Chcesz się pozbyć nerwicy lękowej w parę tygodni?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez france25 13 sty 2017, 12:52
BEN 28 jak sie czujesz po metytacji i jodze lepiej cos tez siwieje i sie trzese,jedyne co mi sie uspokoilo to serce po suplementacji magnezu i potasu

przez minou 14 sty 2017, 00:30
Ja uwazam tak jak autor pytania, ze zdrowy tryb zycia i zdrowe jedzenie sa niedoceniane, a tak naprawde to one sa odpowiedzialne za nasza dobra kondycje fizyczna i psychiczna.
Jednak ja osobiscie jestem raczej przeciwna suplementacji. Lepiej zmienic diete, jesc zdrowo i uzupelniac niedobor przez 3-6 miesiecy, niz faszerowac sie dodatkowa chemia, zeby uzupelnic go w kilka tygodni. Wg badan witaminy i inne suple w tabletkach w nadmiarze nie lecza a sa bardzo szkodliwe, za to witaminy z pozywnienia sa zdrowe i baaardzo ciezko je przedawkowac. Jesli juz suplementy, to wybierac tylko takie naturalne. Lepiej wlaczyc ryby do diety, niz lykac omega w tabletkach, zamiast magnezu z apteki mozna chrupac pestki dyni, migdaly, orzechy, jesc banany (dojrzale banany zawieraja tez tryptofan i pomagaja na depresje).
Poza tym, wg pewnych teorii (m. in. popularnego Gersona) organizm oslabiony powaznymi niedoborami nie jest w stanie wchlaniac sztucznych witamin z tabletek, takze jedyna opcja, to suplementacja odpowiednia dieta.

przez Powietrzny Kowal 14 sty 2017, 01:13
tomakin napisał(a):Podkreślam - to działa. Przez te lata zgłosiło się do mnie wiele, wiele osób, niektóre nie były w stanie samodzielnie wyjść z domu. W ciągu kilku - kilkunastu tygodni wracały do normalnego życia. Co więcej, to nic nie kosztuje - nie licząc podstawowych suplementów jakie można kupić w każdej aptece, takich jak omega 3, cynk czy magnez.

Jako aleksytymik skrajnie rzadko reaguję przemocą wobec innych ludzi - ale tobie misiu bym z chęcią i bez wysiłku większego ryja obił za to coś tu wypocił (zwłaszcza za to zdanie które cytuję) ;)
Pamiętaj "szybki dorobkiewiczu", że nerwica to opcja większa czasem niż kilka galaktyk - więc Twoje ładne akapity i wypięta pupa pewnie swoje zrobi w tych kręgach co nie są do końca zdecydowane...
Apeluję logicznie do WSZYSTKICH bidaków co mają jakąkolwiek zdiagnozowaną (i niezdiagnozowaną) nerwicę - to jest "wyskok z szyn życia" - ponowny wskok całego składu wymaga ZAWSZE czasu - minimum to pejoratywny wg. mnie rok - a normalnie to minimum 2-3 lata (choć kupa ludzi walczy z tym całymi latami - a nierzadko dożywotnio... "przykro mi")
Coś o ludziach, dzieciach i kobietach... bez spięć... - https://www.youtube.com/watch?v=zyyTJ1TUW2M

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg