Drętwienie twarzy po prawej stronie

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez miron91 05 cze 2013, 23:06
Schodzę z setalaftu jestem przy 25 mg chce całkiem wyjść z tego świństwa. Przy tej dawce jestem już chyba dwa miesiące nie dawo zacząłem jeść witaminę b1 i takie tam witaminki. I od kilku tygodni mam dziwne uczucie pod okiem mniej więcej na kości policzkowej jakby mrowienie drętwienie albo pieczenie czy coś. Nigdy takiego czegoś nie miałem nawet jak mdlałem z stresu bądź nie spałem po 3 dni pod rząd itp. Rano jak wstanę jest ok po około 20 min się zaczyna nie jest to uciążliwe takie lekkie mrowienie.W czym problem ?, Ogólnie czuję się dobrze,czasami jestem trochę wkurw ale to nic,co może być przyczyną?,krążenie,przewianie,układ nerwowy?. Boje się że znów mnie biorą jakieś problemy psychiczne. Proszę o radę. Do lekarza nie ma co iść mimika twarzy ok,nie dawno robione prześwietlenie kręgosłupa szyjnego i głowy.
miron91

przez marciatka 05 cze 2013, 23:14
Bierz magnez, jak przez tydzień nie przejdzie, idź do lekarza.

Ale bierz tak sumiennie, a w aptece powiedz, że chcesz jakiś w miarę dobry. Nie pij kawy, czarnej herbaty i coli.

Z opisu wygląda na klasyk niedoboru magnezu.

przez miron91 05 cze 2013, 23:53
Biorę magnez od przeszło tygodnia bodajże w dawce 500 mg,zapomniałem dopisać. Może to wina witaminy b1 bądź braki potasu ?.
miron91

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kalebx3 06 cze 2013, 00:01
Dołącz też Vigantol ( witaminę D w kroplach ) . I codziennie po 3 krople.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez miron91 06 cze 2013, 00:56
Wiec to raczej nie są problemy psychiczne ?
miron91

przez Kalebx3 06 cze 2013, 01:44
Wiec to raczej nie są problemy psychiczne ?

Nie może Ci tu nikt zdiagnozować co to . Musisz udać się do lekarza ( neurologa , psychiatry) i z nim omówić dręczący Cie problem .I im szybciej tym lepiej. Po to są lekarze ,aby takimi rzeczami się zajmować . My co najwyżej możemy podzielić się swoimi doświadczeniami , doradzić pomóc ,ale nie wyleczyć , od tego są inni ludzie z branży medycznej.
Pozdrawiam.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Sortuj wg