Dziwny objaw?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Dziwny objaw?

przez rixaa 07 kwi 2013, 23:35
Witam.. ostatnio zauwazylam u siebie dziwny objaw i właściwie nie wiem czy moge to przypisać do nerwicy..
mianowicie lekkie łaskotanie jakby w gardle (nie tak jak przy przeziebieniu) nie powoduje to kaszlu a jedynie strasznie irytuje..
łaskotanie to jest jakby w środku hmm może w układzie oddechowym, czasem w klatce piersiowej i w szyji..
jakby ktoś piórkiem łaskotał mnie od wewnątrz..
nie wiem czy to alergia czy kolejny wymysl mojej psychiki.. ale zaczelam sie niepokoic,
zaczelam brac leki na alergie.. ale jak narazie to rano bylo ok.. a teraz znowu czuje łaskotanie..

czy ktos z was miał już z tym doczynienia?
"Ale człowiek ta­ki już jest.Zastępu­je strachem większą część swoich emocji. "
"Co spra­wia, że człowiek zaczy­na niena­widzić sam siebie? Może tchórzos­two. Al­bo nieodłączny strach przed po­pełnianiem błędów, przed ro­bieniem nie te­go, cze­go in­ni oczekują."
P.Coelho

Dziwny objaw?

przez jasaw 08 kwi 2013, 00:02
rixaa, może to być objaw wysuszenia śluzówki. Czy wypijasz odpowiednią ilość płynów
w ciągu dnia??? Być może, w pomieszczeniach, w których przebywasz jest za suche powietrze??? Warto to sprawdzić...
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Dziwny objaw?

przez rixaa 08 kwi 2013, 00:14
ja zawsze piłam zbyt mało, po prostu nie odczuwałam zbytnio pragnienia, raz w bym wyladowala pod kroplowka ale staram sie pic w miare duzo.. takze mozliwe ze to jest to o czym piszesz , postaram sie wiecej pic i zobaczymy.. suche powietrze? hmm mieszkam w anglii a tu z reguly jest straszna wilgoć..
"Ale człowiek ta­ki już jest.Zastępu­je strachem większą część swoich emocji. "
"Co spra­wia, że człowiek zaczy­na niena­widzić sam siebie? Może tchórzos­two. Al­bo nieodłączny strach przed po­pełnianiem błędów, przed ro­bieniem nie te­go, cze­go in­ni oczekują."
P.Coelho

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg