Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez DżejnRołs 30 gru 2013, 19:44
ajana, prawda taka ze kazdy sam musi znalezc dla siebie zloty srodek;-)
"W życiu piękne są tylko chwile"||••
Obrazek

Re: Re: Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)

przez Gabriel74 30 gru 2013, 19:55
ajana napisał(a):Gabriel74: mnie właśnie kiedyś z nerwów Bilal brzuch i ewentualnie prawa ręka a teraz dosłownie wszystko chyba mnie bolalo ale póki co zostały te szumy uszne u drżenie mięśni...gdyby człowiek się tyle nad tym nie zastanawiał i nie doszukiwał się jakiej choroby to pewnie szybciej by przeszlo. A wspomagasz się teraz jakimiś tabletkami?

Wspomagalem się Lerivonem ale teraz od tygodnia nic nie biorę. Walczę psychiką bo jakoś oderwalem się od dna troszeczkę. Najgorzej było dwa tygodnie temu,totalny koszmar. W tej chwili dokucza mi zimno i gorącą na przemian,trochę się trzesę ale daje sobie z tym radę jak narazie. Bolą mnie też oczy często i głowa z karkiem na przemian. Nie chcę brać leków ale jak już muszę to biorę. Dziś też jestem podminowany ale jakoś nie nakrecam się to jest spokuj.

Sent from my HTC One using Tapatalk

przez ajana 30 gru 2013, 20:03
To jak udaje Ci się bez leków to super. Ja niestety nie dalabym rady. Masz racje ,ze jak się człowiek nakręcił to jest jeszcze gorzej ale jeszcze nie opanowalam zbytniobjak sobie z tym radzić. Jak byłam w mega stresie to deszcze to u mnie norma...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nerwosol-men 30 gru 2013, 23:12
ajana, jedna prosta zasada nie panikować nie skupiać się wyłącznie na objawach, rozpracuj swój lęk, to tylko lęk minie, i nic ci nie zrobi ;)
Załóż wy­god­ne bu­ty, bo masz do przejścia całe życie... Obrazek

http://www.poomoc.pl

przez ajana 31 gru 2013, 09:53
nerwosol-men, staram się go opanować ale póki co słabo mi to wychodzi, ale to będzie na pewno jedno z postanowień na nowy rok:)

przez nerwosol-men 31 gru 2013, 09:56
ajana, to potrwa trochę , ale da się nad tym panować aby się dało funkcjonować

przez nova_2013 31 gru 2013, 22:42
hejka,

jak tam nastroje noworoczne ?
Mc zestaw Citalopram 20mg Obrazek

przez magnolia84 01 sty 2014, 01:13
kochani zdrowia przede wszystkim w nowym roku :** Cieszę się, że mogłam Was poznać :))
magnolia84

przez nerwa 01 sty 2014, 16:10
Cos czuje, ze 2014 bedzie za-je-bi-sty!!!! :great: Najlepszego dla Wszystkich, na ten Nowy Rok!!! :yeah:
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez nerwosol-men 01 sty 2014, 16:26
2014 bez ataków będzie nerwa, wszystkiego dobrego

przez nerwa 01 sty 2014, 17:18
nerwosol-men, na bank bedzie bez ataków! :) i najlepszego wszystkiego dla Ciebie!
Zobaczcie, nawet 2+0+1+4 = 7 , znaczy, szczesliwa siodemka :P
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez nerwosol-men 01 sty 2014, 17:34
nerwa, tak jest i tego się trzymajmy

przez nova_2013 01 sty 2014, 20:42
witajcie :-)

nareszcie kilka pozytywnych postow. To mi sie podoba ! Bravo nerwa i nerwosol !!!

Ja tez jestem przekonana, ze rok 2014 bedzie moim cudownym rokiem. Bez atakow paniki.

Mialam kiedys kolege, ktory opowiadal mi w jaki sposob staral sobie pomoc ze swoimi smutkami. Wykopywal dolki w ziemi i do nich szeptal swoje zmartwienia, po czym je zakopywal i tak one mu odpuszczaly. Mysle, ze te jego poczynania z dolkami dzialaly na niego bardzo psychologicznie. Fakt faktem, ze po zakopywaniu swoich smutkow juz do nich nie wracal a nowe zakopywal ponownie.

Od jakis dwoch lat jest moda w Szwecji na puszczanie w strone nieba swiecåcych lampionow. Oprocz oczywiscie slawiennych fajerwerkow i glosnych petard.
Kiedy dzisiaj w nocy obserwowalam te unoszåce sie lampiony na bardzo duzych wysokosciach pomyslalam sobie, ze wsadze w nie swoje ataki paniki i wysle je w kosmos. Po jakims czasie lampiony wypalajå sie i spalajå calkowicie samoistnie i tym sposobem trawiå plomieniem nasze smutki. Wlasnie zapakowalam wszystkie swoje lęki, depresje i pesymistyczne mysli w kilka przelatujåcych nade mnå lampionow i pozegnalam sie z nimi na dobre. :great:

Tym sposobem wzmocnilam swojå wiare w siebie, ze choroba minie i dam rade. Potega podswiadomosci !!!

Zycze Wam i sobie, aby optymizm jaki poczulismy z nadejsciem Nowego Roku pozostal w nas na stale.
Serdecznie pozdrawiam
nova :papa:
Mc zestaw Citalopram 20mg Obrazek

przez nerwa 01 sty 2014, 22:18
nova_2013, extra sposob z tymi lampionami! (i z dołkami też!) :)
Ja chyba kiedys czytalam tez o sposobie ze spalaniem kartki, na ktorej wypisujemy wszystkie zmartwienia :)

Póki co, uzywam czegos podobnego (troche) na noc. Czasem przed zasnieciem (bo mam z tym problemy) wypisuje wszystko co mam w glowie i czym sie martwie na kartce, jakies wieksze i drobne problemy. Po czym klade sie spac, i o niczym nie musze myslec, bo wszystko jest zapisane na kartce i moge wrocic do tego kolejnego dnia :)

Sortuj wg