Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Gabriel74 21 sty 2015, 20:36
megumi178, ja znowu po wypaleniu papierosa dostaje dziwnego stanu w nogach i rękach a czasami wręcz atakuje mnie panika. Naprawdę nie wiem co się dzieje kiedyś tak nie miałem,boję się palić normalnie. Czasem spale paczkę i nic mi nie jest a czasem wystarczy tylko jeden i zaraz wariuje.

przez Kajmaann 21 sty 2015, 20:49
Dzwonię do jakiejś pokrewnej, bratniej duszy. Osoby wesołej i sympatycznej, często Kobiety :D

Kilka razy udało mi się w ten sposób wyjść zwycięsko . Mam przyjaciela, który wyzywa na głos zbliżający się atak :shock: i mu to pomaga. Najgorzej, kiedy się człowiek poddaję i panikuje, tak jak ja to robiłem przez długi czas. Wtedy jesteśmy w stanie w pięć sekund doprowadzić się do strasznego stanu. A to wszystko jednak kontrolujemy my sami.

Z pozdrowieniami !

przez megumi178 22 sty 2015, 10:45
Gabriel74 napisał(a):megumi178, ja znowu po wypaleniu papierosa dostaje dziwnego stanu w nogach i rękach a czasami wręcz atakuje mnie panika. Naprawdę nie wiem co się dzieje kiedyś tak nie miałem,boję się palić normalnie. Czasem spale paczkę i nic mi nie jest a czasem wystarczy tylko jeden i zaraz wariuje.

Dokładnie tak samo mam. Normalnie jakbym miała się przewrócić. Nie raz jest tak, że palę i jest spoko a czasami po prostu umieram.. dzisiaj za top od rana nie mogę przestać się wściekać bo strasznie mi gorąco... To może być coś po Sulpirydzie? Już otwieram okna a jestem zlana potem i skóra na plecach aż mnie piecze...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez WinterTea 22 sty 2015, 11:14
Ja mam czasem dziwne wrażenie, że podłoga pod nogami staje się jakaś tak jakby "miękka" i robi mi się gorąco... Sama jakoś z tym walczę i ataki są coraz mniejsze, ale do spożywczaków nadal jakoś nie lubię wchodzić :/
"Szczerość może nie da Ci zbyt wielu przyjaciół, ale na pewno da Ci tych właściwych"
(John Lennon)

przez ska1977 22 sty 2015, 11:38
Ja ostatnio mam ataki tylko jak podchodzę rano do ciśnieniomierza hehehe. Oczywiście pokazuje prawidłowe ciśnienie, ale ja sobie wkręciłem że jest inaczej i muszę mierzyć, czuwać... Co ciekawe w ciągu dnia takich lęków nie mam przed tym aparacikiem, ale inna sprawa jest taka, że musze walczyć z tym nałogiem mierzenia - bo już inaczej tego nazwać nie mogę.
Parogen 20mg

przez Agi28 23 sty 2015, 23:28
na psychoterapii wczopraj psychoterapeutka powiedziala, ze mam oddychac przeponą, ciwczylam, umiem, ale nie wiem czy pomysle w ogole o tym sposobie w czasie ataku..
Alprox- 0,5
Zotral 50

przez asl 25 sty 2015, 00:36
a mi psychoterapeuta kazał jesc duzo jajek :mrgreen:
asl

przez niepojęta 25 sty 2015, 00:40
Gabriel74 napisał(a):megumi178, ja znowu po wypaleniu papierosa dostaje dziwnego stanu w nogach i rękach a czasami wręcz atakuje mnie panika. Naprawdę nie wiem co się dzieje kiedyś tak nie miałem,boję się palić normalnie. Czasem spale paczkę i nic mi nie jest a czasem wystarczy tylko jeden i zaraz wariuje.

Czyli nie jestem z tym sama.. Ironia, nawet już papierosów palić nie mam ochoty.

przez Agusiab1 28 sty 2015, 02:11
RATUNKU jest tu kto mam atak właśnie potrzebuje pogadać :/

Śpicie ?? Potrzebuje pogadać, mam atak :/

przez Agusiab1 28 sty 2015, 02:32
Jest tu kto???? potrzebuje pogadać

-- 28 sty 2015, 01:38 --

Naprawde wszyscy śpią???obudzilo mnie płaczące dziecko, wstałam i sie zaczęło :/ szybkie bicie serca, kręcenie w głowie, uczucie pieczenia rąk, oraz tego ze zaraz sie przewroce. Juz nie daje rady wesprzyjcie mnie :/ :( chce mi sie wyć.

przez kotek em 28 sty 2015, 02:44
A o czym chcesz pogadać?
Obrazek

przez Agusiab1 28 sty 2015, 02:45
Po prostu aby odwrocić myśli, noc jest najgorsza jak wszyscy śpią a ja myśle ze umieram :/

przez i_am_a_legend 28 sty 2015, 02:48
Może jesteś bardzo przemęczona po prostu? Stąd szybkie bicie serca i objawy wegetatywne. Rozumiem, że masz ataki paniki, gdy coś się dzieje z Twoją psychosomatyką?
i_am_a_legend

przez kotek em 28 sty 2015, 02:49
Nie mam takich dolegliwości, jak Ty, więc trudno jest mi to sobie wyobrazić. Miałaś pewnie już podobne ataki?
Obrazek

Sortuj wg