Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez hania33 21 paź 2013, 10:36
nerwa, Ale , gdy wyjedziesz masz piękne widoczki..oglądałam :D Zmieniłaś kolor włosów?
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

przez nerwa 21 paź 2013, 10:57
hania33, ja co jakis czas robie taki lekki balejaz, taki, zeby nei bylo za bardzo widac odrostów. Wiec generalnie troche mam rozjasnione tylko, ale zawsze cos ;)
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez hania33 21 paź 2013, 10:58
nerwa, Moze spróbuje sama , tutaj fryzjer bardzo drogi.

Obrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nerwa 21 paź 2013, 11:02
hania33, u mnie to samo :-/ wiec ja wlasciwie zawsze jak do Polski zawitam to przy okazji fryzjerka jest grana ;) Tym bardziej, ze juz nawet nie musze tlumaczyc co chce, ona od razu bierze sie za obcinanie, bo juz wie jak (no chyba, ze jakies wieksze zmiany planuje).
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez hania33 21 paź 2013, 11:06
nerwa, ja obcinać nie muszę , chciałabym zmienić kolor..pokombinuje sama :D

-- 21 paź 2013, 11:12 --

dusznomi, Wracasz do zdrowia, bez leków, silna kobitka z Ciebie :D

Obrazek

przez vitaminac 21 paź 2013, 11:27
hania33 napisał(a):platek rozy, To jest może prawda , lecz ilu ludzi by już bez tych leków coś gorszego zrobiło, wszystkie leki szkodzą . :roll:

-- 20 paź 2013, 21:55 --

odczyny alergiczne: świąd, pokrzywka, wysypka, rumień;
zaburzenia ze strony przewodu pokarmowego: nudności, wymioty;
uszkodzenie wątroby (żółtaczka, martwica) i nerek (zapalenie, martwica), głównie podczas długotrwałego przyjmowania wysokich dawek;
zaburzenia w układzie krwiotwórczym: methemoglobinemia, agranulocytoza, trombocytopenia[3].

To jest ulotka zwykłego paracetamolu..

-- 20 paź 2013, 21:58 --

vitaminac, Jak ja bym chciała żyć bez lęków.. :roll: .

Kochana da się .
Praca praca i jeszcze raz praca.
Z leczeniem nerwicy jest jak z odchudzaniem .
Liczy się systematyczność i nie poddawanie się nawet wtedy kiedy nie widzisz efektów.

Ja od 24.08.2013 bez leków, nawet doraźnie Xanaksiku nie brałam ani Hydro ( czasem tylko ziołowe przed snem)
W tym okresie dwa lekkie napady lęku ( w hipermarkecie ) i nastój może jeszcze nie rewelacyjny ale lepszy nawet od tego gdy byłam na prochach .

Dużo sportu ( ja biegam / spaceruję po 5 km co dwa dni chociaż przez pierwsze 2,5 kręci mi się w głowie ;)) + terapia + dużo magnezu

Musicie spiąć tyłki dziewczyny - bo z moich obserwacji tego forum wynika - że niby z uśmiechem na ustach ale nakręcacie się nawzajem

przez Zojjjka 21 paź 2013, 11:43
Byłam sama z córą w aptece, wykupiłam leki, obyło się bez ataku paniki, tylko towarzyszył mi niepokój, ale to da się przeżyć... Dentyste odwołałam, zacznę brać leki, poczuję się lepiej to pojadę. W piątek mam pierwsze "spotkanie" z psychoterapeutą, takie wstępne póki co...

przez vitaminac 21 paź 2013, 11:47
Zojjjka napisał(a):Byłam sama z córą w aptece, wykupiłam leki, obyło się bez ataku paniki, tylko towarzyszył mi niepokój, ale to da się przeżyć... Dentyste odwołałam, zacznę brać leki, poczuję się lepiej to pojadę. W piątek mam pierwsze "spotkanie" z psychoterapeutą, takie wstępne póki co...

Brawoooo !! Problemy są po to by je rozwiązywać :)

przez nerwa 21 paź 2013, 12:48
No ja wlasnie wrocilam z zakupow - otumanienie mam niezle, nie ogarniam troche co sie dzieje dookola, ale kiełbasa na wyjazd kupionka :) i Kalmsy - 100 tabletek!!!! ciekawa jestem jak to z nimi bedzie :)
Ehhh i znowu dzisiaj tułaczka po swiecie :(

przez dusznomi 21 paź 2013, 12:52
hejka nerwusy, a się działo, ta franka mnie dopadła w nocy, no serce mi tak trzepało, ze myślałam, że wyjde z siebie i drzwiami trzasnę, aż obudziłam męża... zasnęłam po 4, wstałam przed 12 :) także poniedziałek mi wyjątkowo szybko zleci! Kurde co za beznadzieja! No coz...musialo przyjsc, ale poradzilam sobie, nawet bez moich tik taczków kalmsików!
Fajne życie, to przede wszystkim kwestia fajnego myślenia....

przez michalb 21 paź 2013, 13:11
Dawno mnie tu nie było (aż kilka dni) a tu tyle wpisów... u mnie nie najgorzej nawet 3 noce przespałem weekend super... dzisiejsza noc średnia... dziś tylko męczył mnie kaszel taki na siłę i duszność plus gula w gardle nawet jak połykam ślinę i jakbym czuł wszystko w gardle gdy przełykam (i tu nasuwa się moje pytanie czy może to być od refluksu i tej przepukliny rozworu przełykowego a wypiłem dziś małą kawkę z ekspresu z mlekiem) pytanie do Ciebie haniu bo Ty też masz refluks a widzę że kawę ostro pijesz, jak kiedyś też lubiłem pić a teraz jak mam nerwicę to wypijam jedną na kilka miesięcy bo normalnie mówiąc pękam... trzeba dawać radę bez leków oby jak najdłużej.

przez platek rozy 21 paź 2013, 13:14
Ludziki kolo godz.22 i trwa do teraz zaczelo mi z napiecia wykrecac nogi i rece'niestety jest to chyba po leku bo sa takie objawy w ulotce, jestem tak zrezygnowana i wystraszona ze chyba juz tego brac nie bede'czy tez mialyscie taki wachlarz ubokow na antydepresantach?
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

przez nerwa 21 paź 2013, 13:14
ooo michalb, wlasnie sie tak ostatnio zastanawialam ,gdzie Ty sie podziewasz :)))
Ja to widze, ze Ty w weekendy calkiem niezle sypiasz, a potem na poczatku Ci sie zaczyna gorszy sen.

-- 21 paź 2013, 12:18 --

platek rozy, mialam dokladnie to samo z nogami i rekami!! calą noc!! ale potem jak nie wzielam drugiej dawki to od razu przeszlo wszystko. Tzn. dalej mam w nogach w nocy czasem, ale juz nie z takim natezeniem. Takie lekkie wykrecanie nog tylko (uniemozliwa spanie ale jakos mega nieprzyjemne nie jest).

przez platek rozy 21 paź 2013, 13:18
Cala noc nieprzespana za mna :(
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Sortuj wg