Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez wieslawpas 04 lis 2013, 02:08
hania33, tak ja zdrow i pelny radości? Byłem u znajomych i cały czas męczyły mnie te napięcia, tak ze nie mogłem się
skupic na rozmowie. Narbardziej mnie to dziwi ze sa to moi starzy znajomi a ja mam z u nich takie jazdy. Nie wiem czy to wtłumaczyc, chyba tym ze rzadko
u nich bywam w porowaniu do innych miejsc. Wróciłem bardzo napięty i teraz probojsc dojsc do siebie.

-- 04 lis 2013, 02:50 --

nerwa, co sie tyczy emocji to raz mialem takie cudowne objawianie. Robilem cos przy kompie i przyszedl do mnie kolega. W sumie naprawde spoko gosciu lubie go. I pamietam, ze on cały do mniue mowił no po prostu rozmawial, a ja mialem robote do zrobienia. Odczuwalem caly czas rozsnace napiecie nie wiadomo sklad. Raptem pomyslelem sobie - no jak mnie ten gość wkurza! Niech już sobie idzie. Poczułem autetyczną złość. W wówczas stal się cud - to cholerne napięcie spadlo do zera w ulamu sekuny i poczułem sie normalnie i ta normalnosc trwała chyba z godzine. Zazwyczaj jednak objawy przesłaniaja takie
emocje

przez dusznomi 04 lis 2013, 04:46
JAKOŚ SIĘ MOJEJ NERWICY DZIŚ SPAĆ NIE CHCE, A W TV NIE MA NIC CIEKAWEGO... ;/
Fajne życie, to przede wszystkim kwestia fajnego myślenia....

przez hania33 04 lis 2013, 09:28
wieslawpas, Nie daje Nam żyć to paskudztwo.. :roll:

dusznomi, Nie spałaś do tej godziny?
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Victta 04 lis 2013, 11:30
Wiecie to masakra z tym spaniem. Ja rozumiem, że nerwica daje kość w dzień, ale noc mogłaby sobie darować i odpuścić, ale ta franca (jak ją nazywa dusznomi) uwielba ciszę nocy, bo wtedy ją bardziej słychać.

przez nerwa 04 lis 2013, 11:42
A wiecie co, ja to raczej mam odwrotnie - i w nocy zazwyczaj sie dobrze czulam. Wlasnie najgorzej rano, potem w ciagu dnia tez potrafilo atakowac, ale np. wieczorem - to juz pelen relaks. W nocy niby tez, chociaz klopoty ze spaniem byly, ale wtedy nie odczuwalam lęku ani zdenerwowania.
Doslownie kilka razy mialam atak nerwicy w nocy - ale to w takim najgorszym czasie albo po lekach.
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez nerwosol-men 04 lis 2013, 11:45
A daje cie spokój z tymi atakami , mi siadło na żołądek i nie tylko, dziś sobie nie poradziłem wpierdzieliłem lek pozdro, ale nie każdy dzień jest taki sam to mnie pociesza
Załóż wy­god­ne bu­ty, bo masz do przejścia całe życie... Obrazek

http://www.poomoc.pl

przez Clementine 04 lis 2013, 12:53
Ja mam pewien problem, byłam u psychiatry, biorę leki od tygodnia ale mam wrażenie, że źle mnie zdiagnozował. JA NIE MAM DEPRESJI LECZ NERWICĘ LĘKOWĄ I MYŚLI!! Ciągle przed snem napada mnie lęk a do tego masa dziwnych myśli na których się skupiam, dziś miałam problem z zaśnięciem ale dałam radę, każde zaśnięcie to walka, ciężka walka z myślami, lękiem i reakcjami ciała na stres. Lekarz wypisał mi Cital i Trittico ale napady lękowe nadal mam...myślicie, że to zła diagnoza i powinnam brać coś innego? POMOCY!!

przez hania33 04 lis 2013, 13:09
Clementine, Tydzień to zbyt mało by leki działały , ja biorę paroksetyne na lęki i jeszcze nie ma odpowiedniego działania..
Leki , działają tak samo na depresje czy nerwice lękowa..te co masz zapisane również działają na lęk.

Obrazek

przez Clementine 04 lis 2013, 14:50
hania33 napisał(a):Clementine, Tydzień to zbyt mało by leki działały , ja biorę paroksetyne na lęki i jeszcze nie ma odpowiedniego działania..
Leki , działają tak samo na depresje czy nerwice lękowa..te co masz zapisane również działają na lęk.

a ile już bierzesz ten lek? dla mnie to jest totalny koszmar jakbym przeżywała horror na ziemi...mam chęć do życia, werwę i chcę iść na przód ale to mnie paraliżuje, przed spaniem mam natłok myśli, moje ciało się buntuje, wzdryga, karze obsesyjnie myśleć o tym co się z nim dzieje a do tego ciągle mam wrażenie, że mam pełny pęcherz przez to często wstaję do toalety...MĘCZARNIA!! Miałam wiele obsesyjnych myśli ale to nie daje żyć...nie chcę by pojawiło się coś nowego, chcę z tym skończyć. Myślicie, że się uda?!

przez PJT 04 lis 2013, 14:53
ala1983 napisał(a):PJT, Po co?

bo zaczynal sie atak, ale przetrwalem bez
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

przez dusznomi 04 lis 2013, 17:45
hania33, usnelam po 5 :D ale za to wstalam przed 12 :P
Fajne życie, to przede wszystkim kwestia fajnego myślenia....

przez platek rozy 04 lis 2013, 19:33
Hey Hey:)
Ja dzis bylam u nowej pani psychiatry . Po drodze w tramwaju wpadlam w panike wiec pol drogi szlam pol drogi jechalam :roll: Zwiekszam dawke i poki co zostaje na tym mobemidzie.Pani psychiatra rzekla ze sie nie nadaje teraz na terapie bo mam za duzo lekow i nie wsluchuje sie w siebie .Ale jak mam sie wsluchac podczas ataku paniki jak ja wtedy mysle tylko o tym zeby mie zemdlec? :bezradny:
Nie wiem jakim cudem dawniej autobus i tramwaj mnie uspokajal a bylo tak jeszcze do niedawna ze tam odpoczywalam ogladalam sobie ludzi, patrzylam za okno a teraz katorga najwieksza jazda gdziekowliek srodkami lokomocji.
Nie mniej jednak dotarlam i do pani psychiatry i do domu - w nagrode kupilam sobie cien do oczu :D w pieknym sliwkowym kolorze.

Ale czuje sie jakbym wyszla co najmniej na Mount Everest, zmeczona i slaba .
Ostatnio edytowano 04 lis 2013, 19:34 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

przez hania33 04 lis 2013, 19:33
Clementine, Ok trzech miesięcy..to są skutki uboczne leków , musisz przetrwać..na początku zawsze sa większe lęki od lekow. :(

-- 04 lis 2013, 19:35 --

dusznomi, Wazne , ze jak zaśniesz możesz spać i sie nie budzisz :D

Obrazek

przez PJT 04 lis 2013, 19:35
platek rozy, bierzesz tylko mobemid ?
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

Sortuj wg