Chcesz się pozbyć nerwicy lękowej w parę tygodni?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Chcesz się pozbyć nerwicy lękowej w parę tygodni?

przez carita 02 lip 2015, 15:30
tomakin, właśnie przeczytałam Twój wątek i chciałam Ci podziękować. Kiedy byłam w ostrej fazie załamania nerwowego, napadów paniki i innych atrakcji szukałam w necie wszystkiego, co mogłoby mi pomóc. Trafiłam na stronę, na której było o brakach pierwiastków w organizmie, które potęgują objawy, które miałam też i ja. Była to prawdopodobnie Twoja strona. I zakupiłam sobie magnez, cynk z miedzią, witaminy B, D3 omega 3, ginkofar, potas, żelazo i chyba to wszystko. I zaczęłam łykać w dużych ilościach. Większych niż zalecana dawka, tak jak sugerowałeś. W takim stanie jak byłam, było mi obojętne, czy się zabiję sama, bo nie dam rady dłużej żyć, czy zabiją mnie suplementy. I pomogło. Nie tak, że nagle zostałam uleczona w cudowny sposób. Nie, ponieważ moje załamanie nerwowe było spowodowane okolicznościami życia, które się kumulowały od lat. Jednak uważam, że życie w nerwicy, w trudnej sytuacji psychicznej, w ciągłych nerwach wyżera z organizmu, pochłania pierwiastki i stąd takie ich braki. Po kilku dniach takiej terapii tabletkowej przestałam mieć takie megaodjazdy, ustały kołatania serca. Leczę się od roku u psychiatry i u psychologa i nadal jestem na tabletkach od psychiatry. Ale pamiętam o suplementach, bo po sobie widzę, że to ważna sprawa. Teraz jak ktoś z mojego otoczenia mówi mi o takich przypadkach nerwicowców, to od razu radzę, żeby zrobić podstawowe badania plus TSH i zacząć brać sobie minerały. Dziękuję za to, że uświadamiasz takim ludziom jak ja, że nie tylko o psychikę trzeba zadbać, ale i o ciało.

Sortuj wg