wpływ ipmrezowania na samopoczucie

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez wieslawpas 12 maja 2013, 10:24
Witam,

Co sadzice o imprezowaniu z alkoholem na samopoczucie i stan nerwów?

Wieslaw

przez wysłowiona 12 maja 2013, 10:41
Różnie bywa. Ogólnie badania pokazują, że kontakt towarzyski jest jednym z ważniejszych czynników dla dobrego samopoczucia. Ale to bardzo zależy od człowieka. Ja sama naprawiłam sobie życie, jak przestałam się udzielać towarzysko. Po prostu imprezy wprowadzały straszny zamęt. Ale znam też osoby, które dopiero z takim trybem życia zaczęły odczuwać radość, bo przestały myśleć nad sobą i swoim życiem tak bardzo. Wydaje mi się, że strasznie dużo zależy od problemu, jaki się ma. Jeśli cierpisz, bo brakuje Ci poczucia bezpieczeństwa i kontroli, imprezy pogorszą sprawę. Jeśli masz wszystko pod kontrolą, ale nie możesz odpuścić na chwilę, to jest niezłe rozwiązanie ;)

przez *Monika* 12 maja 2013, 10:47
wieslawpas, Wszystko dla ludzi, ale tak jak babcia nakazała...z umiarem ;)
Obrazek
Główny Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Viii 15 maja 2013, 15:06
*Monika*, podpisuje się bez dwóch zdań. Tak jest prawie ze wszystkim ;)

przez Majkel86 15 maja 2013, 23:32
Jak się napije to jest lepiej ale na kacu wszystko potrafi dokuczać ze zdwojoną siłą ;]

przez *Monika* 16 maja 2013, 00:04
Viii, :D
Obrazek
Główny Moderator

przez Hans 16 maja 2013, 00:08
Imprezy z alkoholem to zazwyczaj na sali syf aż strach, a pot śmierdzi spod pach i po wszystkim smutno.
Feed your head
Feed your head

przez zupagrzybowa 17 maja 2013, 22:42
Owszem imprezy jak najbardziej ale bez alkoholu. Po pierwsze będąc w towarzystwie zapominamy o swoich problemach, nie męczą nas tak bardzo natręctwa, to wiąże się z tym że nie koncentrujemy się tylko na sobie ale i na innych. Jak jestem w towarzystwie rzadko miewam natrętne myśli i rzadko dokonuje rytuałów, to pewnie się wiążę też z tym że co inni powiedzą gdy zobaczą moje nienaturalne zachowanie. Alkohol stanowcze nie..czemu? Jak to już ktoś wcześniej powiedział, że podczas picia owszem czujemy się fajnie, ale to co czujemy na drugi dzień to jest już nie fajne. I nie mam na myśli tylko kaca. Zauważyłem, że podczas kaca natrętne myśli uderzają ze zdwojoną siłą. Dzięki temu piję z umiarem :) W każdym bądź razie nerwicowcom alkohol nie służy. To może i lepiej bo bylibyśmy alkoholikami :D
” Bo góry mogą ustąpić i pagórki się zachwiać, ale miłość Moja nigdy nie odstąpi od ciebie”

przez Kalebx3 17 maja 2013, 22:53
Owszem imprezy jak najbardziej ale bez alkoholu.

I w ogóle jak już pić to z umiarem ,nie jak swinia do upadłego :lol: :lol: :lol:
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Viii 21 maja 2013, 14:49
Generalnie trucizna dla ciała - polecam imprezowanie na trzeźwo. Można obserwować zachowani ludzi - wtedy ma się wrażenie ze jest się jedynym normalnym na sali ehehehehe
Zupełnie inna perspektywa.

przez Majkel86 22 maja 2013, 13:17
Tylko jak na trzeźwo jak wśród tylu ludzi człowiek od razu na samą myśl się robi spięty, jak się w takim stanie dobrze bawić?

przez wysłowiona 22 maja 2013, 13:21
Majkel, to kwestia nastawienia. Jeśli wejdziesz na imprezę wyluzowany, z nastawieniem na dobrą zabawę, to da radę.

Ja osobiście nie lubię się bawić z nietrzeźwymi ludźmi, a ostatnio nie lubię też pić, więc omijam większe imprezy ;)

przez Viii 23 maja 2013, 13:30
Majkel86 napisał(a):Tylko jak na trzeźwo jak wśród tylu ludzi człowiek od razu na samą myśl się robi spięty, jak się w takim stanie dobrze bawić?

Puść to... tańcz jak Ci się podoba. Przeważnie ludzie myślą o tym - co inni pomyślą jak mnie zobaczą w tańcu, co o mnie powiedzą, jaka opinie sobie o mnie wyrobią..... - a co mnie to kurczaki obchodzi?? Jakie to ma znaczeni dla mnie??
Baw się tak jak chcesz i nie zwracaj uwagi na to czy ktoś patrzy czy nie - tylko próbując się przekonasz. Najlepiej idź tam gdzie nikt Cię nie zna.
Tak na prawdę nikt Cie nie ocenia - tylko Ty sam siebie oceniasz. Zawsze tańczysz tak jak potrafisz i zawsze tańczysz najlepiej jak potrafisz. Nie możesz tańczyć lepiej niż pozwalają na to Twoje umiejętności. Możesz jedynie wyobrażać sobie - fantazjować na temat tego – co by było gdyby….
W najprostszej postaci - pier...l to i baw sie ;)

przez notfunnylady 09 cze 2013, 22:27
Kiedy jestem duszą towarzystwa podczas imprezy (co bywa rzadko, ale jednak), to wydaje mi się, że znajomi mają mi później to za złe. Poruszam czasem ambitne tematy, lubię dyskusje i je prowokuję. Troszkę jestem mądrala, dlatego tym bardziej odnalezienie aktywnych słuchaczy mnie cieszy.
Zawsze kiedy szczęśliwa wracam do domu, to rano budzę się z wyrzutami sumienia i analizuję co mogłam zrobić źle...
Nie traktuj życia zbyt poważnie.

Sortuj wg