Dziwny problem w nocy z oddychaniem ...?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez misiek30 16 lip 2013, 12:09
Witajcie, dzisiaj w nocy obudziłem się i skoczyłem na równe nogi i łapałem powietrze jakbym miał się udusić, po kilkunastu takich wdechach rozpaczy i odgłosach charczenia przy tym sytuacja się uspokoiła. Zobaczyłem w lusterku że jestem zlany potem, położyłem się i od razu usnąłem. Zawsze śpię jak niemowlak to był 3 taki stan w ciągu ostatniego roku. Czy to objaw nerwicy, ? Wszystkie badania mam książkowe, podkreślam wszystkie, jestem przerażony. Jakby mi to się stało podczas snu w samolocie to by chyba było międzylądowanie, co robić ?

-- 17 lip 2013, 19:23 --

Czy mógłby ktoś coś podpowiedzieć ?

przez klaudek 17 lip 2013, 20:50
Witam. Jeżeli wszystkie inne badania są w porządku to oznaka nerwicy. Mi np. zdarzyło się obudzić w nocy ze strachem,że nie oddycham i serce przestało mi bić. Jest to bardzo dziwne uczucie, ale idzie wytrzymać jeżeli wie co dolega i że jest to tylko nerwica. Radzę się wybrać do psychiatry. Pozdrawiam.
Możemy być stale szczęśliwi, jeśli nauczymy się dostrzegać w naszej powszedniości chwile szczęścia.
Anna German

przez lutka 17 lip 2013, 22:00
Tak sobie uświadamiam, ze ja mam wszystkie chyba objawy co wy na tym forum, bo takie cos tez mi się zdarza np. teraz w nocy, budze się i lapie oddech, bo nie umiem oddychać, po chwili kiedy dojde ,ze już nie spie to mija i zasypiam, zdarza mi się to częściej, jak mam przez dluzszy czas stan napięcia, nie wiem dlaczego tak się dzieje???

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg