Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez hania33 17 sie 2013, 22:50
maciekpoznan

Mi się kiedyś udało pokonać to dziadostwo to tym bardziej Tobie się uda...Dobrej nocy , spijcie dobrze :papa:
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

przez maciekpoznan 17 sie 2013, 22:52
Ale do kazdego z Was (do mnie tez)wrocilo:( dobra koniec dolowaniA. Slodkich snow
Ostatnio edytowano 17 sie 2013, 23:01 przez maciekpoznan, łącznie edytowano 1 raz

przez ala1983 17 sie 2013, 22:57
hania33 napisał(a):ala1983

Chodziłam na terapie 3 lata, nie pomogła mi zupełnie, Pani psycholog nie dawała mi żadnych rad , nic nie mówiła do mnie tylko notowała moje słowa...to mnie zniechęciło bardzo a na wizyty prywatne nie miałam pieniędzy,,

-- 17 sie 2013, 22:41 --

Tylko mną się nie sugerujcie , mam pecha po prostu do lekarzy,,jak i psychiatra mnie zawiódł tak i psycholog.Terapie pomogły wielu osobom i mam nadzieje, ze Wam pomogą.

Właśnie o to chodzi, aby nie dawała rad.. sama osobowość terapeuty i relacja pacjent-terapeuta jest tu kluczowa. Nie jest łatwo trafić na odpowiednią osobę..
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez platek rozy 18 sie 2013, 15:09
Saraid czy tylko doraznie xanax łykasz? mnie się wydawalo ze jego trzeba codziennie.
A ja jestem na mobemidzie i do tego w za malej dawce. Mam spowolnione wchlanianie i po prostu kazdy lek odbieram jakbym zamiast jednej tabletki wziela z 5 i stad mam mega sutki uboczne :( Nie widze juz dla siebie ratunku. :roll:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

przez hania33 18 sie 2013, 15:27
Mi nie zapisano nic z benzo na przetrwanie z Arketiksem, lekarz uznał , ze się uzależnię.Xanax zawsze łyka się doraźnie , przy większym leku itp, chyba , ze wchodzi się na inny lek wtedy można codziennie , lecz przez krotki okres czasu.Ja przy Arketiksie również mam skutki uboczne, liczę , ze wytrwam i będzie lepiej .Ty platek rozy również przetrwasz , powodzenia życzę.
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

przez Saraid 18 sie 2013, 15:33
platek rozy, witaj w klubie z tym wchłanianiem wiem o czym piszesz,tak doraznie dlatego własnie unikam tabsów wszelakich bo efekt leczenia znikomu a ubocznczych full.
Saraid

przez _ewa_ 18 sie 2013, 15:35
Mnie przed chwilą złapał atak,tak bez powodu,ale nauczyłam się go kontrolować i na szczęście po chwili minął. Chciałam wyjść na spacer,ale chyba zostanę w domu,bo się boję,że zemdleję na ulicy:/
Yesterday is history .. Tomorrow's a mystery

http://www.youtube.com/watch?v=sV4_wHvP7b8

przez Saraid 18 sie 2013, 15:38
_ewa_, <tualm>zostań odpocznij lepiej znam to sama dzis tez jestem jeszcze uziemiona chociaż jest lepiej.Skup się na czyms przyjemnym,zeby odgonić złe myśli.
Saraid

przez _ewa_ 18 sie 2013, 15:41
Saraid napisał(a):_ewa_, <tualm>zostań odpocznij lepiej znam to sama dzis tez jestem jeszcze uziemiona chociaż jest lepiej.Skup się na czyms przyjemnym,zeby odgonić złe myśli.

dziękuję:)
Zostanę,nie ma mowy abym wyszła na zewnątrz. Szukam jakiegoś filmu,zawsze mi to pomaga,bo się skupiam na oglądaniu

przez Saraid 18 sie 2013, 15:45
_ewa_, wiesz,ze ja też?ale spokojnego takiego na luzie żeby się nie podkręcić miłego ogladania :smile:
Saraid

przez _ewa_ 18 sie 2013, 15:54
To miło,że ktoś ma podobnie:P obejrzę jakąś komedię romantyczną albo coś w ten deseń i pomarzę sobie,że kiedyś też taka będę szczęśliwa :mrgreen:
dziękuję;)

przez sugarman 18 sie 2013, 16:19
Ja bralem kiedyś alprox. Teraz mam przepisany Zomiren, którego od zeszłej środy nie wykupilem. Szkoda bo by mi sie teraz bardzo przydal... :(

przez platek rozy 18 sie 2013, 16:22
Saraid Ja nawet doraznie nic wziac nie moge bo po xanaxie bym nie wstala :(

A powiedzcie mi czy macie te ataki lęku raz na czas czy ciagle? Ja przez ostatnie kilka dni mam caly czas...
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

przez Saraid 18 sie 2013, 16:35
platek rozy, ponieważ jestem chora od 2 dni mnie męczyłu dziś juz ok.jest raz na jakis czas mnie mecza jak nazbiera mi się za duzo stresu i mam bum wtedy.
Saraid

Sortuj wg