Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez lady17 07 paź 2011, 22:34
Noopii napisał(a):
ddd napisał(a):Lady17, w pierwszej kolejności idź do psychiatry, dalej na terapię.

Też tak uważam potrzebujesz pomocy specjalisty.

chodzę do psychiatry i na terapie,biorę leki
Zamknęłam się sama ze swoim bólem nie wiedząc, że zamykając innym dostęp do swojego serca, odcinam sobie drogę ucieczki...

przez Noopii 08 paź 2011, 04:22
Lady 17 może to okresowe pogorszenie skoro się leczysz..powiedz o tym na terapii..że tak źle Ci...tak bywa raz jest gorzej raz lepiej.
Kasiotla osądzanie kogoś w tym przypadku Ciebie przez rodzine jest beznadziejne,nie przejmuj się tym..ważna jesteś Ty i twoje dziecko.BŁEDY popełnia każdy i każdy zasługuje na szczęście.
Noopii

przez fiolka34 08 paź 2011, 11:28
Kasiotla mam znajomą z podobnymi dolegliwościami pomogł w jej przypadku asertin

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez chocovanilla 08 paź 2011, 19:52
Pisałam wczoraj ale wszyscy mnie pomijają:( Ja biorę asertin od jakiegoś roku może więcej... Na początku pomógł mi i go całkowicie odstawiłam ale wszystko wróciło najpierw brałam jedną tabletkę, później dwie bo nie było poprawy i teraz czekam na efekty... jest różnie... Lepiej?? chyba na razie nie:(

przez ddd 08 paź 2011, 20:28
Chocovanilla, sama sobie bierzesz, czy pod okiem psychiatry?
ddd

przez chocovanilla 08 paź 2011, 21:14
pod okiem psychiatry ale jakoś już straciłam nadzieje że asertin pomoże... chyba musze zmienic lekarza ale jeszcze poczekam z tydzien z tą decyzją

przez kasiotla 08 paź 2011, 21:35
Chocovanilla,ja Cię nie pomijam ale pomóc nie mogę, bo jedziemy na tym samym wózku...i też mam malutkiego dzidziusia... Mogę tylko napisać: trzymaj sięa

przez ddd 08 paź 2011, 22:58
Chocovanilla, ja sądze ze leki to nie wszystko, idź na terapię.
ddd

przez chocovanilla 09 paź 2011, 11:10
uśmiejecie się ale ja boję się terapii, boję się że jak ona mi nie pomoże to już nic mi nie pomoże...

-- 09 paź 2011, 14:05 --

Wy troszkę już jesteście na tym forum... Czy ktoś też ma takie lęki jak ja?? Lub może miał i z tego wyszedł?? Może to już nie nerwica tylko coś gorszego?? Co myślicie??

przez Noopii 09 paź 2011, 15:19
Twoje myślenie jest zniekształcone przez strach..nie bój się na zapas..nie wiesz co będzie..więc nie myśl o najgorszym.Nastawienie do terapii jest ważne...spokojnie nerwica niejedno ma oblicze nie nakręcaj się sama.
Noopii

przez kasiotla 09 paź 2011, 19:03
Noopii, wiesz ta nospa jakby trochę działała:) jem... ze strachem i w oczekiwaniu na atak ale jem

przez Noopii 09 paź 2011, 20:43
Ciesze się :) jest wiele leków rozkurczających może lekarz by Ci coś przepisał jeszcze..no-spa na mnie działała dobrze..więc napisałem o niej..będzie dobrze..nic się nie martw:)
Noopii

przez Ladybird 10 paź 2011, 12:24
A ja się boję jednej głupiej rzeczy jak wychodzę z domu.... Że po prostu się zesram :oops: mam zespół jelita drażliwego i wystarczy mały stres, a moje jelita tańczą. Co rano ten sam problem, budzę się już ze stanem lękowym i wyjście z domu to dla mnie przejaw bohaterstwa, a co najlepsze, ze dojeżdżam do pracy ponad 30km czyli ponad godzinkę jazdy autobusem, codziennie koszmar :why: czasami wpadam w taką panikę, że prawie uciekam w biegu z autobusu. Ponieważ stanie w korkach to w ogóle dla mnie samobójstwo, wstaję o 4.30 i jadę autobusem tak żeby zdążyć przed korkami, inaczej po prostu nie dojadę do pracy. Taki stan spowodowany jest u mnie u mnie wieloletnią, zaniedbaną depresją i nerwicą (no bo w tym wieku się przecież nie ma takich rzeczy, jestem po prostu leniwa i tyle :cry: ).
Mam to od lat i do tej pory nie umiem sobie z tym poradzić mimo leków. Teraz jestem w trakcie rozwodu i ten stres pobił chyba wszystkie inne... Podziwiam dziewczyny, które z tym cholerstwem mają dzieci, jesteście mega odważne, ja raczej zrezygnowałam z macierzyństwa. Najgorsze jest to poczucie, że jest się beznadziejnym, przez takie coś człowiekowi życie przecieka przez palce...
Obecnie biorę Citabax.
Świat łez jest bardzo tajemniczy.

przez ddd 10 paź 2011, 16:34
Ladybird idź na terapię!
ddd

Sortuj wg