Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez hania33 21 paź 2013, 00:14
nerwa, mi ostatnio nic nie smakuje , nie wiem już co jeść...milej nocy ..spijcie dobrze,
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

przez nerwa 21 paź 2013, 00:17
hania33, mi caly dzien dzisiaj bylo niedobrze, w ogole apetytu nie mialam - a teraz na noc... juz trzeci kawalek ciasta jem ;) Ty tez spij dobrze, mam nadzieje, ze mimo wszystko jakos usniesz po tym dniu.
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez hania33 21 paź 2013, 00:19
:papa:

Obrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Adam Smith 21 paź 2013, 00:20
a teraz na noc... juz trzeci kawalek ciasta jem

jak się liczy na dobry sen , to się powinno jeść ostatni posiłek 2 godziny przed nim , żeby nie obciążać układu trawiennego . Poza tym smacznego :mrgreen:
Adam Smith

przez dusznomi 21 paź 2013, 00:23
Victta, KALMSY SA BOSKIE, POMAGAJA MI NAWET PRZY ATAKACH... :) myślę, że to efekt placebo, ale działa to działa :) moge je brać, bo to jedyne leki gdzie na ulotce piszę, ze nie odnotowano efektów ubocznych .... bo tak to nawet apap boje sie brac!
Fajne życie, to przede wszystkim kwestia fajnego myślenia....

przez mika211 21 paź 2013, 01:30
Dusznomi, super, że Ci pomagają. Mi czasem pomagały, ale jednak nie wystarczająco, bo miałam silne ataki i jednak czułam, że na dłuższą metę, to mi nie wystarczą. Już za ok tydzień mam wizytę u psychologa, na szczęście :) To ważne w leczeniu, więc cieszę się, że oprócz leków w końcu do psychologa pójdę, i będę chodzić do niego, rozmawiać itp.

Dzisiaj czułam się mocno śpiąca, bo słabo spałam. No, ale ogólnie nie jest najgorzej. A teraz mój błąd, że o tej porze jestem jeszcze na komputerze, także schodzę.

przez dusznomi 21 paź 2013, 01:45
mika211, a mi sie spac za cholere nie chce ;/;/;/ i musze sie pochwalic ze od tyg kalmsow tez nie biore, takze jestem na dobrej drodze ;)
Fajne życie, to przede wszystkim kwestia fajnego myślenia....

przez nerwa 21 paź 2013, 02:03
Tomcio Nerwica, tak, tylko ze ja, jak jestem glodna to nie ma najmniejszych szans zebym zasnela. Czasem wlasnie wstane, zjem cos (jak banana teraz :) ) i zasypiam potem chociaz.
Chociaz na chwile obecna marnie to wyglada... W ogole nie moge spac :-/ chce mi sie, ale jak sie poloze to zaraz 1000 mysli w glowie...
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez wieslawpas 21 paź 2013, 02:03
dusznomi, ja tez nie spie, to nie sa moje godziny. Ach te noce. W dzień spię do 12:00, ale zasypiam kolo 3 w nocy. Co to te klamsy? Cos na sen?

Jem nawat w nocy. Wlasnie gotuje sie zupa. No cos trzeba robic :)

przez nerwa 21 paź 2013, 02:13
wieslawpas, o prosze, nawet zupa! Ale pewnie, no jakos tzeba zagospodarowac ten czas ;)

przez wieslawpas 21 paź 2013, 02:28
No wlasnie zdjalem z kuchenki. To jest zupa na żeberkach - solidna porcja okolo 1 kg, do tego mrożonka. studzi sie już kolo wersalki - sprawdzałem - dobra.

-- 21 paź 2013, 02:38 --

nerwa, Na spanie jest najlepszy trening relaksacyjny Jakobsona. Jak nie dziala tabletka nasenna to zostaje ten metoda relaksacyjna. Nie jest to żadna muzyka relaksacyjna tylko metoda polegająca na napinaniu poszczególnych mięśni. Jest przyjazny głos lektora mówiący które mięsie napiąć.
W tle jest szum morza. Trening trwa pół godziny i po 20 minutach znacznie uspakaja wysokie myśli. Czasami puszczam do sobie dwa razy na słuchawkach i nieraz w trakcie zasypiam. Naprawdę uspokaja i działa.

Mozna go bezpłatnie pobrać stad.

http://treningjacobsona.lavenmint.pl/index.php

Przetestujcie moze Wam na sen pomoże. Mnie pomaga.

przez Enii 21 paź 2013, 08:42
Nerwa ja od kilkunastu m-cy biorę te ziołowe z niebieska nakretka z labofarmu. Na początku było ok. Teraz to sama nie wiem. Tam piszę ze trzeba je stosować dłużej i systematycznie.
W piatek brałam na sen a i tak budziłam sie chyba z 4 razy- nie wiem czy to przez pełnie czy wiatry ( wczoraj masakra była )
Ty kreujesz swoją własną prawdę. A „prawda” to jedynie to, w co wierzysz.
A „to, w co wierzysz” to jedynie to, co myślisz”.

Jerry Hicks

przez hania33 21 paź 2013, 09:39
Witajcie zarloczki nocne :D A ja spalam do 9 ..pije kawę by znów nie spać , dziwna na paroxetyna..

Obrazek

przez PJT 21 paź 2013, 09:53
dzień dobry, ja już po dwóch czarnych... dzis dzien korepetycji o 11 i o 15 ...sproboje wyrobic bez lekow
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

Sortuj wg