Co mają wspólnego męty oczne z nerwicą ?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez MARIAN1967 18 kwi 2013, 22:45
nerwa napisał(a):Ostatnio się zagłębiałam w ten temat (męty+nerwica), i dużo osób łączy te dwie rzeczy. Tzn. u wielu osob wysyp mętów pojawił się właśnie gdy pogorszyl się ich stan psychiczny. Nie wiem jakie moze byc tego podloze psychiczne (myslalam, ze moze jakies napięcie w okolicach oczu czy cos?)

Osłabienie fizyczne ,albo problemy ze zdrowiem zawsze będą depresyjnie wpływać na człowieka . A mroczki przed oczami pojawiają się gdy jesteśmy osłabieni fizycznie ,zmęczeni ,w czasie upałów
О белые розы ,что с ними сделал снег и морозы ... Don't worry ,be happy ...Всё будет хорошо ...it's a beautiful life .......

przez DaNNio 18 kwi 2013, 22:56
Mroczki a męty to zupełnie dwie różne wkurzające przykrości ;)

przez leonardo 19 kwi 2013, 20:05
tutaj macie wątek o wzroku:

post1200958.html#p1200958

kiedyś rozmawiałem ze znajomymi z pracy, 4 na 5 osób miało męty, wniosek -> olać męty.

Natomiast nie wolno ignorować innych zaburzeń wzroku typu podwójne widzenie, zanik widzenia!!!!!!!, o tym napisałem w powyższym wątku.

Przy problemach z oczami wizyta u okulisty i neurologa to podstawa!!!!!!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nerwa 19 kwi 2013, 23:03
no właśnie, męty ma prawie każdy, tylko zazwyczaj kilka na które się nie zwraca uwagii. Ja mam na tyle duzo, ze nei moge ich zignorowac.
Mimo, że okulistka powiedziala mi, że za wiele ich nie widzi w oku, to na 100% jestem pewna, że to męty a nie "mroczki" wynikajace z innych problemow (bo plywaja itd.) Jeszcze musze USG oczu zrobic, moze tam wyjdzie cos wiecej..
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Sortuj wg