Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez platek rozy 03 sty 2014, 14:44
nova_2013, ZSL jest watkiem o wszystkim i o niczym i takim watkiem pozostanie. Piszemy tam rowniez o swoim samopoczuciu ale nie jest to temat przewodni jak tutaj bo ilez mozna o tym pisac i tym zyc i sie nakrecac dodatkowo? Nie rozumiem czemu Enii jest obludna? Napisala co sadzi.Poza tym takie slowa pod palcami osoby ktora nie ma o Enii pojecia i ktora ma sie za osobe dorosla , ... malo to dojrzale ;)
I tyle .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

przez nova_2013 03 sty 2014, 14:53
Witajcie nerwa, chocovanilla, gosiulek, michalb, Wiesiek i pozostali

wybaczcie mi moj dzisiejszy pierwszy post, ktory byl skierowany do Enii.
Akurat gdy sie zalogowalam to byla jej wypowiedz jako ostatnia na tym forum i w czasie kiedy odpieralam jej zarzuty, zdåzyliscie napisac swoje posty.

Nerwa - mysle, ze trafilas w sedno jesli chodzi o brak znaczenia czy ktos mial dziecinstwo uslane rozami czy kolcami. Bo jak mowisz, ten ochronny parasol, ktorym rodzice chronili swojå latorosl, moze odniesc skutek przeciwny w zyciu doroslym.
Natomiast jesli chodzi o zlosc do innej osoby ... hmmm... to uczucie jest mi bardzo dalekie. Jesli juz jå poczuje to przewaznie "odwracam sie na piecie" i odchodze bo wychodze z zalozenia, ze nie warto ladowac sie ujemnie z powodu glupoty innych. To taka pasywna strona mojej osoby. Ale pewnie dzieki temu oszczedzam sobie i innym niepotrzebnych i zle wplywajåcych emocji.

chocovanilla - Twoj post wprowadzil mnie w ogromnå trwoge ale nie z powodu dla ktorego mialabym sie obawiac epilepsji tylko z powodu tak strasznych spustoszen w Twoim organizmie z powodu dlugotrwalego zazywania lekarstw. Poprostu jest to dla mnie niezrozumiale, ze lekarz, ktory Cie prowadzil , kompletnie zignorowal swoj obowiåzek powiadomienia Ciebie o skutkach naglego odstawienia leku jak rowniez ubocznych skutkow zwiåzanych z dlugotrwalym zazywaniem. To nie miesci mi sie w glowie, ze lekarz ktoremu zaufalas, zbagatelizowal swojå powinnosc.

Mam nadzieje, ze Twoj organizm powolutku zwalczy te napady padaczki i powrocisz do pelni zdrowia. Tego Ci zycze z calego serca !!!

A jesli chodzi o slownictwo....
nie powinnas sie tym zupelnie martwic. Ja rowniez zdaje sobie sprawe, ze moje zdania nie så gramatyczne. Jest to spowodowane bardzo dlugim pobytem na zachodzie i brakiem codziennych kontaktow z rodakami. Na codzien posluguje sie szwedzkim i angielskim, na Facebooku pisze w j.niemieckim ale i tak uwazam, ze po tylu latach nadal dobrze sobie radze w j.polskim. Pewnie nie ten szyk i czasami zla odmiana przymiotnikow no i "wypadanie slowek" z pamieci.
Pamietam jak gdzies na forum zamiast uzyc slowa wrozka napisalam czarodziejka , a przeciez oba slowa rozniå sie diametralnie i majå inne znaczenie. Ja wowczas kompletnie nie moglam sobie przypomniec slowa WROZKA. Kiedys innym razem przetlumaczylam na polski tak : oblicz pole tego figura hehehe
zamiast tej figury. No ale to wynika z przedrostkow meskich w j.niemieckim i nieodmieniania rzeczownikow w obcych jezykach.

Poprostu po tylu latach spedzonych za roznymi granicami coraz gorzej posluguje sie naszym ojczystym jezykiem. I nad tym ogromnie ubolewam.

No to tyle. Trzymajcie sie i zycze Wam milego popoludnia.
Mc zestaw Citalopram 20mg Obrazek

przez PJT 03 sty 2014, 14:56
nova_2013, usun z podpisu zsl bo do nich nie nalezysz
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nova_2013 03 sty 2014, 15:10
wolnosc slowa PJT, pod swoim podpisem moge miec to co chce.
I bawi mnie ta sytuacja, ze Enii sciåga na odsiecz pomoc zbrojnå do forum ATAKI :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jak sama wspomniala " ZSL został przeniesiony z ataków."

