez maciekpoznan 04 wrz 2013, 19:54
Ja tez ostatnio walcze z takim meczacym uogolnionym lekiem ktory snuje sie za mna:(

przez dusznomi 04 wrz 2013, 20:08
u mnie dziś lęki przyszły tylko kilka razy, ale co z tego skoro i tak nie umiem sobie z nimi radzić! Ciekawe jak będzie jutro, eh...do bani to wszystko!!! Teraz siedze i oczywiscie standardowo sie dusze....kiedy to cholerstwo mnie zostawi w spokoju?
Fajne życie, to przede wszystkim kwestia fajnego myślenia....

przez nerwa 04 wrz 2013, 20:26
ehhh, maciek, straszny ten ciagły lęk jest :-/

another_memory, ja to sie dzisiaj zaczelam zastanawiac czy przypadkiem bez benzo atak i tak by nie przeszedl po jakims czasie (chyba by przeszedl, nawet moze po podobnym czasie). A ja z kolei zawsze mam stresa, ze.. moze TYM RAZEM benzo nie zadzialaja ;)

przez another_memory 04 wrz 2013, 20:53
nerwa, benzo to mocne gówno, zawsze zadziala 8)
And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music

Sortuj wg