Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez rina 03 sty 2012, 22:51
Chocovanila,ja czesto miewam czarne mysli,mysle ,ze to efekt depresji,ktora mam zaraz obok nerwicy....Czesto rozmyslam nad sensem zycia i smierci,nad okrucienstwem ludzi i tym,co dzieje sie na swiecie i do czego to wszystko dazy...I rzadko odnajduje jakas logike w tym wszystkimi to mnie doluje....

przez Martin E. 04 sty 2012, 00:56
sm@kosz napisał(a):Kobieta zaczęła biegać po sąsiadach mierzyli puls I jak usłyszałem "o ja p*****le, ale wysoki" i zaczęły rozmawiać o chorobach serca itp. to tylko mnie uspokoiły :mrgreen: i wgl inne akcje solidarności mieszkańców oraz pracowników z firmy.

Zazwyczaj raczej starałem się z tym kryć, bo nie lubię zamieszania wokół mojej osoby, ale ostatnio akurat nie bardzo się dało. Byłem w grupie kilku osób i szybko ktoś zauważył, że coś jest nie tak. I te przestraszone osoby tylko zaczęły jeszcze bardziej potęgować moje obawy patrząc na mnie w lekkim przerażeniu. Jeszcze je musiałem uspokajać...

przez chocovanilla 04 sty 2012, 02:04
Dziękuję Wam kurde już myślałam że coś ze mną nie tak;/ ah ta nerwica;/ nie wiadomo jakie jej objawy są gorsze... każdy męczy jak cholera;/ jej już 1 a ja nie śpe a rano córcia obudzi ;/
czytałam o tej przepowiedni majów 2012 i nic sensownego nie znalazłam tak że idę spac:) Dobranoc Nerwuski:) Spokojnej Nocki:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kaka1 04 sty 2012, 08:14
chocovanilla napisał(a):Dziękuję Wam kurde już myślałam że coś ze mną nie tak;/ ah ta nerwica;/ nie wiadomo jakie jej objawy są gorsze... każdy męczy jak cholera;/ jej już 1 a ja nie śpe a rano córcia obudzi ;/
czytałam o tej przepowiedni majów 2012 i nic sensownego nie znalazłam tak że idę spac:) Dobranoc Nerwuski:) Spokojnej Nocki:)

Też kiedyś czytalam jeszcze niedawno ale nie am co się tym przejmować. Na szczęście troche nauczyłam się tym nie przejmować tłumacząc sobie, ze tak nprawde nikt nie zna dnia ani godziny i te wszystkie przepowiednie to jedna wielka bzdura. MOże niektorych to będzie śmieszyć ale przy l.eku o końcu świata i śmierci najbardziej pomógł i pomaga mi rozmowa z Bogiem. Tak sobie do NIego mówie, rozmawiam i spokojniesza jestem.

-- 04 sty 2012, 08:16 --

Zresztą częśto również jak dostaję lęków czy panii to też wydaje mi sie , że Bóg czuwa i mipomaga. Gadam sobie, ze jesteś głupia nerwico, za słaba, ze ze mną nie wygrasz, że możesz mnie nawiedzać ale to Ci i tak nic nie da, itp. Z reguły pomaga. Myslę, że każdy musi znaleźć ajkiś swój sposób na to wszystko.

przez Lady Em. 04 sty 2012, 14:47
pamiętajcie, że było już tysiące końców świata i nadal żyjemy :mrgreen:
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

http://www.onedepression.blox.pl

przez rina 04 sty 2012, 17:35
chocovanilla napisał(a):Dziękuję Wam kurde już myślałam że coś ze mną nie tak;/ ah ta nerwica;/ nie wiadomo jakie jej objawy są gorsze... każdy męczy jak cholera;/ jej już 1 a ja nie śpe a rano córcia obudzi ;/

Choco,ja tez kiedys o tym czytalam i pamietam,ze utkwily mi w pamieci 2 rzeczy.Pierwsza jest taka,ze Majowie nigdy jeszcze sie nie pomylili i nich kalendarz byl niezawodny,a druga taka,ze data,ktora podaja jako koniec swiata czyli 2012 wcale konca swiata nie musi oznaczac tylko koniec jakiegos etapu,jakiejs ery,jakas wielka zmiana,poczatek czegos nowego....

przez Thazek 04 sty 2012, 17:57
Koniec świata nastąpi wtedy jak mi miną ataki lęku 8)
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

przez chocovanilla 04 sty 2012, 18:50
no wiem wiem a wiecie co ja wyczytałam że ten angielski naukowiec czy ktoś tam się pomylił bo nie uwzględnił jakiejś przerwy w ich kalendarzu czy coś takiego i koniec ma byc w 2118 chyba:| a na innej stronie wyczytałam że w Polsce najbezpieczniej:) więc rodacy wracajcie do ojczyzny :comone:
Mogłam coś pokręcic;p
Thazek ta Twoja swinka nie jest zmęczona już ??;> :mrgreen:

przez Thazek 04 sty 2012, 18:53
chocovanilla, ja myślę,że końca nie będzie :P chyba tego nie dożyjemy :D
świnka ma się dobrze,daję jej pić i karmię ją :mrgreen:
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!

przez chocovanilla 04 sty 2012, 19:03
mam nadzieje ;p
nie wygląda najlepiej:P coś jej oczy wylazły :PP

przez Thazek 04 sty 2012, 19:04
chocovanilla, he he jak znam życie to koniec świata nastąpi jak będę w pracy na nocce :lol:
bo gorzej być nie może :D

przez chocovanilla 04 sty 2012, 19:08
spoko dasz nam cynk na forum żebyśmy nie przegapili ;p :mrgreen:

przez Tomek082 04 sty 2012, 20:25
No to są takie przepowiednie,w każdej bajce jest ziarnko prawdy.To różnie to można odbierać(jak z horoskopem,cyganką).
Zastanawia mnie skąd u majów taka dokładność- przecież to tubylce były :smile: .Może jakiś palił zioło i porobił paciorki z wróżbą.
No teraz mamy teleskopy naukę na wysokim poziomie,a co oni mieli pare piramid w środku dżungli.No nie wiem jak to oni niby robili,z banbusa sobie teleskop lepszy od naszego zrobili :smile: .Myślę że jak by byli na tyle sprytni to mogli by się przed kolumbem obronić.No ale co tam, byli pewnie zbyt zajęci jaraniem trawy :smile:

przez Martin E. 04 sty 2012, 20:41
Z tego co czytałem to Majowie wcale nie zapowiadali końca świata na 2012 i nie chodzi tutaj o błędy w obliczeniach. Po prostu uznawali cykliczność wszechświata i 2012 to co najwyżej koniec jednego z cyklów. Tak, że spokojna głowa.

A tak w ogóle to czasami nachodzi mnie taki destrukcyjny humor kiedy myślę sobie, że chciałbym dożyć końca świata i zobaczyć jak to wszystko rozsypuje się w drobny mak.

Sortuj wg