Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez wysłowiona 05 cze 2013, 08:23
Julka, dystans nie ustaje?:>

przez julkaapril 05 cze 2013, 15:11
różnie z nim bywa..akurat mam faze na SM ale poki co moje objawy tłumaczę innymi chorobami, ktore nie zagrażają zyciu i sprawności xD czyli takimi, które da się wyleczyć :D czyli taaa dystans jest..a jak zaczyna go brakować to sięgam po środek ostateczny - Afobam :)
,,..Tak, na to wygląda. Odbiło Ci, zbzikowałaś, dostałaś fioła. Ale coś Ci powiem w sekrecie. Tylko wariaci są coś warci.." :)

przez Majkel86 06 cze 2013, 00:45
Łatwiej Wam jest gdzieś wyjść samemu czy z kimś? Ja np. zawsze wszędzie wolę iść sam, wtedy czuje o wiele mniej napięcia, nie wiem dlaczego ;| Chyba dlatego, że jak się gorzej poczuje w sklepie czy gdziekolwiek to w każdej chwili będę mógł stamtąd wyjść nikomu się nie tłumacząc co mi jest ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez buka 06 cze 2013, 01:52
kurna,ja już się boje wychodzić w miejsca publiczne,chociaż dziś wytrzymałem na koncercie 2h ze strasznymi somatami :\

i żadne afirmacje,wizualizacje i medytacje nic nie dają,jak nie ma afobamu

przez julkaapril 06 cze 2013, 02:06
i żadne afirmacje,wizualizacje i medytacje nic nie dają,jak nie ma afobamu

http://kwejk.pl/obrazek/1811178/co-tam-dali.html :D:D

też Afobam mi dupsko ratje :)
,,..Tak, na to wygląda. Odbiło Ci, zbzikowałaś, dostałaś fioła. Ale coś Ci powiem w sekrecie. Tylko wariaci są coś warci.." :)

przez buka 06 cze 2013, 02:30
hehe,następnym razem jak będe trzymał się za głowe żeby mi nie odpadła to będe starał sobie zwizualizować tego demota 8)

przez nerwa 06 cze 2013, 11:24
Majkel86, Ja kiedys mialam tak, ze wlasnie wolalam z kims, wtedy sie czulam lepiej. A od jakiegos czasu mam odwrotnie - jesli jestem sama, jestem w miare spokojna, a z kims jest gorzej :-/ Nie wiem skad taka odmiana.
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez Rafal vel Nerw 06 cze 2013, 18:46
Ja to dostaję nerwicy od tych reklam na tej stronie codziennie jest ich więcej a już ta z Super Nianią to mnie tak wku....wia że kilogram magnezu muszę połknąć. :yeah:
A tak poważnie.Już od 3 miesięcy walczę z atakami nerwicy,głównie w nocy zaraz przed zaśnięciem -czuje wtedy każde jedno uderzenie serca i już się nakręcam że za szybko ,że za wolno że arytmia.Resztę już znacie kołatanie serca ze strachu,poniesiony puls,100 myśli o zawale ,umieraniu ,brak oddechu i tak do 2 -giej w nocy potem zasypiam na siedząco i budzę się rano o 7 -mej o dziwo żywy,cały,spokojny.Potem sobie tłumaczę ...,,Ale ja pojeb......jestem ,kolejnej nocy już tak się nie dam '' ale wiecie co niestety znowu zasypiam o 2 -giej :(

przez Saska 06 cze 2013, 19:06
Rafal vel Nerw napisał(a):,Ale ja pojeb......jestem ,kolejnej nocy już tak się nie dam '' ale wiecie co niestety znowu zasypiam o 2 -giej :(

Kto tak nie myśli :P Jak po każdym ataku myślę, że kolejnym razem sobie wytłumaczę itd., a zawsze tak i tak umieram ;] Ten typ tak ma ;]
To nic! To nic! To nic!
Dopóki sil,
Jednak iść! Przecież iść!
Będę iść!

przez julkaapril 06 cze 2013, 19:55
Rafal vel Nerw napisał(a):
,Ale ja pojeb......jestem ,kolejnej nocy już tak się nie dam '' ale wiecie co niestety znowu zasypiam o 2 -giej

Kto tak nie myśli Jak po każdym ataku myślę, że kolejnym razem sobie wytłumaczę itd., a zawsze tak i tak umieram ;] Ten typ tak ma ;]

haha ja też tak mam..dosłownie..atak znika a ja patrzę na siebie z góry pukam w głowę..i mówię ty debilu ty..tyle chorych jest na świecie a ty glupia sobie wkręcasz..ciesz się, że nie jesteś na ich miejscu..(ale po jakimś czasie dochodzi myśl..ale może będę).. takie blędne koło.. wariactwo totalne wariactwo..bez przerwy trzeba gadać do siebie xD

dużo ludzi widzę na serce patrzy..mój organizm uwziął się na głowę..jak nie jakiś wylew pod czaszką ciepłego czegoś..to ścisk mózgu i oczu..-,- masakra

-- 06 cze 2013, 19:57 --

to wrzucę coś jeszcze :) cieszę się, że są tu ludzie, którzy rozumieją te ataki bo rodzinie nie wytłumaczę za cholerę, że nie idzie tego opanować jak już przychodzi ;p

http://demotywatory.pl/4144354

przez Rafal vel Nerw 06 cze 2013, 20:26
Pytałem parę dni temu zapytałem dobrego lekarza kardiologa czy takie coś jak nerwica serca istnieje -odparł że obecnie w medycynie nie ma takie zjawiska ani pojęcia.
Oczywiście po badaniach echo serca ,USG lekarz stwierdził że jestem zdrowy -długo z nim rozmawiałem i nawet trzymając w ręku zaskakująco dobre wyniki -knułem w podświadomości...,,a może coś przeoczył,a może aorta ,a może tętnica ...'' noż /cenzura/ jego mać :why:
W końcu wymyśliłem że żeby wyzdrowieć musiałbym sprzedać serce,tarczycę,żołądek,prawdopodobnie wymienić krew,wyciąć hormony i mózg.Wtedy ....a wtedy pewnie bym dalej coś wymyślał.
Czy ktoś z Was medytuje?Ostatnio znalazłem na You Tube -film który stymuluje mózg i odstresowuje -ale wiecie co po 10 sekundach błysków w kolorze tęczy ,trzasków i jakichś dziwnych ultradzwięków tak mnie zaczęła boleć głowa że szok.Na mnie to nie działa -już wolę dźwięk pralki albo odkurzacza.
PS.Poznałem faceta która ma napady nerwicy kiedy dostaje orgazmu ,po wszystkim 10 min telepie się jak trusia i prawie mdleje. Śmieszne to czy nie -szczerz mu współczuje... :yeah:

przez libertynka 06 cze 2013, 20:28
Rafal vel Nerw napisał(a):Ja to dostaję nerwicy od tych reklam na tej stronie codziennie jest ich więcej a już ta z Super Nianią to mnie tak wku....wia że kilogram magnezu muszę połknąć. :yeah:
(

czemu sobie adblocka nie zainstalujesz? ja nie widzę absolutnie żadnych reklam na tym forum.
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

przez julkaapril 06 cze 2013, 20:37
PS.Poznałem faceta która ma napady nerwicy kiedy dostaje orgazmu ,po wszystkim 10 min telepie się jak trusia i prawie mdleje. Śmieszne to czy nie -szczerz mu współczuje...

ja jak to przeczytałam to wybuchłam smiechem..ale tak szczerze...też mu współczuję i to bardzo..ale kurde z drugiej strony ma orgazmy bo, że tak powiem nerwica często to uniemożliwia -,-

przez Saska 06 cze 2013, 20:41
julkaapril napisał(a):
PS.Poznałem faceta która ma napady nerwicy kiedy dostaje orgazmu ,po wszystkim 10 min telepie się jak trusia i prawie mdleje. Śmieszne to czy nie -szczerz mu współczuje...

ja jak to przeczytałam to wybuchłam smiechem..ale tak szczerze...też mu współczuję i to bardzo..ale kurde z drugiej strony ma orgazmy bo, że tak powiem nerwica często to uniemożliwia -,-

Ah ta nerwica... nawet pobz.ykać nie da w spokoju :P
To nic! To nic! To nic!
Dopóki sil,
Jednak iść! Przecież iść!
Będę iść!

Sortuj wg