Chcesz się pozbyć nerwicy lękowej w parę tygodni?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez france25 13 sty 2017, 12:52
BEN 28 jak sie czujesz po metytacji i jodze lepiej cos tez siwieje i sie trzese,jedyne co mi sie uspokoilo to serce po suplementacji magnezu i potasu

przez minou 14 sty 2017, 00:30
Ja uwazam tak jak autor pytania, ze zdrowy tryb zycia i zdrowe jedzenie sa niedoceniane, a tak naprawde to one sa odpowiedzialne za nasza dobra kondycje fizyczna i psychiczna.
Jednak ja osobiscie jestem raczej przeciwna suplementacji. Lepiej zmienic diete, jesc zdrowo i uzupelniac niedobor przez 3-6 miesiecy, niz faszerowac sie dodatkowa chemia, zeby uzupelnic go w kilka tygodni. Wg badan witaminy i inne suple w tabletkach w nadmiarze nie lecza a sa bardzo szkodliwe, za to witaminy z pozywnienia sa zdrowe i baaardzo ciezko je przedawkowac. Jesli juz suplementy, to wybierac tylko takie naturalne. Lepiej wlaczyc ryby do diety, niz lykac omega w tabletkach, zamiast magnezu z apteki mozna chrupac pestki dyni, migdaly, orzechy, jesc banany (dojrzale banany zawieraja tez tryptofan i pomagaja na depresje).
Poza tym, wg pewnych teorii (m. in. popularnego Gersona) organizm oslabiony powaznymi niedoborami nie jest w stanie wchlaniac sztucznych witamin z tabletek, takze jedyna opcja, to suplementacja odpowiednia dieta.

przez Powietrzny Kowal 14 sty 2017, 01:13
tomakin napisał(a):Podkreślam - to działa. Przez te lata zgłosiło się do mnie wiele, wiele osób, niektóre nie były w stanie samodzielnie wyjść z domu. W ciągu kilku - kilkunastu tygodni wracały do normalnego życia. Co więcej, to nic nie kosztuje - nie licząc podstawowych suplementów jakie można kupić w każdej aptece, takich jak omega 3, cynk czy magnez.

Jako aleksytymik skrajnie rzadko reaguję przemocą wobec innych ludzi - ale tobie misiu bym z chęcią i bez wysiłku większego ryja obił za to coś tu wypocił (zwłaszcza za to zdanie które cytuję) ;)
Pamiętaj "szybki dorobkiewiczu", że nerwica to opcja większa czasem niż kilka galaktyk - więc Twoje ładne akapity i wypięta pupa pewnie swoje zrobi w tych kręgach co nie są do końca zdecydowane...
Apeluję logicznie do WSZYSTKICH bidaków co mają jakąkolwiek zdiagnozowaną (i niezdiagnozowaną) nerwicę - to jest "wyskok z szyn życia" - ponowny wskok całego składu wymaga ZAWSZE czasu - minimum to pejoratywny wg. mnie rok - a normalnie to minimum 2-3 lata (choć kupa ludzi walczy z tym całymi latami - a nierzadko dożywotnio... "przykro mi")
Coś o ludziach, dzieciach i kobietach... bez spięć... - https://www.youtube.com/watch?v=zyyTJ1TUW2M

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez życiowa porażka 04 mar 2017, 20:18
Przeczytałam cały wątek i nadal nie wiem, co o tym myśleć. Następca Zięby to raczej nie jest, ale trudno uwierzyć, że nerwicę można wyleczyć suplementacją. Chociaż to bezrefleksyjne faszerowanie przez psychiatrów pacjentów lekami bez jakichkolwiek badań wykluczających inne schorzenia, też nie budzi zaufania.

Sortuj wg