Miro - blog walki z atakami paniki, dla potomnych...

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Miro 29 maja 2013, 23:11
Saraid, No to OK, bo niektórym przechodzi w ciągu 5-10 min. Kiedy tabs podany doustnie zaczyna działanie po 30 minutach ;) Jakbyś napisała że po 5 minutach to bym Cię okrzyczał, że to nie tabs Ci pomógł :mrgreen:
Kliknij, full screen, full głośność, wyluzuj się --> http://vimeo.com/23333232

przez Saraid 29 maja 2013, 23:14
Miro, ;) :papa: dobranoc spokojnej nocy.
Saraid

przez Miro 29 maja 2013, 23:14
Saraid, Dziękuję, i na Wzajem ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez haribo190 30 maja 2013, 11:32
Miro, nie spij! Wstawaj, powiedz czy ty dzisiaj też się bezniadziejnie czujesz bardziej niż zwykle??

przez słonko1 30 maja 2013, 11:38
Miro, Mam takie same ataki paniki i lęki,fajnie że opisujesz swoją dzielną walkę z nerwicą,wiem że nie jestem sama, też walcze,tyle że ja narazie staram się nie brać leków,jak jest naprawdę bardzą zle to biorę hydro.Powodzenia,pozdro :)
słonko1

przez Miro 30 maja 2013, 11:46
haribo190, Spokojnie, "Licho Nie Śpi" ;) U mnie zajebiście, lęki wręcz pokonane, świat wydawało by się jest piękniejszy, bez żadnych mixów ;)

Slonko1, Nie zgadzaj się przenigdy na benzodiazepiny, to był mój największy błąd, jeszcze po tym jak odkryłem że lęki można pokonać praktycznie tylko z pomocą doraźną leków :(

A co do dzisiejszego dnia? Nie mam planów... Lęki pokonane, samopoczucie znakomite, hmm, zrobię sobie dziś chyba dzień wolny, a jutro stawię czoła Agorafobii. Czyli na jutro plan taki: jadę tam gdzie w cholerę ludzi, czyli pewnie nad wisłę (Nie lubię tłumu) zejdę na alejkę gdzie wszyscy spacerują, zasiądę, triumfalny papieros, i tak będę siedział, myślał, ponieważ wątpię żeby lęki mnie jeszcze złapały...

przez haribo190 30 maja 2013, 11:48
Miro, no to zazdroszczę samopoczucia...

przez słonko1 30 maja 2013, 11:54
Miro, Wiem staram się narazie bez leków,byłam miesiąc temu u lekarza pierwszy raz,przepisał asentrę,ale nie biorę,tyle że nieraz bywa bardzo kiepsko:(
Co do jutrzejszych Twoich planów,trzymam kciuki napewno będzie ok,jesteś DZIELNY WYGRASZ ;)
słonko1

przez Miro 30 maja 2013, 12:01
haribo190, Spokojnie haribo, i Ty się doczekasz ;)
słonko1, Dokładnie od "benzyny" jak najdalej, a co do planów, Dziękuję, ale tak czy inaczej los nerwicy jest przesądzony - Nerwicy powiedziałem grzecznie Spie***laj ;) Co też czyni bo wyjścia nie ma, nie ze mną te numery ;)

BTW każdy tak może ;)

przez słonko1 30 maja 2013, 12:04
Miro, :great:
słonko1

przez Saraid 30 maja 2013, 12:19
Miro, masz racje,że każdy tak może chociaż to czasem bardzo trudne jednak walka się opłaca.
Saraid

przez Miro 30 maja 2013, 14:30
Saraid, Dokładnie, tylko i wyłącznie od nas samych zależy czy przetrzymamy atak czy się poddamy i uciekniemy do domu/zażyjemy ponadplanowe tabsy (choć z początku ponadplanowe tabsy są dozwolone bo jest naprawdę "rzeź niewiniątek")

Najlepszy sposób na atak w plenerze, gdzieś z dala od bezpiecznych miejsc: Znaleźć jakąś siedziałkę, gdzieś nieopodal ludzi (pozorne wrażenie bezpieczeństwa w razie utraty przytomności- bo tego się boimy) telefon w dłoń i zadzwonić do kogoś znajomego. porozmawiać, zapytać czy w razie czego pomoże (ale nie od razu "Ej słuchaj przyjeżdżaj po mnie bo umieram) tylko zapytać, ta rozmowa da czas naszym mózgom z "opóźnionym reflexem" wytworzyć substancje potrzebne do normalizacji naszego stanu.

jeżeli byłby ktoś z moich okolic, i planował podjąć taką walkę to chętnie bym posłużył jako takie "Pogotowie Nerwicowe" z zebraniem i odholowaniem delikwenta włącznie ;) Niestety wielu ludzi nie ma komputera, nie wie o takim forum i męczą się... A mieszkam w bardzo patologicznej dzielnicy Krakowa, gdzie wielu ludzi cierpi z powodu takich zaburzeń.

przez Saraid 30 maja 2013, 15:14
Miro, najgorzej gdy atak następuje w takim momencie lub miejscu,ze trudno nagle wyjść ,odciąć się ...a tak bywa to bardzo trudne nauczyć się z tym żyć i pokonywać to,tym bardziej że niestety ale to wraca gdy następuje kumulacja stresu.
Saraid

przez Miro 30 maja 2013, 15:29
Saraid, Zawsze można zewsząd wyjść, chyba że osiadujesz wyrok ;) Rozumiem że mówisz o miejscu pracy. Praca to nie Gułag, zawsze można uprzedzić przełożonych (to też ludzie) o zaistniałej sytuacji.

Sortuj wg