Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez klaudia24 20 kwi 2012, 19:48
Miałam atak dwie godziny temu prawie mdlałam i do teraz zle sie czuje boli mnie głowa wymiotuje wiruje mi przed oczami i to uczucie słabosci.Najgorsze jest to ze jestem sama z swoim dwuletnim synem w domu,boje sie ze cos mi sie stanie.Dzwonilam do narzeczonego zeby wrócił z pracy to powiedział ze ma to gdzies że nawet lepiej jak mi sie cos stanie bo beda miec spokój z moimi chorobami i jeszcze powiedział ze powie w pracy znajomym o mojej chorobie.Załamka nie mam wogóle wsparcia:(

przez Lady Em. 20 kwi 2012, 19:52
klaudia24, :shock: wywal tego swojego narzeczonego za drzwi! Jak osoba z którą jesteś może tak powiedzieć! :evil:
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

http://www.onedepression.blox.pl

przez Tukaszwili 20 kwi 2012, 19:59
klaudia24, wyjeb dziada za drzwi. Dziś po raz pierwszy od trzech tygodni coś mnie "szarpnęło" w sercu i ciepło rozlało się po całym ciele. Oczywiście wszystko trwało sekundę maks dwie. Nie zmierzyłem pulsu ani ciśnienia. Po prostu dalej wykonywałem czynność, którą wtenczas byłem zajęty. I tak chyba powinien każdy nerwicowiec postępować. Dzięki temu można uniknąć gwałtownej paniki.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez klaudia24 20 kwi 2012, 20:02
Tylko ze to ja mieszkam u niego i nie mam sie gdzie wyprowadzic.Musiałabym isc z dzieckiem do domu samotnej matki a tego nie chce bo sama z mama przebywałam w takim miejscu i nie chce skazywac na to mojego dziecka.pozatym bałabym sie ze zabierze mi dziecko bo juz nie raz mnie tym straszył bo ciagle choruje a wiem ze jego rodzina by to potwierdziła bo mieszkamy razem i widza moje stany depresyjne,a nie moge stracic syna bo tylko on mnie trzyma przy zyciu

przez Lady Em. 20 kwi 2012, 20:04
klaudia24, kurczę, w kiepskiej sytuacji jesteś... No nie wiem. Ale jesteś pod opieką psychologa, psychiatry?
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

przez klaudia24 20 kwi 2012, 20:10
byłam u psychiatry ale nie wspomonam tego najlepiej wysłuchał mojej historii przepisał leki i tyle nie biore tych leków bo dopiero tragicznie sie czułam a nie moge sobie na to pozwolic bo musze zajmowac sie synem.Nie wiem co bedzie dalej nie mam jus siły:(

przez Lady Em. 20 kwi 2012, 20:14
klaudia24, nie ma innego psychiatry w Twoim mieście? Poszukaj, jest tutaj subforum, napisz, może znajdziesz jakiegoś polecanego przez innych forumowiczów. Niestety, obawiam się że bez psychiatry i opieki psychoterapeuty nie dasz rady. A skoro lekarz zalecił Ci branie leków powinnaś je brać i nie przerywać kuracji. Leki psychotropowe działają w ten sposób że najpierw stan się pogarsza, ale po kilku tygodniach to mija i jest o wiele lepiej. Wiem z autopsji.
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

przez klaudia24 20 kwi 2012, 20:15
Psychiatra tez mi mówił zebym rozstała sie z narzeczonym że to własnie przez zła sytuacje z nim moge miec ta nerwice

przez Lady Em. 20 kwi 2012, 20:18
klaudia24, i myślę że ma rację. W domu samotnej matki na pewno otrzymasz opiekę psychologiczną, Ty i Twoje dziecko. Będzie Ci lepiej niż z Twoim narzeczonym, który niszczy Cię psychicznie :!:
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

przez klaudia24 20 kwi 2012, 20:27
Wiem o tym tylko jakos nie moge sie zdecydowac na ten krok.Boje sie ,że nie dam sobie rady.Jeszcze martwi mnie ten tygodniowy silny ból głowy i mdłosci.wczesniej tego nie miałam

przez Lady Em. 20 kwi 2012, 20:36
klaudia24, musisz znaleźć w sobie tę siłę. Dla siebie i swojego dziecka. Myślę że dla niego lepiej by było mieszkać w domu samotnej matki niż w domu z ojcem który psychicznie niszczy jego mamę. Nie mam racji? ;)
Być może nerwy osiągnęły już apogeum. Ale nie jestem lekarzem i tylko on może stwierdzić co to jest. Radzę Ci udać się do niego na konsultację.
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

przez klaudia24 20 kwi 2012, 20:41
Dzieki za wsparcie:)przynajmniej tutaj moge sie wygadac.byłam wczoraj u lekarza rodzinnego.dał mi skierowanie na rehabilitacje tego mojego kregosłupa szyjnego i skierowanie do neurologa,tylko ze na wizyte u neurologa trzeba troche poczekac mam nadzieje ze te bóle przejda

-- 20 kwi 2012, 19:44 --

pozatym dwa razy byłam u neurologa i dwa razy usłyszałam ze nie ma potrzeby robic tk czy rezonansu:(a ja coraz bardzie przekonuje sie do tego ze mam jakiegos guza w tej głowie

przez Lady Em. 20 kwi 2012, 20:45
klaudia24, nie ma za co, po to tu jesteśmy :smile: Jakby co, pisz. To super. Mam nadzieję że po rehabilitacji bóle przejdą, no i te bóle głowy i nudności. Trzymam za to mocno kciuki :D Trzymaj się :great:
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

przez klaudia24 20 kwi 2012, 20:50
Zastanawiałam sie tez czy te bóle nie sa od tego kregosłupa szyjnego bo jednak bardzo duzo nosze dziecko i mam go strasznie przeciązony a czym wiecej nosze dziecko tym wiekszy ból.3 lata temu wyladowałam w szpitalu bo tydzień strasznie głowa mnie bolałamiałam tk i diagnoza była taka napiciowe bóle głowy od kręgów szyjnych

-- 20 kwi 2012, 19:53 --

Dzieki Lady Em ze mogłam z toba popisac duzo mi to dało pierwszy raz od dawna mogłam sie komus wyzalic z moich problemów.

Sortuj wg