Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez PannaNatalia 09 gru 2013, 02:17
Dokładnie,mam to samo...ja jeszcze się szczypię delikatnie żeby sprawdzić czy nie straciłam czucia... Paranoja
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

przez DżejnRołs 09 gru 2013, 02:19
No tak paranoja. Wiemy to ale pomimo tego sie wkrecamy. Ja sie nie poloze na plasko bo zaraz od mowa wraca. Juz mam dosc. Nie wiem co robic gdzie isc..
"W życiu piękne są tylko chwile"||••
Obrazek

przez PannaNatalia 09 gru 2013, 02:23
Ja siedzę skulona pod ścianą i tylko czekam aż minie..o położeniu się nie ma mowy. Powtarzam sobie,że to tylko lęk w mojej głowie i że za chwilę minie.Dziwnie się czuję bo mam świadomość tego,że nic mi się nie stanie ale ten nieokreślony strach mnie paraliżuje :(

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez DżejnRołs 09 gru 2013, 02:34
U mnie tez tak hest z tym ze ja chce spac... Ale kazde zaklucie w sercu stawia mnie na nogi. Mam juz dosyc.
"W życiu piękne są tylko chwile"||••
Obrazek

przez PannaNatalia 09 gru 2013, 02:42
Ja tez jestem juz tym zmeczona,nie spie juz kilka dni....niby juz sie uspokoilam ale ciagle mi sie wydaje,ze serce albo za szybko albo za wolno mi bije i to budzi we mnie niepokoj

Citabax 10mg

przez Gabriel74 09 gru 2013, 04:43
Witam was wszystkich Kochani,na poczatku dodam ze jestem poczatkujacym na tym forum.Z nerwica lekowa zmagam sie juz od 13 lat i powiem szczerze ze z roznym skutkiem.Wszystko zaczelo sie od tachykardii,wystraszylem sie ze umre i winda poszla ostro w dol.leki przyjmowalem przez okolo rok,pozniej wyjechalem do usa i zyje z tym problemem do dzis.W tej chwili wystepuja u mnie przerozne objawy somatyczne,uczucie pelnosci w brzuchu,dziwne uczucie w nogach i rekach,swiatelka w oczach plus czasem slabe widzenie.Spiety kark,bole w roznych partiach miesni,ogolna niechec,nzpady nerwow i placzu na zmiane.Bylem u lekarza przepisal mi ESCITALOPRAM ale po przeczytaniu o skutkach ubocznych boje sie go brac.W polsce przyjmowalem LERIVON i mam go tutaj, i czasem jak trzeba to sie nim ratuje.Mam do was mala prosbe,czy moglibyscie mi napisac ze moje objawy sa typowo nerwicowe bo ja do konca nie jestem przekonany,wiecie o co mi chodzi.Mam jeszcze silne poczucie zimna jak wyjde z domu ,w koncu jest zima ale to nie to.Narazie walcze z tym bez lekow z roznym skutkiem,czasem trzyma mnie 2 godziny i puszcza bo staram sie te objawy olewac. Dzieki za pomoc.

przez PannaNatalia 09 gru 2013, 05:57
Witaj Gabriel74,objawy,ktore opisujesz jak najbardziej pasuja do nerwicy. Sama nie raz ich doswiadczylam ..

Citabax 10mg

przez gosiulek 09 gru 2013, 09:53
Witajcie!To wszystko jakbym czytała o sobie...aliana_31 ostatnio po ibupromie miałam to samo...oczywiście to wszystko to mój wymysł był,ale nie umiałam siebie do tego przekonać...
Obrazek

przez hania33 09 gru 2013, 10:02
neon, Nie spales?

-- 09 gru 2013, 10:03 --

Witajcie kochani :D

-- 09 gru 2013, 10:04 --

Gabriel74, nie martw sie to jest nerwica..
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

przez pika30 09 gru 2013, 10:35
Gabriel jeśli myślisz że to nie nerwica to niby co? ja też zaczynam brać ESCITALOPRAM, dziś jest mój trzeci dzień, nie czytaj ulotki i łykaj będzie mi raźniej :smile:
Aliana_31, pewnie po nieprzespanej nocce odpoczywasz.. jak się czujesz? widzisz to nerwica, sama wiesz dobrze że to niemożliwe żeby stało się coś po ibupromie...

przez Aliana_31 09 gru 2013, 13:43
Witam Was, jak moje dziewczynki obudziły się z płaczem, co się mamusiu dzieje, wzięłam tyłek w kupę i położyłam się z nimi. Posłuchałyśmy słuchowisk i wyciszyłam się, olałam te objawy.
Rano jeszzce miałam kaca " poatakowego" teraz jestem po wyrwaniu siódemki, znieczuleniu którego się bałam, że wywoła panikę, więc pozwoliłam sobie podać tylko połowę dawki. Dentystka nie była zadowolona ale tak zrobiła, mimo dłutowania kości i rwania na raty wytrzymałam.Teraz siedzę lekko obolała ale po tych przeżyciach to zasnę dzisiaj spokojnie.
Napisałam wczoraj do mojej terapeutki, zawsze dodaje mi otuchy a sama terapia działa bdb, więc nie zaprzepaszczę tego.

A zapomnialam dodać, że dentystka, która sama borykała się z nerwicą, utwierdziła mnie tylko w przekonaniu że ibuprom dla nerwicowców jest zły, ma skutki uboczne dla psychiki. Zwłaszcza, jak ktoś wcześniej brał leki SSRI, benzo itd.
Znieczulenie zaczyna mnie puszczać oj, niefajnie.

przez nerwa 09 gru 2013, 14:53
Aliana_31, naprawde ibuprofen jest zły? Ja przyznaje, ze dosc czesto biore, i nie biore paracetamolu bo po tym mam dziwne jazdy. Wiec zawsze jak glowa boli czy brzuch to ibuprofen biore i nigdy problemow nie mialam...
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez Aliana_31 09 gru 2013, 16:10
nerwa tak mi powiedziała stomatolog, że ibuprom ma w swoim składzie dodatkowe rzeczy, które oddziałują niekorzystnie na psychikę, zwłaszcza neurotyka. No ja panuję nad sobą w miarę możliwości, wiele się nauczyłam ale wczoraj czułam po ibupromie ucisk w głowie, niemniej jednak siła sugestii jest ogromna. Ja biorąc tabletkę już zakładałam, że coś może być i było...........
Nie będę więcej na sobie sprawdzała, mimo że boli mnie bo wyrwaniu zęba żadnego leku nie wezmę, minie i tyle.

przez nerwa 09 gru 2013, 16:22
Aliana_31, heh, to pewnie teraz i ja bede juz odczuwala efekty iburpomu :P
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Sortuj wg