JUŻ NIEWIEM CO MAM ROBIC :(((((

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez MARIAN1967 18 lip 2013, 11:38
Nasz system nerwowy potrafi naśladować objawy chorób ,które sobie wyszukujemy.Najlepiej jest jednak wierzyć w badania lekarskie.Jeśli uważasz ,że są nierzetelne , możesz iść do innego lekarza zasięgnąć porady.Według mnie lekarze prawidłowo postawili Ci diagnozę .
О белые розы ,что с ними сделал снег и морозы ... Don't worry ,be happy ...Всё будет хорошо ...it's a beautiful life .......

przez lifeless 22 lip 2013, 10:19
sapiens88 napisał(a):Może ktoś mi powiedzieć czy naprawdę powinienem sie bać i łączyć swoje objawy ze stwardnieniem rozsianym ? ma ktoś jakieś doświadczenie jezeli chodzi o pierwsze stadia tej choroby ???

Człowieku uspokój się !!! weź się w garść i zacznij żyć codziennością :) to typowe objawy nerwicy, też tak miałem wkręcałem sobie wszystko tak że serce mnie bolało, miałem zawroty głowy itd. Pomógł mi dopiero psychiatra, który wyłapał nerwicę natręctw i przepisał Paxtin (silny SSRI) od tego momentu całe życie powoli wraca do normy, zacząłem żyć spokojnie nie przejmuje się tak bardzo i broń boże nie wertuje internetu w poszukiwaniu objawów - to niszczy bardzo szybko o czym zresztą także wspominał psychiatra. Moja rada jak najszybciej do psychiatry on będzie wiedział co robić wizyta nie jest straszna on znają już miliony różnych dziwnych przypadków. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia :)

lifeless
PAXTIN 5mg 1-0-0 + Magnefar 2tab 1-0-0 :)
ZOK - Obsesyjne/natrętne myśli - obecnie nasilenie tylko 10% :D

przez sapiens88 22 lip 2013, 19:41
Hej , dzięki za odp. W takim razie wybiorę sie do tego psychiatry zobaczymy co on powie w takim bądź razie ... i dam znać

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ladywind 22 lip 2013, 19:49
sapiens88, jestem niemal pewna że masz nerwice lekowa z dużą dawką hipochondryzmu,za bardzo wmawiasz sobie różne choroby
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez agape 23 lip 2013, 10:31
Kilkanaście lat temu krążyłam od lekarza do lekarza, szukając przyczyn swoich dolegliwości. W końcu pani neurolog skierowała mnie na badanie- rezonans magnetyczny. Kiedy zjawiłam się u niej z wynikiem, odetchnęła z ulgą i przyznała, że podejrzewała u mnie stwardnienie rozsiane. Ufff jakąż ulgę wtedy poczułam, że to "tylko nerwica". Nie szukaj diagnozy w internecie tylko u lekarza. :smile:

przez sapiens88 24 lip 2013, 08:18
Agape ,,, A mogłabyś opisać jakie objawy wtedy miałaś ??? Sluchaj problem w tym ze bylem juz u neurologa kiedy jeszcze nie odczuwalem tego dziwnego bólu w lydce , tylko bylem slaby i mrowienia mialem to neurlog powiedział ze moje odruchy sa prawidłowe i nie widzi objawow żadnej poważnej choroby , więc niewiem czy mam się do niego wrócić czy co ... wizyty u polskich lekarzy są bardzo drogie :/ zapłaciłem prawie 100 funtów za to ze mnie poklepal mloteczkiem , noga nie przechodzi niestety :/ dalej jest tak samo mięsień jest napięty i drga lydka jak tylko ja rozluznie ostatnio doszły mi jeszcze dodatkowe objawy tz wcześniej cos tam bylo ale teraz sie nasila to aa takie pojedyncze bóle glowy, uklucia , i boli mnie tak jakby w oczodolach albo to oczy niewiem sam

przez Mightman 24 lip 2013, 09:50
weś porządne dawki magnezu (ważne żeby był w formie chelatu lub organicznej typu cytrynian) aż do biegunki prawie, do tego uzupelnij potas (tylko tutaj nie przekraczaj zalecanej dawki bo można się przekręcić) i może coś pomoże

Sortuj wg