Praca a nerwica

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Praca a nerwica

przez madzioreks 22 mar 2014, 16:57
Dziękuje Ci:* juz myslalam ze nikt mi nie odpisze hehe. Wiesz nawet sie zastanawiałam czy to bylaby praca taka co nie wymaga z ludzmi kontkatu.Moglabym myc ubikacje. Ale czy ja w zyciu bede miala z tego satysfakcje? Wydaje mi sie ze to poglebi moje lęki. Niekeidy mam takie ambitne wizje ale rezygnuje.

Praca a nerwica

przez warrior11 22 mar 2014, 17:04
madzioreks,
Pewien bardzo bogaty Amerykanin zaczynał od pucowania butów ;)
Nie musisz od razu zaczynać od czegoś ambitnego,ważne żebyś przerwała bezczynność i zaczęła coś
robić,bez presji ale do przodu
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

Praca a nerwica

przez monk.2000 22 mar 2014, 18:38
madzioreks, też stresuję się pracą. Teraz jak skończę studium będę musiał czegoś poszukać. Mam drobne doświadczenie w tej kwestii i praca to nie przelewki. Pracodawcy tną koszty i często trzeba pracować ponad siły. Nic dziwnego, że się stresujesz.

Sądzę, że tak jak mówi warrior11, ważne żeby się przełamać i spróbować. Z czasem się przyzwyczaisz. Dzieci też boją się szkoły, przedszkola, a często jak tam pójdą to nie chcą wracać do domu, bo są fajne zabawki i koledzy.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Praca a nerwica

przez madzioreks 22 mar 2014, 19:27
Nie wiedziałam ze przeniesliscie moj post.. myslalam ze sie nadaje do zaburzen lękowych no i to nie jest w sumie jak temat niecheć a raczej strach no ale jak tak moderator sobie zyczył ok:)
O widzę monk.2000, że dalej jestes na forum:) fajnie ze odpisałeś na mój post . Pamiętam że rok temu na poprzedni też odpisałeś :P

Sortuj wg