Ślinienie się przy nerwicy lękowej.

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez qwerrr 09 lip 2013, 22:59
Witam. Mam 19 lat. Podejrzewam, że od ładnych paru lat cierpię na nerwicę lękową. Do tej pory objawiała się ona u mnie: poceniem się rąk, czerwieniem się, uderzeniami gorącą, biciem serca, zgrzytaniem zębami. Natomiast od paru tygodni objawy te osłabiły się, ale pojawiło się ciągłe ślinienie się, przełykanie śliny co chwilę, które jest strasznie uciążliwe. Wyczytałem, że niektóre leki przepisywane przez psychiatrów nasilają ślinienie się i w związku z tym mam pytanie, czy przepisane leki usuną, czy tylko wzmogą objawy ślinienia się. Miał ktoś z Was podobny objaw? Jak sobie z nim poradziliście?

przez Marlena95 11 lip 2013, 20:14
Ja choruję na nerwicę lękową i tak jak ty ciągle przełykam ślinę. Na początku nadmiar śliny pojawiał się w momentach o dużym nasileniu stresu. Na dzień dzisiejszy towarzyszy mi bez ustanku.

przez Majkel86 11 lip 2013, 20:49
Też mam z tym problem ale pamiętam, że już od dzieciaka mocniej się śliniłem, nie przeszkadza mi to szczególnie :P Czasem tylko jak z kimś rozmawiam to mam wrażenie, że nie wyraźnie mówię przez tą śline ;) No i dentystka nigdy nie była zadowolona jak mi zęby robiła ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg