Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez cleo27 15 wrz 2007, 09:21
hmm...pewnie byłoby warto,ale jedynym badaniem ,ktore by potwierdziło albo rozwiało moją nową teorię :D ....jest to badanie elektrofizjologiczne gdzie wprowadzają do serca coś tam ,pobudzaja je( już samo to zwala mnie z nog) i sprawdzają. Wszystkie inne badania wychodzą mi bardzo dobrze a na to sie chyba nigdy nie odważę....brrr.
Pozdrawiam i dziękuję za pocieszenie ;)
oj....pózniej coś napiszę!

przez Jaśkowa 16 wrz 2007, 23:33
cleo27 no tak :shock: brzmi tragicznie też bym nie zrobiła ;)
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez samotniczka 16 wrz 2007, 23:58
Nie mogę spać, w głowie wiruje milion myśli. Chyba zaraz zwariuję!!! Serce bije mi jak młot, nie mam czym oddychać, łzy same cisną się do oczu... Znowu to samo, a miałam spokój już dłuższy czas!!! Ja tak nie chcę!!! Włączyłam sobie ulubioną muzyczke na uspokojenie, ale pierwszy raz nie pomaga. I te udręczające poczucie bezużyteczności!!! Niech to się wreszcie skończy!!!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Jaśkowa 17 wrz 2007, 00:02
samotniczka <tule> rozumiem Cie nawet nie wiesz jak bardzo :roll: może meliska by pomogła zajmij się czymś albo szklanka ciepłego mleka :?:
Przyjaciel forum

przez Jovita 17 wrz 2007, 09:42
samotniczko to sie skonczy , uwierz mi , ja przeszlam horror i wiem ze tylko silna wola pomaga tylko!!
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez Moniczka 18 wrz 2007, 14:13
Od tzrech dni mam straszny,nieustanny bol glowy-koszmar i straszna panika bo z glowa nigdy nie mialam problemow.Boli mnie szczeka,skronie,z tylu,czolo,wszystko,do tego rozpierajace uczucie goraca,zawroty i jakies mdlosci,rok temu mialam rezonans glowy ale moze juz cos sie wytworzylo w tym czasie?Boje sie udaru,zawalu,wylewu,wczoraj dostalam takiej paniki,ze myslalam ze sie pzrewroce,ogarnela mnie taka slabosc i lek ze juz ma m udar-zepsuol mi sie nawet cisnieniomierz wiec nie moge dokonac pomiaru.nie pomogl ani alprox doraznie,ani tabletki na bol glowy. :cry:
Moniczka

przez cleo27 18 wrz 2007, 14:40
Współczuję Ci naprawdę....ja dzisiaj juz po 2 óch atakach jestem :cry: :cry: ....tak zle to chyba jeszcze nie było żeby 2 dziennie mieć. Ja już nie wiem co mam robić, biorę sobie ten calms ale on jest chyba jednak za słaby bo to taki zwykły ziołowy lek. Wczoraj zapisałam sie znowu na echo i na holtera ,zrobiłam też dzisiaj badania krwi. Jescze do niedawna wierzyłam,ze wyjde z tego,ale teraz już nie wierzę :cry:
oj....pózniej coś napiszę!

przez Moniczka 18 wrz 2007, 14:51
Myslisz,ze moje bole glowy to wylew lub rosnacy tetniak?Czy od tamtego badania moglo cos sie w tym lbie zrobic?Swoja droga to przytznam,ze tez tak jak Ty ostatnio robilam badania krwi i znowu...idealne:(
Moniczka

przez Jaśkowa 18 wrz 2007, 14:57
wiecie co ja myślę, że Wasze objawy to nerwica i nic innego ;) przeszłam przez to samo wkręciłam sobie tętniaka, guz na mózgu, stwardnienie rozsiane itp. a wyniki jak były super tak są i w Waszym przypadku też zapewne tak jest, że poza nerwicą to zdrowe jak koń jesteście. Trzymajcie się i postarajcie nie myśleć o chorobach nie wsłuchiwać się tak w organizm wiem, że to trudne, ale możliwe.
Przyjaciel forum

przez Jovita 18 wrz 2007, 15:12
moniczka jesli badania wychodza idealnie to czemu nie wierzysz w to ze jest dobrze!!!!!!!!
rany ludzie z takim mysleniem to wy z nerwicy nigdy nie wyjdziecie!! pierwszym krokiem jaki trzeba zrobic to uzmyslowic sobie ze fizycznie jestesmy zdrowi !!
ExModerator

przez Moniczka 18 wrz 2007, 15:15
Ale ten rezonans glowy to mialam rok temu i to nie z powodu bolow glowy,bo one mnie nigdy nie bolala,stad teraz moj niepokoj.Ale macie takie silne bole z zawrotami i mdlosciami?
Moniczka

przez Jovita 18 wrz 2007, 15:18
Moniczka napisał(a):Ale macie takie silne bole z zawrotami i mdlosciami?

kochanie lepszym pytaniem by bylo : ''czego my nie mamy ''!!
jakbym ci wymienila swoje dolegliwosci .. to by nikt mi chyba nie wierzyl!
ExModerator

przez Moniczka 18 wrz 2007, 15:28
No coz,tylko ze my nerwicowcy tez mozemy nagle na cos zachorowac i mnie kazdy sygnal organizmu o tym przekonuje,zwlaszcza sygnal wczesniej nie znany.Przeciez nie pojde znowu do lekarza,a dziwne jest tez to, ze tabletkinie pomagaja...
Moniczka

przez Jovita 18 wrz 2007, 16:07
tabletki ci nie pomagaja bo to tkwi w twojej psychice !! a nie ma tabletek na psychike , sluchaj ja mam czeste dusznosci i nie ma konkretnych tablewtek na dusznosci , wiec co mam robic a balam sie juz ze mam astme i raka pluc itd..... a tak na prawde jestem zdrowa jak ryba i im bardziej sie z tym godze ze to moja psychoika a nie zadna choroba tym rzadziej odczuwam wszelkie dolegliwosci!! mowie ci ze nerwica objawia sie wieloma dolegliowsciami i tak na prawde nic poza nia nam nie jest! tylko nasza psychika tak fiksuje !! nie wolno sie dawac !!!
ExModerator

Sortuj wg