juz niekiedy nie daje rady

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez maania 19 maja 2013, 16:57
pyszczek 040289,
nie wiem czy Cie to pocieszy ale jak to czytałam to zupełnie jakbym widziała siebie, także nie jesteś sama ;-) choruje już prawie rok czasu, cały czas biorę leki, jest nawet już dobrze tylko też czasami patrze na wszystkich dookoła i myślę że ja jestem jakaś szalona i pójdę do psychiatryka a tam to już całkiem zgłupieje... to cholerstwo tak łatwo nie odpuszcza ale da się z tym żyć to tylko Twoja głowa płata Ci figle, nic Ci nie będzie i na pewno nie zwariujesz, wyluzuj troszkę i myśl pozytywnie ;) mnie jak głupie myśli nachodzą to sobie wkręcam że każdy na pewno ma takie myśli i jest to normalne, szukam sobie zajęcia i przechodzi. Dasz radę! Trzymaj się :)

przez pyszczek040289 19 maja 2013, 18:37
Kurcze,najlepsze jest to ze dzis znow sie tak cholernie czuje...do wszystkiego musze sie zmuszac,moj maz chcial pojsc dzis ze mna na spacer a mi sie tak nie chcialo ze az sie poplakalam,wogole niemam do niczego motywacji ani nic,szok,glowa mnie boli,serce bije jak zwriowane,najchetniej ciagle bym spala, nawet gadac mi sie z nikim niechce bo nie umiem sie skoncentrowac...chcialabym troszeczke schudnac a niechce mi sie nawet spacerowac...nieumiem sie poprostu zebrac w sobie...a o tych lekach to nawet juz nie wspominam...moze musialabym lek zmienic albo cos? maania,a ty jakie bierzesz leki? Pozdrawiam cieplutko:-)

przez maania 19 maja 2013, 22:41
mi też się nic nie chce, chociaz u mnie psychiatra stwierdził, że to po lekach nic związane z depresją. Ja biorę rano Aciprex 10mg, na noc (od miesiąca bo się się budziłam w nocy często) Miansec 10 mg, a doraźnie w razie większych lęków zomiren 0,5 mg. Psychiatra mówił, że leczenie lęków jest czasami bardzo długie, ja biore leki od października i jakoś funkcjonuje ale nie czuję się jeszcze normalnie, do końca tego roku kazał mi to brać, nawet jeśli już wszystko ustąpi... także jeszcze długa droga przede mną, ale już się do tej choroby przyzwyczaiłam i jakoś żyję... ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg