Co mają wspólnego męty oczne z nerwicą ?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez DaNNio 16 kwi 2013, 18:29
Witam wszystkich w czasie kiedy moja nerwica dawała o sobie najbardziej znać i jednocześnie miałem zapalenie zatok + różyczkę pewnego ranka zauważyłem że moje oczy są czerwone i całe popękane..olałem to , jednak parę dni potem na niebie zobaczyłem męta który z dnia na dzień robił się coraz większy a oczy dalej były czerwone..oczy do teraz są czerwone a minął miesiąc fakt nie jest to taka mocna czerwień jak wcześniej no i męty są ciupke bledsze no ale skąd to się wzieło ? To nie jest tak że pod wpływem nerwicy zaczełem zwracać na to uwagę bo nigdy tego nie miałem..na prawdę to wkurza..jadę rowerem a tu pełno mętów przelatuje koło ciebie ;/ choć powiem wam że wcześniej było jeszcze gorzej ! widziałem przez mgłe swiatło zostawało na długi czas i miałem nawet nie uleczalny śnieg optyczny ! w ciemnościach było białe..ale to już troche mineło :great: może dodam jeszcze że przez ten cały czas nie brałem żadnych leków prócz witamin..

przez Candy14 16 kwi 2013, 18:52
U okulisty byles?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez DaNNio 16 kwi 2013, 18:56
Nie byłem wizytę mam za jakiś tydzień..czekam już miesiąc bo na prywaciaka raczej mnie nie stać..ja podejrzewam wylew do oka pod wpływem ciśnienia no ale niewiem :?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Candy14 16 kwi 2013, 19:38
DaNNio, do okulisty miesiac ? :shock: zasrana sluzba zdrowia :evil:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez DaNNio 16 kwi 2013, 19:58
Ponad miesiąc..ale co okulista powie ? Pewnie nic..to musi mieć związek z nerwicą bo innej przyczyny nie widzę :? Fakt miałem niedowiedzenie zeza astegmatyzm w lewym oku..ale w nim nie ma mętów :lol: i przez całe życie oprócz łzawienia większych problemów nie miałem dopóki nie spotkałem się z piękna nerwicą :roll:

przez *Wiola* 16 kwi 2013, 20:01
DaNNio, Jak dla mnie to wszystko podejrzanie wygląda, dużo tych dziwnych objawów. Fakt ,że ja jestem już skrzywiona :roll: , ale wg mnie powinieneś się solidnie przebadać, . Opisz dokładnie wszystkie swoje objawy.
Moderator

przez DaNNio 16 kwi 2013, 20:12
Czyli tak wszysto zaczeło się od złego samopoczucia z dnia na dzień..nie zwracałem na to uwagi mimo że powinienem a jednak dalej źle jadałem piłem i wgl..pewnego razu fatalnie..no gorzej nigdy się nie czułem dostałem anginy ropnej (moja pierwsza poważniejsza taka choroba) potem z mojej głupoty ehh..nie doleczyłem tego i poszedłem na impreze..dopadło mnie zapalenie ucha -.- z dnia na dzień mój humor był okropny..pociłem się , potem były problemy z oddechem aż wkońcu wybuch paniki..w między czasie dostałem zapalenia zatok i różyczki..trwało to miesiąc , potem było lepiej..w między czasie odpadały mi paznokcie :shock: i miałem/mam nalot na języku..po odwróceniu swojego życia o 180 stopni , paznokcie wyglądają znakomicie , lęki już prawie znikły choć to jeszcze nie to..nalot jest mniejszy a przeglądając zdjęcia z przed roku..też go miałem ! i już wtedy moje humory były dziwne..myśle że ma to podłoże grzybiczne , osłabienie organimu..analizując swó rok (wszystko wydarzyło sie tego roku) doszedłem do zdumiewających wniosków ! miałem napady na słodycze..bez nich czułem się fatalnie ! śmiałem sie z tego..nalot na języku , pieczenie w podbrzuszu , częste biegunki , nudnośći zupełnie nie zdawałem sobie sprawy..zdałem sobie też sprawe że moje źłe samopoczucie nie wynikało z zmęczenia na które wszystko zwalałem..miałem zawroty głowy w sklepach i wgl..teraz czuje sie o wiele lżej ! podsumowując : gorsze humory , nalot na języku , oo cera też platała figle , paznokcie , zmęczenie , problemy z oddychaniem , napad paniki , wszystkie jej objawy w tym również DD , ŚO :mrgreen: różyczka , zatoki , męty i znów te zatoki :roll:

EDIT : zapomniałem dodać o przykrych myślach..że świat to fikcja i wgl że po co się żyje :lol: plus wyniki krwi , kardiolog wszystko ok ! tylko laryngolog przyczepił sie do moich uszu i nosa (mam chyba przegrode i zatkane trąbki)

przez *Wiola* 16 kwi 2013, 20:16
DaNNio, Ehh, może to być candida , ale radziłabym się również przebadać na boreliozę, poczytaj trochę na ten temat, Nie chcę siać paniki , ale lepiej sprawdzić :roll:
Moderator

przez DaNNio 16 kwi 2013, 20:19
borelioza odpada tak mi się wydaję..bo czuł bym się dalej źle nie prawda ? a czuję sie lepie..o wiele lepiej !

przez *Wiola* 16 kwi 2013, 20:22
DaNNio, Niekoniecznie, tym bardziej ,że brałeś sporo antybiotyków, tak wywnioskowałam. Więc mogła zostać ewentualnie zaleczona i uśpiona,. Ma również różne fazy, , Jesteś pewien ,że wysypka była różyczką?
Moderator

przez DaNNio 16 kwi 2013, 20:25
Nie brałem antybiotyków..tylko na anginę brałem bo ja ogólnie nie lubie łykać czego kolwiek :lol: tak to była różyczka na 100 % ponieważ u mnie w szkole była epidemia różyczki i połowa klasy miała..choć krostki na twarzy towarzyszyły mi aż 2-3 tyg ! ale z ciała zeszły po 3-5 dniach :D

przez *Wiola* 16 kwi 2013, 20:26
DaNNio, Ok, to spoko, jestem ciut nadwrażliwa na tym punkcie ;)
Moderator

przez DaNNio 16 kwi 2013, 20:33
Trzeba coś przeżyć żeby dostrzec błędy :P ja już nawet nie wypije herbaty z cukrem bo obawiam się o tą kandydozę czy jak to tam się zwie..bo wszystko pasuje idealnie ! z tym że nie wiem czy istnieją jakieś specjalne badania na to ? Fakt borelioza też by mogła pasować bo jeżdzę na działki do lasu i wgl..ale to raczej nie to :P

przez nieboszczyk 16 kwi 2013, 20:35
męty a nerwica?co tu ma piernik do wiatraka?męty to jakiś objaw uszkodzenia siatkówki niewiadomej etiologii i objawia się widzeniem w polu widzenia"latających muszek"ja też tak mam od 14 lat
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Sortuj wg