Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez kornelia_lilia 13 lut 2012, 09:35
idle, dzięki ;)
Matury chyba nie masz w tym roku?
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

przez idle 13 lut 2012, 09:37
kornelia_lilia, mam ;) dlatego zależy mi na czasie i nie mogłam zwlekać z wizytą u psychiatry :smile:
idle

przez kornelia_lilia 13 lut 2012, 09:40
idle, o kurcze :shock: Trzymam kciuki żeby Ci się wszystko udało ;)
Ja noc przed obroną mgr w ogóle nie spałam... te nerwy :roll: Ale adrenalina sprawiała, że nie czułam się jakoś specjalnie znużona, może z Tobą też tak będzie.
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez idle 13 lut 2012, 09:45
kornelia_lilia, nie dziękuję ;) może i tak, ale chciałabym do tego podejść na spokojnie, a nie w stresie :roll:
idle

przez Lady Em. 13 lut 2012, 14:15
mi ataki teraz jakoś tak minęły, może dlatego że biorę 4 potężne dawki leków uspokajających, ale jeszcze takie bardzo nieprzyjemne dreszcze zostały... :(
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

http://www.onedepression.blox.pl

przez Thazek 13 lut 2012, 14:56
JA też ostatnio mam mniej ;) odpukać oczywiście...
wszystko przez to,że łykam ziółka na żołądek i mam mniej mdłości. :smile:
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

przez chocovanilla 13 lut 2012, 18:06
ja jak mam pogorszenie to z dnia na dzień czuje coraz wiekszy niepokoj, zazynaja się delikatne ataki pózniej coraz mocniejsze aż non stop płacze dopóki nie zaczne brać leków bo juz nie moge żyć... nie moge sie na niczym skupic ciagle chce uciekac niewiadomo dokad az przychodzi poprawa i jest lepiej pozniej dobrze i odstawiam i do kolejnego pogorszeia..... moje pogorszenia trwaja okolo miesiąca czasem dłużej... pozdrawiam

przez blue valentine 13 lut 2012, 18:09
a ja mam ostatnio różnie, kilka dni przerwy, potem kilka dni ataków. trzeba myśleć, że będzie lepiej.

przez idle 13 lut 2012, 22:14
No to łączę się w bólu, mam niezłe załamanie po dzisiejszym ataku, a tydzień się dopiero zaczął. Czasami odczuwam to jako lawinę, tego przybicia się nie da zatrzymać, racjonalnie przemyśleć, to może mnie tylko przygniatać i zabijać powoli.
idle

przez *Oleńka* 14 lut 2012, 20:13
Mam dzisiaj załamkę, źle się czuję, mam mega mdłości po seroxacie, z resztą mogłabym policzyć dni na palcach, w których nic mi nie było, nic mnie nie bolało, ciągle coś, jestem tym zmęczona :( Do tego po zwiększeniu dawki seroxatu nie mogę spać w nocy, w dzień chodzę jak zombi :( Kiedy przyjdą te lepsze dni ????? W pracy nakręciłam się tym, że mam mdłości i czuje derealizację, i oczywiście wpadłam w panikę, dobrze, że nie uciekłam :/ Czuję się jakbym miała 100 lat :why:
*Oleńka*

przez Carlsberg 15 lut 2012, 13:13
Kurde, nie wziąłem wczoraj tranxene bo miałem długą podróż a wieczorem wychodziłem z dziewczyną i wypiłem kila drinków. Dzisiaj odczuwam niepokój z lekka depresją od rana. Wypiłem kawę, depresja jakby odeszła ale niepokój pozostał. Mam zamiar pójść na siłownię i wziąć z tranxene, tylko czy to się nie gryzie? Tzn, czy warto brać relaksacyjny lek a potem iść na siłownię albo pić kawę? Bo to chyba nie idzie w parze.

przez Filip120 15 lut 2012, 13:50
Witam.Moje ataki wyglądają następująco:Czuje sie nagle nierealnie jakby inna rzeczywistosc,nie czuje ciała i panikuje ze to jakis stan psychotyczny i wgl.I mam pytanie czy to normalne w nerwicy ze nie czuje sie soba ? Gdzies czytałem ze moze byc to spowodowane derealizacja.Mam 13 lat.

przez nextMatii 15 lut 2012, 15:42
Carslbeg zastanow sie czego chcesz?czuc sie spokojnie? byc pobudzonym?bo łaczenie wszystkiego na raz to nie jest dobre rozwiazanie...
nextMatii

przez Carlsberg 15 lut 2012, 17:37
Właśnie o to mi chodzi. W porządku z kawy mogę zrezygnować. Aż tak nie jest mi potrzebna, chociaż zawsze lubiłem tego kopa i wesołosć. Natomiast, wszędzie się pojawia kwestia aktywności fizycznej, która ma ponoć zbawienny wpływ na problemy natury nerwowej. Dzisiaj chciałem pójść na siłownię, ale dostałem znowu lęku i zostałem w domu, wziąłem za to Tranxene, który mi pomógł i czuję się lepiej. Jak mam w takim razie i biegać/ćwiczyć na siłowni i brać Tranxene.

Sortuj wg