Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Noopii 20 paź 2011, 08:06
Leki rozkurczowe kup no-spe lub coś innego to pomaga..uspokój się to nerwica..spięta jesteś to dlatego tak się czujesz,poproś o zmiane leków powiedz jak się czujesz.Musisz się uspokoić,rozluźnić się a będzie lepiej.
Noopii

przez kasiotla 20 paź 2011, 08:11
Noopii, biorę nospe tak jak wczesniej radziłeś. Czasem pomaga....

przez Noopii 20 paź 2011, 08:23
Są skuteczniejsze leki rozkurczowe na recepte poproś lekarza.
Noopii

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez aqnieszka 20 paź 2011, 08:57
kasiotla, współczuję, moje ataki na szczęście zdarzają się tylko wieczorem. Za to rano jestem totalnie wyczerpana, ale np teraz czuję się psychicznie dużo lepiej niż przed atakiem, tzn nie przejmuję sie tymi problemami, które mnie doprowadziły do ataku. Atak to coś tak okropnego, że jak się go opanuje, to wszystkie problemy wydają się być błahe, cieszę się, że w ogóle jakoś przeżyłam.

przez magdunia20 20 paź 2011, 20:49
Agnieszko, a czy mozesz dokladniej opisac te swoje "dziwne" stany?Oprocz oczywiscie typowych objawow dla tego zaburzenia ; p

przez namiestnik 20 paź 2011, 21:07
Nie wiem co nazywacie dziwnymi stanami. U mnie np. totalna rozpacz. Albo zasypianie. Film mi się urywa nagle. A potem śpię wiele godzin. Może to utraty przytomności - nie wiem. Jak jest ok to nie zdarza się.

przez magdunia20 20 paź 2011, 21:27
u mnie to jakby ogromne cierpienie polaczone z lekiem i poczuciem jakby odrealnienia,znacie to?

przez Misiek_NL 21 paź 2011, 00:39
magdunia20, Znamy... niestety
Misiek_NL

przez chocovanilla 21 paź 2011, 11:43
skorzystam z okazji a znacie coś takiego jak hmmm czasem wydaje mi sie że jestem poza wszystkimi, ze jestem zbędna, czesto czuje sie winna, czasem wydaje mi się że nie do końca jestem świadoma tego co robie? że jestem chora na coś więcej niż tylko nerwice...

przez aqnieszka 21 paź 2011, 13:14
Choco, to chyba normalne w nerwicy, że ma się wątpliwości czy nie jest się chorym na coś poważnego. Choć nie wiem jak inni, ale ja im dłużej mam nerwicę, tym trudniej daję się nabrać. Mi chyba pomaga czytanie o podobnych przypadkach na forum. No i też musiałam "zachorować" na kilka poważnych chorób, zrobić parę badań typu tomografia, aż się wyleczyłam. Choć trochę żałuję, bo teraz mam w zamian ataki (tzn. na razie jeden po długim czasie), już wolałam myśleć, że mam raka, z dwojga złego.

przez chocovanilla 21 paź 2011, 18:31
ja tam sie nie boję raka na razie... tfuj tfuj
ja bardziej dygam przed chorobą psychiczną...
No i ten koniec świata na polsacie... powybijać takich;/ nie dość że na codzień mam takie lęki to jeszcze mi mówią że jakiś dziadyga przepowiedział na dziś o 18;/ niech go gęś kopnie;/
Agula a jakie masz ataki?? ja też mam ataki przeróżne...

przez aqnieszka 21 paź 2011, 19:42
choco, wiem, że to straszne, ale ja nawet dziś sobie pomyślałam, że bym chciała, żeby był koniec świata (albo chociaż mojego własnego świata, inni niech sobie żyją ;) )

na czym to polega, że Twoje ataki są "przeróżne"? U mnie są idento zawsze(tzn miałam kilka: przedwczoraj, o którym tu napisałam+ kilka 3 lata temu), tylko ja już się tak nie cykam jak kiedyś, więc też jest inaczej

co najlepsze 3 lata temu, jak zaczęłam mieć ataki to poszłam do Pani Psycholog i... po jednej wizycie mi przeszło! Serio! Po prostu się wygadałam, choć co ciekawe często rozmawiałam z innymi o moich problemach, ale chyba pomogło to, że to jednak obca osoba.
Tzn ataki mi przeszły na 3 lata, ale stopniowo pojawiły się inne problemy :?

pewnie powinnam kontynuować terapię, a nie poprzestać na jednej wizycie

przez ddd 21 paź 2011, 19:57
chocovanilla napisał(a):ja tam sie nie boję raka na razie... tfuj tfuj
ja bardziej dygam przed chorobą psychiczną...
No i ten koniec świata na polsacie... powybijać takich;/ nie dość że na codzień mam takie lęki to jeszcze mi mówią że jakiś dziadyga przepowiedział na dziś o 18;/ niech go gęś kopnie;/
Agula a jakie masz ataki?? ja też mam ataki przeróżne...

boooziu, i wierzysz człowiekowi który 3 razy już się pomylił, twierdzi, że będzie dziś koniec świata a każe wpłacać sobie pieniądze :D Więc sie nie denerwuj bzdurami moja droga, szkoda nerwów.
ddd

przez chocovanilla 22 paź 2011, 11:03
no jak widać końca świata nie było...
Agula ja po prostu bałam się już chyba wszystkiego co jest możliwe... jak się uporam z jednym to boję się czego innego i tak w koło czasem stare lęki powracają i tak to się kręci...
Najbardziej teraz boję się że ja już jestem wariatką... żyję tak jakby poza innymi tzn tak się czuję.. czuję się tak inna że hoho... Boję się że zrobię krzywdę sobie lub oszaleje i innym coś zrobię... matko jaka ja głupia..............

Sortuj wg