Ogromny problem.

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Ogromny problem.

przez grzesiu0923 14 lip 2013, 13:56
Mam coś takiego, całkiem niezrozumiałego co źle wpływa na moje myślenie, nie wiem jak to opisać. Otóż w pewnym momencie pomyślałem że będzie tam głupio na tych wakacjach i sobie coś wyobraźiłem i moje marzenia prysnęły jak bańka mydlana. Teraz gdt pomyślę o tych wakacjach to mam myśli że będzie tam źle i tak mi to mąci w głowie i burzy całe myślenie że będzie fajnie a powinienem się cieszyć. Nie wiem, to tak jakby zahamowało moje uczucia o tych wakacjach i juz nie mysle o tym ze super ze jedziemy tylko te złe mysli ktore mi sie przywołały i ciągle jest źle przez te mysli :( to tak zahamowało w moim odczuciu :(

Ogromny problem.

przez lukk79 14 lip 2013, 14:14
nie ma co myśleć na zapas, to takie nerwicowe postrzeganie. spróbuj nie myśleć o tym, jak pojedziesz to zobaczysz jak będzie :)
Pierwszy Romantyk Forum

Ogromny problem.

przez Majkel86 14 lip 2013, 18:47
My to zawsze myślimy na zapas, że będzie źle, że coś się wydarzy itd... a w rzeczywistości prawie zawsze się okazuje, że było w porządku i te nasze myśli były zupełnie zbędne.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg