Czy już jestem na dnie?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Czy już jestem na dnie?

przez inny 04 lip 2013, 23:54
Będę znów udzielał korepetycji od przyszłego tygodnia. Dziewczynie 11 letniej......ale ja się jej boję :why: Widać po niej, że jest totalnym przeciwieństwem fobika i introwertyka, jest cwana, towarzyska, wygadana, wredna, zaradna, samodzielna. Chyba się nałykam czegoś, ale znowu będę zmułem...A przecież ja już mam doświadczenie w pracy z dziećmi, wiele już ogarnąłem i co? I nic, nie wierzę w to, że częste wykonywanie pewnej czynności sprawia, że zobojętnieję na nią. Znów będę musiał od nowa nawiązywać jakąś relację, a dzieci są wredne. Żeby się dziecka bać i tabletki łykać..... :hide:
Człowiek nikt....no dobra, człowiek drewno

Czy już jestem na dnie?

przez rotten soul 05 lip 2013, 01:17
Nie bardzo rozumiem, czemu ten temat ma taki mroczny tytuł. Napisałeś tak jabyś był heroinistą po 5 odwykach robiącym laski za działkę i wyrywającym torebki starym babciom ;).
Nie wiem jak to jest się bać 11-letniego dziecka, bo sam się ich nie boję tylko po prostu nie lubię, a jak Ty (tak wywnioskowałem) jestem introwertykiem, i to zaburzonym rzecz jasna. Musisz udzielać tych korków? Sytuacja finansowa Cię zmusza? Może lepiej dobieraj sobie uczniów jeśli już musisz to robić, bo katować się z powodu jakieś smarkatej wrednej (jak to napisałeś) dziewczynki to nie warto.

nie wierzę w to, że częste wykonywanie pewnej czynności sprawia, że zobojętnieję na nią

Może nie zobojętniejesz, ale będziesz sobie z nimi lepiej radził, także powinno to pomóc.
rotten soul

Czy już jestem na dnie?

przez inny 05 lip 2013, 10:36
No muszę coś robić. Póki co nie pracuję, w wakacje mało kto chce korki, a szukam jakiejś bardziej stałej pracy więc obycie z ludźmi wskazane. Mam nadzieję, że się polubimy, ale ogólnie mój strach przed dziećmi jest dla mnie extremum fobii społecznej. :hide: Co najlepsze ja mam kontakt z dziećmi od 4 lat, jak widać nie pomaga :cry:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Czy już jestem na dnie?

przez rotten soul 05 lip 2013, 13:06
inny,
Rozumiem. Potrzebujesz tej roboty. Dobrze, że masz w sobie trochę optymizmu, może się jednak polubicie, nie wiadomo.

Co najlepsze ja mam kontakt z dziećmi od 4 lat, jak widać nie pomaga :cry:

Trudno, żeby miało pomóc skoro to 11-latka jest. Przecież to totalna przepaść pomiędzy 4 -latkami a dziećmi wchodzącymi w okres nastoletni.
rotten soul

Czy już jestem na dnie?

przez khaleesi 05 lip 2013, 13:08
rotten soul, Twoje teksty rozwalają. inny, spokojnie przecież masz udzielać korepetycji a nie rozmawiać towarzysko. Wiem, że się dobrze mówi ale to jest dziecko więc zawsze możesz gówniare stanowczo uciszyć :lol:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Czy już jestem na dnie?

przez inny 05 lip 2013, 14:53
@rotten soul, ja wlasnie mam do czynienia z dziecmi w wieku podstwowkowym i wczesne gim, tamci sa juz ogarnieci, ale tutaj jest inna sytuacja
@psyche, no wlasnie gdybym ja to umial, ta dziewczyna ma taki charakter ze to ona mnie bedzie ustawiac a nie ja ją..... Nie wiem czy się polubimy, no chyba ze lubi Pou, :D

Czy już jestem na dnie?

przez rotten soul 05 lip 2013, 15:31
psyche. napisał(a):Twoje teksty rozwalają.

Gniotą system, jak do dzisiaj stwierdziła inna "forumowiczka". Dziękuję Wam obydwu. Postaram się dalej rozwalać i gnieść od czasu do czasu. :D

Sorry inny. Przeczytałem do lat 4 a nie od.

ta dziewczyna ma taki charakter ze to ona mnie bedzie ustawiac a nie ja ją.

No nie wiem co Ci poradzić, naprawdę. Musisz sobie zdać sprawę, że to "tylko" dzieciak, którego przewyższasz intelektem i doświadczeniem życiowym i jeśli przestawisz się na takie myślenie (wiem, że z tym to ciężko, bo sam się zmagam z tym przestawianiem), to nie da rady, żeby Ci "weszła na głowę"
Nie wiem czy się polubimy, no chyba ze lubi Pou, :D

Objaśnij mi co czy kto to jest Pou, bo nie mam zielonego pojęcia.
rotten soul

Czy już jestem na dnie?

przez inny 05 lip 2013, 15:49
Pou to taka gra na telefonach z Androidem, wśród "moich" dzieci każdy to zna, mi zainstalowali i tak teraz mam już 65 lvl xD

Czy już jestem na dnie?

przez buka 05 lip 2013, 16:02
Pou to taka gra na telefonach z Androidem, wśród "moich" dzieci każdy to zna, mi zainstalowali i tak teraz mam już 65 lvl xD

hehe,no u mnie też wszystkie to mają.Ja jako dzieciak pamiętam że było coś podobnego,choć oczywiscie w prostszej grafice.Każdy hodował swojego stwora,ja jednak o swoim szybko zapomniałem,to były jeszcze czasy kiedy się wychodziło na dwór grać w piłe a nie siedziało przy kompie:P

Co do dzieciaków to chociaż ja swoje lubie i na zajęcia chodziłem z chęcią(bardziej to traktowałem jak terapie nie jak prace)to też nie czuje się wśród nich zbyt pewnie.Niektóre to są takie osobniki śmiałe że człowiek nie wie jak się zachować.Pozatym wydaje mi się że brzydko mówiąc trochę schamiałe są teraz te dzieci,ja w swoich czasach(ajaj,taki dziadek ze mnie)nie wyobrażam sobie tak się odzywać do nauczycieli,no ale to wina tych wszystkich pań pracujących w szkolnicstwie,które poziomem kultury nie odbiegają

Czy już jestem na dnie?

przez rotten soul 05 lip 2013, 16:15
inny,
Sam mam klawiszofona cały czas więc nie jestem na bieżąco. Kiedyś to był szał na coś bardzo podobnego (buka chyba to samo miał na myśli), pamiętam i nazywało się toto Tamagotchi. Też się tym bawiłem, bo siostra kumpla to miała.
rotten soul

Czy już jestem na dnie?

przez Lusesita Dolores 05 lip 2013, 19:11
właśnie dzieki za przypomnienie miałam sobie kupić tamagotchi :yeah:
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Czy już jestem na dnie?

przez khaleesi 05 lip 2013, 19:13
czerwona-malina, a po co Ci to? Miałam ten szpej ale szybko się spieprzył :bezradny:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Czy już jestem na dnie?

przez Lusesita Dolores 05 lip 2013, 20:50
psyche., bo chce miec takie zwierzatko :yeah:
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Czy już jestem na dnie?

przez inny 09 lip 2013, 09:52
No ja już po. Z trudem mogłem przełknąc śline widząc jej minę, kiedy dowiedziała się, ze mam wyższy lvl w Pou od niej.... :yeah:

Sortuj wg