Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez fatuma03 25 kwi 2013, 17:52
patibell, niechby choć raz przeżył atak paniki to śpiewałby inaczej. Po co on na tym forum jest? To jest forum dla ludzi chorych,nie dla debili
Pewnego dnia zrozumiałam że ja nie umiem nic.....
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg
Vetira 2000mg propranolol30mg

przez patibell 25 kwi 2013, 18:34
fatuma i o to właśnie chodzi. Kto nie przeżywa tego co my nie ma pojęcia co to za cholerstwo. Może ma jakieś niespełnione ambicje i wyżywa się na nas. Jak ma pisać takie dyrdymały to niech stąd spada na bambus.
Zjednoczone Stany Lękowe

przez fatuma03 25 kwi 2013, 18:43
patibell, to jakiś życiowy popapraniec który fora pomylił. Bo to forum jesst zdecydowanie nie dla niego
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ineslatika 25 kwi 2013, 19:18
Ariel28 napisał(a):wez skoncz pierdolic

za
Dajcie słońce!

przez fatuma03 25 kwi 2013, 21:40
Niech skończy pierdolic i zmieni forum. A kyż!
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg

przez Rafal vel Nerw 25 kwi 2013, 22:14
Ludzie czy to jest forum czy nie ?Każdy może więc swobodnie wypowiadać się na dany temat więc ja tak robię.Cześć z Was chyba ślepo zapatrzona w terapie i leki typu Efevelon-Valaxin ER,Trilafon,Tisercin myśli że pewnego dnia im przejdzie.Nie zawierzajcie tylko lekom - to mówią świetni psychiatrzy i ja się z tym zgadzam.
Nie wiem co myśleć bo pojechaliście po mnie swoimi negatywnymi postami- i uznaliście że nic nie wiem i się nie znam.Przynajmniej zmusiłem Was manipulując trochę do napisania kilku wypocin.Prowokuję czasem wiem -ale mi to pomaga i moja terapia właśnie następuje.

przez fatuma03 25 kwi 2013, 22:24
Rafal vel Nerw,ktoś ci już powiedział- przestań pierdolić. Nikogo tu nie interesują twoje teksty. Lepiej idż na ryby czy gdzieśkolwiek i nie podnoś ciśnienia chorym ludziom,ok? Mam nadzieje że już nie będe musiala czytać twoich wypiocin. Powiem ładnie- /cenzura/ się
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg

przez Rafal vel Nerw 25 kwi 2013, 22:27
fatuma03 napisał(a):Rafal vel Nerw, sam jesteś popaprańcem i sierotą zyciową,a do tego idiotą na potęgę. Skoro się nie znasz na czymś to się nie wypowiadaj,bo z twoich wypowiedzi widać że musisz mieć bardzo niski iloraz inteligencji. Jestem chora,ale żal mi cię bo jesteś gorzej chory ode mnie. Bo głupota to też choroba,ciesz się że nie boli

Mogę tylko współczuć takiej osobie jak.Jesteś straszną pesymistką.Zero w Tobie uczuć nie potrafisz ani być zła ani kochać.Potrafisz tylko używać prawdopodobnie wyuczonych technik do odzwierciedlania własnych uczuć.Takie osoby jak ty nie powinny mieć dzieci,psów ani nawet chomika.
Ponieważ prawdopodobnie zostaniesz w życiu sama -proponuję Ci założyć hodowlę kaktusów i co drugi dzień na nie przysiadać może wtedy twój iloraz ,,intelygencji'' wystrzeli do 150 IQ i napiszesz książkę ,,Pokuta dupa sposób na życie żywego trupa''

-- 25 kwi 2013, 22:37 --

fatuma03 napisał(a):patibell, to jakiś życiowy popapraniec który fora pomylił. Bo to forum jesst zdecydowanie nie dla niego

Osobowość chwiejna emocjonalnie typu borderline-poczytaj o tym przejawiasz dużo cech!!

przez nerwa 25 kwi 2013, 22:56
Ja to sie tylko dziwie (pisalam to juz w innym wątku), po co koles ktory niby jest szczesliwy, dobrze sie czuje (bo wie jak pokonać tego typu problemy), i ma dodatkowo wielu przyjaciol :) - co on robi na tym forum?! Sorry, ale jak ja sie dobrze czuje to po prostu korzystam z zycia, i nie siedze na necie piszac co chwile nowe posty.
Jaka wiec jest tu Twoja rola? dowartosciowac sie chcesz czy co?
Bo z Twoich wypowiedzi wynika mi , że miałeś jakąs chandre, wstałes rano, pomyslales, ze olewasz ją, i już czułes się dobrze. No ok. Ale tu są ludzie z powazniejszymi chorobami, wiec daj spokoj z tym wymadrzaniem się.
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez fatuma03 25 kwi 2013, 23:00
Rafal vel Nerw, pi..erdol się dupku. Nic o mnie nie wiesz. Zbadaj se głowę bo może jakiś guz ci tam rośnie

-- 25 kwi 2013, 22:02 --

nerwa, popieram kochana

-- 25 kwi 2013, 22:09 --

Jak ja nienawidzę takich ludzi. Wyżej sra niż dupę ma. To min dzięki takim chorujemy. Znalazł się kur...wa lekarz od siedmiu boleści. Ze też ekipa nie zabroni takiemu pisać w tym temacie i nie wyjebie jego postów do hasioka

-- 25 kwi 2013, 22:23 --

Rafal vel Nerw, a tak dla twojej wiadomości to mam autystyczne dziecko ktlóre kocham ponad życie. Nic o tym nie wiesz pajacu. Proszę moderatorów- do kosza z nim
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg

przez wysłowiona 26 kwi 2013, 09:04
Hej, piszę artykuł o systematycznej desensytyzacji i potrzebuję feedbacku, czy ktoś z was korzystał? Z jakim skutkiem?

przez znudzona-ona 26 kwi 2013, 12:04
Rafal vel Nerw, masz zbyt wysokie mniemanie o swoich zdolnościach manipulacyjnych. jedyne czego udało ci się dokonać to wzbudzenie irytacji, złości u tych, którzy mają mniejszą cierpliwość oraz uśmieszek politowania i tych, którzy są bardziej wyluzowani.
Małgorzata. Pomagam w angielskim.

przez wysłowiona 26 kwi 2013, 15:24
Mam dziwne wrażenie, że Rafal naczytal sie o terapii prowokatywnej, ale nie do końca zrozumiał o co w niej chodzi^^
Nikt mi nie odpisał:( ale i tak wrzucam, enjoy!

http://cloudymind.pl/wordpress/8-metod- ... jej-fobii/

przez znudzona-ona 26 kwi 2013, 16:12
ja nie mam fobii jako takich więc nie wypowiem się w temacie :) wysłowiona, nie wiedziałam, że jest coś takiego jak terapia prowokatywna
Małgorzata. Pomagam w angielskim.

Sortuj wg