Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Śpicie ?? Potrzebuje pogadać, mam atak :/

przez Agusiab1 28 sty 2015, 03:07
Już nie karmie od czerwca zaraz po na poczatku lipca zaczęły sie ataki podejrzewam ze kilka stresujących sytuacji + huśtawka hormonów i poleciało :/ najgorsze jest to ze boje się, Że kiedyś przegapię jakiś poważny atak i nie wezwę pogotowia :/ dzis juz a w zasadzie go wczoraj zaczęłam schizowac, ze syn sie do mnie cały dzien chce przytulać , bo czuje że coś mi jest i umieram :/ No nie moge juz tego znieść chce życ jak kiedyś

-- 28 sty 2015, 02:12 --

Na sen mam diphergan, ale boje sie go wziac, oprócz tego doraźnie mam xanax, ale mam wrażenie, że wcale nie pomaga, poza tym się go boje o wzięłam dopiero 2 razy na samym poczatku jak na prawdę bałam się podnieść z lozka przy pierwszych tabletkach tej Elicei

przez i_am_a_legend 28 sty 2015, 03:15
Ja też byłem małym synkiem i ciągle chciałem się przytulać do mamy. My robimy to wyłącznie dlatego, że jest nam wtedy ciepło i czujemy się kochani. On na pewno nie myśli, że trzeba by się poprzytulać z mamą, bo umiera...

Każdy, kto cierpi na napadowy lęk, ma takie myśli, że nie zdąży wezwać pogotowia, że się udusi, zemdleje itp. - to też psychika, nic złego w ciele Ci się nie dzieje (rozumiem, że rozszerzone badania krwi robiłaś).

Jeśli nie karmisz już, to pójdź do lekarza i poproś o alprazolam, bo masz silne napady lęku. Doraźnie pomoże Ci to przetrwać, a niedługo już Elicea zacznie działać.

Będzie dobrze, dobranoc. :smile:
i_am_a_legend

przez Agusiab1 28 sty 2015, 03:19
Co masz na myśli rozszerzone miałam robiona morfologię z rozmazem, ob, glukozę, magnez, potas sód, wapń, cholesterol (cały lipidogram) tsh, ft3, ft4, test na borelioze, rezonans magnetyczny głowy,, rgco serca, ekg - wszystko w normie :/

-- 28 sty 2015, 02:21 --

Xanax to chyba cos podobnego jak Alprazolam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez HeimlichHubbz 28 sty 2015, 04:18
Od jakiegoś miesiąca nie mogę w ogóle spać. Za dnia kiedy już jestem na tyle zmęczony że nie mogę nic zrobić przysypiam na jakąś godzinę/półtorej i tak w kółko. Ehh Chyba się jakoś 'przestawiłem'.

przez Nez 28 sty 2015, 04:29
Pracowałeś kiedyś długo w nocy? Na nocki/etat?
Nez

przez Agusiab1 28 sty 2015, 07:02
No i kurde znowu nie śpię, niepełne 3 godziny ciągiem snu to trochę mało :/ łącznie poki co bedzie ok4 - idzie sie wykończyć

przez Nez 28 sty 2015, 08:17
Ja dzisiaj jeszcze w ogóle nie spałem. Ale czasem tak mam..nazywam to traumą - kumulacją traumy. Najważniejsze to się nie przejmować, zjeść śniadanie, umyć się, iść dalej - i myśleć o tym że w końcu zaśniemy wieczorem a następny dzień będzie lepszy.
Nez

przez Agni82 28 sty 2015, 08:38
Agusiab, a probowalas relaksacji? USpokoilo by sie tetno I serducho.wiem co czujesz ja mialam taki atak I bylam sama w domu, ale polozylam sie na podlodze, wlaczylam relaksacyjna muzyke I po malu rozluznialam cialo. Centymetr po centymetrze. Zaczynajac od glowy, konczac na stopach. Nie mowie, ze przeszlo, ale zlagodzilo.
life begins at the end of your comfort zone

przez Agusiab1 28 sty 2015, 08:48
Kompletnie nie umiem się zrelaksować, próbowałam i nie wychodzi mi jestem ciagle spięta, boje sie ciagle, ze to nie nerwica a jakaś poważna choroba, tyle że lekarzom wszystko najłatwiej zwalić na nerwicę. Teraz odkąd sie obudziłam czuje ciężkość w nogach pulsowanie w głowie i napięcie bez powodu :/ idzie zwariować

przez adel 28 sty 2015, 08:51
Agusiab1, miałam bardzo podobnie i u mnie to rzeczywiście jest nerwica, wiem jak musi być Ci ciężko przesyłam dużo spokoju i ciepła może to odrobinkę pomoże... :105:
I'm toxic...

przez Agni82 28 sty 2015, 08:53
[quote="Agusiab1"]Kompletnie nie umiem się zrelaksować, próbowałam i nie wychodzi mi jestem ciagle spięta, boje sie ciagle, ze to nie nerwica a jakaś poważna choroba, tyle że lekarzom wszystko najłatwiej zwalić na nerwicę. Teraz odkąd sie obudziłam czuje ciężkość w nogach pulsowanie w głowie i napięcie bez powodu :/ idzie zwariować
Rozumiem kochana. Tez tak Sobie mowie. Ale to jest tylko nerwica. Twoje mysli napedzaja sie I troche jak chomik w takiej karuzelce biegasz dookola.
Masz nerwice natrectw?

przez Nez 28 sty 2015, 08:55
Tylko proszę, kobiety wiem - reagujecie trochę dynamiczniej chemicznie - to może być problem w diecie, problemach miłosnych, pms - głęboki oddech i bez myśli o złych rzeczach, bez paniki - proszę spokojniej, choć może proszę się o piekło nad swoją głową. To wiem co piszę - raz oddech, muzyka, dwa wydech, trzy cokolwiek co pomaga - najlepiej zrobić obiad, zająć się sukienką, wziąć wolne - odpocząć głową. Masz wolne nic nie musisz, miej wyjebane - może właśnie natłok zdarzeń powoduje tę reakcję wsteczną. Powoli, spokojnie, oddychamy.
Nez

przez adel 28 sty 2015, 08:56
Nez, żeby to było takie proste... :105:
I'm toxic...

przez Agni82 28 sty 2015, 08:59
Nez trzeba jeszcze miec sukienke, by sie nia zajac ;-). Ja takowych nie posiadam. Zawsze babcia mi wytykala moje krzywde nogi. No I masz.

Sortuj wg