Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Cortezjusz 10 lis 2015, 15:57
A u mnie mimo kiepskiej nocy dzień wydaje się być całkiem ok...dzisiaj objawy jakieś słabsze.. nie wiem czemu ale może przez dobry humor.. cały dzień staram się śmiać i nie zamartwiać :)))))))

przez Alexandra 10 lis 2015, 18:03
Cortezjusz, ale super, że się dobrze czujesz. Ja wczoraj miałam do wieczora bezobjawowy dzień, ale od wieczora do dzisiaj mam taki ból/ucisk głowy, nosa, że już nie mogę. Trzyma mnie od rana praktycznie non stop, spałam teraz 2h, to tylko wtedy nie czuję. W pracy prawie zwariowałam.

Carita, ja po fluoksetynie tej 30mg tak samo jak Ty- okropny niepokój, nie moglam nawet na chwilę usiąść, lęk, nawet w nocy się wybudzałam.
Ja akurat w calej mojej chorobie jedynie sen mam niezaburzony- mogę spać non stop, choć parę razy zdarzyło mi się wybudzić z lękiem. O dzisiaj biorę 20 mg.
Z galerii w niedzielę musiałam wręcz uciekać.

U mnie jeden objaw się kończy, za chwilę jest kolejny, już nie mam siły :( W domu czuję się najbezpieczniej.

przez Cortezjusz 12 lis 2015, 08:49
Dzien był ok ale wieczorem znów sie zaczęło....dziwi mnie to budzenie w nocy...po powrocie z Anglii sie zaczelo...trwa to juz ponad tydzien, tsm pracowalem na nocki ale dziwne zebym sie tak dlugo przestawial? 2 tyg prawie juz... Mam zamiar wrocic do sportu bo miałem super cialo, lepiej się czułem i wszystko zepsulem:( wkrecilem sobie ze te objawy to przez silownie i wgl i ostatnio jak próbowałem wrocic to sie zle czulem na treningu...czas sie przelamac...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Hologram 12 lis 2015, 17:44
Te uciski w glowie i w nosie które w tej chwili doświadczam jaka maja przyczynę?

przez Alexandra 12 lis 2015, 22:29
Ja mam prawie codziennie uciski w głowie i nosie plus kręcenie się w głowie i też szukam przyczyny :? teraz czytam o uszkodzeniu błędnika, może powinnam sie przebadać :/

przez Hologram 13 lis 2015, 00:37
A na co sie leczysz?

przez Cortezjusz 13 lis 2015, 01:01
Ola ja juz sobie znalazlem 3 przyczyny moich zawrotow:P blednik, kregoslup, brak snu...

przez Hologram 13 lis 2015, 11:20
A mi przykładowo po dobrym snie wszystko minelo ;) i jestem happy :)

przez carita 13 lis 2015, 13:38
Obejrzałam dziś film "Chemiczny spokój". Spora dawka prawdy o psychotropach . Jest w kawałkach na YouTube. Zrobiło mi się bardzo smutno. Najpierw poczułam się jak żałosny królik doświadczalny firm farmaceutycznych, potem jak narkoman, a na koniec jak kretynka, która wraz z pierwszą tabletką zafundowała sobie zamknięte koło. Sztucznie podnoszę sobie serotoninę, więc mój organizm nie dość, że nie produkował jej wystarczająco dużo lub szybko ją wywalał, to teraz zwolnił się z jej produkcji w ogóle. Tak więc jak tylko przerwę branie tabletek, to wiadomo, że nastąpi zjazd, bo nie ma innego wyjścia (tak było, kiedy chciałam odstawić leki, bo poczułam się lepiej). Fakt, że w tym czasie, kiedy zaczęłam brać tabletki, byłam takim stanie, że nic by do mnie nie dotarło z tej wiedzy, ale mam pretensję do lekarzy, do farmaceutów tworzących leki, że wydają na rynek coś, co pod pozorem pomocy, zabija, a w najlepszym razie bardzo utrudnia życie. Kiepski to partner życiowy: psychotrop. Kiepski i toksyczny.

przez Alexandra 13 lis 2015, 18:32
Cortezjusz, byłeś na badanich czy sam się zdiagnozowałes? :smile:

Ja też zaczęłam myśleć o tym błędniku, zwłaszcza ze po obustronnym zapaleniu uszu, a to już 6 tyg, zawroty nie minęły. A zaczęły się wraz z infekcją.

Dzisiaj mialam kiepski dzień- dużo zawrotów, uczucie ściągania w głowie, zaciskania. Dostałam takiego lęku, że polożyłam się spać na 3h i obudziłam z lękiem na całym ciele. Ale nie chcę brać Xanaxu, bo jak przestaje działać jest jeszcze gorzej.

hologram, ja mam depresję, nerwicę lękową i nerwicę natręctw

Carita, ja jestem od 14 lat na fluoksetynie. :(

przez alu 13 lis 2015, 18:38
a ja w ogóle nie wierzę w żadne antydepresanty.
Doraźne środki na uspokojenie - owszem, bo somatykę czasem wyciszyć trzeba, ale że tabletka WYLECZY mnie z depresji/nerwicy? W życiu. Pamiętajcie, że pacjent wyleczony to klient stracony.
alu

przez Alexandra 13 lis 2015, 21:49
Alu, to nie chodzi o to, że tabletka wyleczy. Po prostu biorąc lek, wiele osób żyje na co dzień normalnie, a nic innego im nie pomogło.

Mnie tabletki podniosły z łóżka, sprawiły, że funkcjonowałam i żyłam normalnie. Po 2 tygodniach poczułam się świetnie na tyle, aby normalnie zacząć funkcjonować. One nie leczą, pomagają gdy się je zażywa.

przez Cortezjusz 13 lis 2015, 23:13
Olu, sam :P u Cb po zapaleniu uszu to może być to..idź do laryngologa, zajrzy Ci do uszu i będzie wiadomo, nie ma co bagatelizować:) ja wczoraj się lepiej wyspalem i te zawroty przeszły...obudziłem sie tylko raz z lękiem bo miałem jakiś koszmar :P

przez Cortezjusz 14 lis 2015, 03:15
Jestem po ostrej kłótni z dziewczyną, oprócz tego mam problemy rodzinne...przerasta mnie już to wszystko...w glowie mi sie po klotni zaczelo krecic juz....a ja jeszcze nie umowilem sie do psychiatry !!!!

Sortuj wg