Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez megumi178 22 sty 2015, 10:45
Gabriel74 napisał(a):megumi178, ja znowu po wypaleniu papierosa dostaje dziwnego stanu w nogach i rękach a czasami wręcz atakuje mnie panika. Naprawdę nie wiem co się dzieje kiedyś tak nie miałem,boję się palić normalnie. Czasem spale paczkę i nic mi nie jest a czasem wystarczy tylko jeden i zaraz wariuje.

Dokładnie tak samo mam. Normalnie jakbym miała się przewrócić. Nie raz jest tak, że palę i jest spoko a czasami po prostu umieram.. dzisiaj za top od rana nie mogę przestać się wściekać bo strasznie mi gorąco... To może być coś po Sulpirydzie? Już otwieram okna a jestem zlana potem i skóra na plecach aż mnie piecze...

przez WinterTea 22 sty 2015, 11:14
Ja mam czasem dziwne wrażenie, że podłoga pod nogami staje się jakaś tak jakby "miękka" i robi mi się gorąco... Sama jakoś z tym walczę i ataki są coraz mniejsze, ale do spożywczaków nadal jakoś nie lubię wchodzić :/
"Szczerość może nie da Ci zbyt wielu przyjaciół, ale na pewno da Ci tych właściwych"
(John Lennon)

przez ska1977 22 sty 2015, 11:38
Ja ostatnio mam ataki tylko jak podchodzę rano do ciśnieniomierza hehehe. Oczywiście pokazuje prawidłowe ciśnienie, ale ja sobie wkręciłem że jest inaczej i muszę mierzyć, czuwać... Co ciekawe w ciągu dnia takich lęków nie mam przed tym aparacikiem, ale inna sprawa jest taka, że musze walczyć z tym nałogiem mierzenia - bo już inaczej tego nazwać nie mogę.
Parogen 20mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Agi28 23 sty 2015, 23:28
na psychoterapii wczopraj psychoterapeutka powiedziala, ze mam oddychac przeponą, ciwczylam, umiem, ale nie wiem czy pomysle w ogole o tym sposobie w czasie ataku..
Alprox- 0,5
Zotral 50

przez asl 25 sty 2015, 00:36
a mi psychoterapeuta kazał jesc duzo jajek :mrgreen:
asl

przez niepojęta 25 sty 2015, 00:40
Gabriel74 napisał(a):megumi178, ja znowu po wypaleniu papierosa dostaje dziwnego stanu w nogach i rękach a czasami wręcz atakuje mnie panika. Naprawdę nie wiem co się dzieje kiedyś tak nie miałem,boję się palić normalnie. Czasem spale paczkę i nic mi nie jest a czasem wystarczy tylko jeden i zaraz wariuje.

Czyli nie jestem z tym sama.. Ironia, nawet już papierosów palić nie mam ochoty.

przez Agusiab1 28 sty 2015, 02:11
RATUNKU jest tu kto mam atak właśnie potrzebuje pogadać :/

Śpicie ?? Potrzebuje pogadać, mam atak :/

przez Agusiab1 28 sty 2015, 02:32
Jest tu kto???? potrzebuje pogadać

-- 28 sty 2015, 01:38 --

Naprawde wszyscy śpią???obudzilo mnie płaczące dziecko, wstałam i sie zaczęło :/ szybkie bicie serca, kręcenie w głowie, uczucie pieczenia rąk, oraz tego ze zaraz sie przewroce. Juz nie daje rady wesprzyjcie mnie :/ :( chce mi sie wyć.

przez kotek em 28 sty 2015, 02:44
A o czym chcesz pogadać?
Obrazek

przez Agusiab1 28 sty 2015, 02:45
Po prostu aby odwrocić myśli, noc jest najgorsza jak wszyscy śpią a ja myśle ze umieram :/

przez i_am_a_legend 28 sty 2015, 02:48
Może jesteś bardzo przemęczona po prostu? Stąd szybkie bicie serca i objawy wegetatywne. Rozumiem, że masz ataki paniki, gdy coś się dzieje z Twoją psychosomatyką?
i_am_a_legend

przez kotek em 28 sty 2015, 02:49
Nie mam takich dolegliwości, jak Ty, więc trudno jest mi to sobie wyobrazić. Miałaś pewnie już podobne ataki?
Obrazek

przez Agusiab1 28 sty 2015, 02:50
Przemęczona jestem na pewno od 5 lat nie przespałam dobrze ani jednej nocy :/ dokładnie objawy somatyczne wzbudzają we mnie taki lęk, od 3 tygodni biorę lek Elicea zastanawiam sie czy moge miec przy nim te ataki, nie powinny sie wyciszyć ???

-- 28 sty 2015, 01:51 --

To jedne z niewielu objawów - mam chyba wszystko co możliwe :/

przez i_am_a_legend 28 sty 2015, 02:59
Agusiab1, oczywiście, że możesz mieć takie ataki przy tym leku, bierzesz go jeszcze bardzo krótko, więc mogą być one nawet nasilone. Pamiętaj tylko, że nic Ci się nie stanie, że to zwykła "panika". Wiem, wiem, łatwo mówić, ale naprawdę dobrze wtedy myśleć, że tak naprawdę to do niczego złego to bicie serca czy palące ciało nie doprowadzą (to tylko adrenalina, neuroprzekaźniki, które są jeszcze zbyt aktywne).

Skoro od 5 lat dobrze nie spałaś, to trudno się dziwić, że ciało i psychika są już zmęczone. Bierzesz coś na sen? Możesz w ogóle coś brać, czy karmisz dziecko?
i_am_a_legend

Sortuj wg