Nerwica a candidia??

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Nerwica a candidia??

przez kornelia_lilia 25 paź 2011, 19:07
_asia_, moja słaba psychika tego nie wytrzymie. z resztą nie wiem czy ma sens się katować dietą nie mając potwierdzenia w badaniach, już sama nie wiem. Zmiana diety trochę mnie zmieniła, ale może to nie wynik tej diety :?

Nerwica a candidia??

przez _asia_ 25 paź 2011, 19:15
Kornelia, jak uważasz, ja do niczego nie zmuszam, to Twoja odpowiedzialna decyzja. :)
"Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania"

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

Nerwica a candidia??

przez Foxon90 04 lis 2011, 22:57
Witam

To mój pierwszy post na tym forum.(przeglądam je od jakiegoś już czasu). Mam identyczne objawy jak astalavista. W dzieciństwie miałem przepisywyany (nagminnie) antybiotyk o szerokim spektrum działania i wtedy zaczeły się moje problemy. Od jakiegoś pół roku mam problemy z psichiką (tj. nerwica) Ostatnio powiązałem to z candidą. Czy jest ktoś może kto stosował długi okres czasu dięte przeciwgrzybiczą i widzi jakieś pozytywne efekty??

Pozdrawiam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nerwica a candidia??

przez kornelia_lilia 07 lis 2011, 16:37
Foxon90, a miałeś robione badania w kierunku grzybicy?
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

Nerwica a candidia??

przez Saraj 19 gru 2012, 12:11
_asia_, *Wiola*, komponowałyście swoją dietę w oparciu o książki A. Janusa?
Przymierzam się do rozpoczęcia własnej :smile:

Nerwica a candidia??

przez pannaMartka 19 gru 2012, 13:48
Hmmm..
A ja mam pytanie.. Jezeli leki psychotropowe niwelują objawy nerwicy, to to oznacza, że to nie kandydoza?

( heeh mam zacmienie mozgu dzis i nie wiem czy zrozumiale jest to pytanie)
pannaMartka

Nerwica a candidia??

przez student93 21 gru 2012, 00:42
witam mi w tym tescie wyszly 232 pkt , jakie trzeba zrobic badania i jaki jest koszt :D ?

Nerwica a candidia??

przez Lunaria 23 gru 2012, 18:25
pannaMartka napisał(a):Hmmm..
A ja mam pytanie.. Jezeli leki psychotropowe niwelują objawy nerwicy, to to oznacza, że to nie kandydoza?

( heeh mam zacmienie mozgu dzis i nie wiem czy zrozumiale jest to pytanie)

Myślę, że nie koniecznie, tzn, że leki psychotropowe pewnie w kandydozie też mogą doraźnie pomóc, ale to zapewne zależy od konkretnych leków i konkretnych objawów.

Tak poza tym, to mam dziwne uczucie, bo wydaje mi się że kiedyś już coś w tym dziale pisałam, albo w podobnym bo temat wydaje mi się być znajomy ale nie widzę żadnej mojej wypowiedzi... hmmm... Generalnie temat jest mi bliski bo też mam podejrzenie grzyba w przewodzie pokarmowym i słyszałam o przypadkach kiedy to osoby z problemami psychicznymi nagle ozdrowiały po kuracji przeciwgrzybiczej.

Moja refleksja na dzisiaj jest taka, że raczej grzybicę dostanie się z powodu nerwicy niż na odwrót.
"Człowiekiem jestem, nic co ludzkie nie jest mi obce"

Nerwica a candidia??

przez mariuszitb 21 lis 2013, 13:33
A mnie się wydaje że nerwica powoduje candide. Ja za często się masturbowałem i złapałem nerwice, zrobiło się zapalenie penisa, cały spiety brzuch.

Sortuj wg