W przeciwienstwie do Was nie pisze " uciekajcie ståd do swojego forum" jako odpowiedz na "usun z podpisu zsl bo do nich nie nalezysz"

Uwazam temat za skonczony i zycze Wam dalszej milej zabawy :yeah:

przez hania33 03 sty 2014, 15:14
nova_2013, Ja tutaj jestem od dawna , pisałam w tym temacie , nikt nigdy nie negował wypowiedzi innych..
moge pisac w obu tematach , w zależności od samopoczucia..zawsze staralismy sobie pomagac wzajemnie, nie szkodzic.

-- 03 sty 2014, 15:16 --

Gradrec, kto sie tutaj kompromituje?
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

przez gosiulek 03 sty 2014, 15:17
nova_2013 Enii nikogo nie ściąga...piszemy po prostu na różnych wątkach i niektórzy trochę się znają...ZSL to jest także grupa spoza tego forum wogóle stąd ten podpis...
Obrazek

przez Gradrec 03 sty 2014, 15:18
hania33 napisał(a):nova_2013, Ja tutaj jestem od dawna , pisałam w tym temacie , nikt nigdy nie negował wypowiedzi innych..
moge pisac w obu tematach , w zależności od samopoczucia..zawsze staralismy sobie pomagac wzajemnie, nie szkodzic.

-- 03 sty 2014, 15:16 --

Gradrec, kto sie tutaj kompromituje?

A czym ja sie skompromitowalem? Nie odbijaj bezsensownie pileczki. Twoja odzywka to typowa odzywka czlowieka, ktoremu brak argumentu. Jak masz zly humor to idz do lasu pobiegaj, ale ode mnie wara i nie wyzywaj na mnie swoich frustracji.

Napisalas tez "Z mojej strony koniec ", wiec albo badz konsekwentna i przestan sie udzielac albo przestan rzucac slowa na wiatr.
Ostatnio edytowano 03 sty 2014, 15:21 przez Gradrec, łącznie edytowano 2 razy

przez PJT 03 sty 2014, 15:19
Dla mnie możesz miec ten podpis, skoro tak bardzo chcesz, myslalem ze to jest passe dla ciebie, ale widze ze jestes naszym cichym fanem
I know the pieces fit.
PJT

przez platek rozy 03 sty 2014, 15:27
Gradrec, jak tak czytam to nie trudno zauwazyc kto ma tutaj zly humor i kto tutaj ma chec wyzywania sie na kims innym. Naucz sie czytac bo to nie Enii pisala a Hania i pozniej sie udzielaj jak juz.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

przez hania33 03 sty 2014, 15:27
Gradrec, Ty napisales , ze Enii, sie kompromituje , niby czym?

-- 03 sty 2014, 15:28 --

Gradrec, Ja nic takiego nie pisalam...osoby pomyliles.

-- 03 sty 2014, 15:29 --

Gradrec, te slowa pisala Enii,

Obrazek

przez gosiulek 03 sty 2014, 15:29
Gradrec czemu w Twojej wypowiedzi jest tyle złości...hania napisała normalnie i spokojnie i nie napisała,że Ty się kompromitujesz tylko zadała Ci pytanie...
Obrazek

przez nova_2013 03 sty 2014, 15:30
oczywiscie, ze jestem cichym fanem. Podobnie mam swoje ulubione osoby na roznych forach. Ale przenigdy nie komentuje czy ktos ma problem z doroslosciå czy nie wyrosl ze swojego dziecinstwa i nie wygarniam nikomu, ze go nie lubie bo ma odmienne zdanie. W ogole nie wiem skåd te absurdy powychodzily i czuje sie teraz jakbym wywolala III wojne swiatowå. Zakopuje topor wojenny bo pochodze z neutralnego kraju :D i mam nadzieje, ze zobacze takze i Waszå bialå flage oznaczajåcå POKOJ na forum psychologicznym.

Przeciez my tutaj jak rodzina, kazdy z nas ma podobne problemy, a w zjednoczonej grupie SILA !!!

przez PJT 03 sty 2014, 15:30
nie ma to jak czytanie ze zrozumieniem
I know the pieces fit.
PJT

przez hania33 03 sty 2014, 15:30
Ja sie zawsze staram byc spokojna , nikomu nie szkodzic..lubie zgode.. :roll:

Obrazek

Sortuj wg