Skocz do zawartości
Nerwica.com

nerwica lekowa


wiolka2846

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, na nerwice lękowa choruje juz od 2 lat nie daje sobie z nia rady ,od 2 lat jestem na Afobamie ...ataki paniki niepokoju ,lęku, strachu pojawiaja sie coraz czesciej dochodzi równiez u mnie do mysli samobójczych ....bardzo prosze doradzie mi jak walczyc z ta choroba....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiolka2846, Cały czas na afobamie?? Co za osioł Cię tak leczy? :evil: Afobam jest lekiem us pokajającym i powinien być stosowany doraźnie i na krótką metę. Są inne leki anksjolityczne , które nie powodują uzależnienia , No i powinnaś udać się również do psychologa i skorzystać z terapii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie mam taki zamiar ..chce zaczac psychoterapie ...lekarz do kitu skoro sa inne leki a wypisuje tylko afobam ...planije zmienic lekarza od wtorku mam nadzieje ze znajde takiego ktoey mi pomoze ..boje sie ze nie dam rady sama z ta choroba ..najgorsze ta mysli samobojcze one mnie przerazaja .. nie wiem tylko czy nerwica lekowa jest wyleczalna i ile potrafi siedziec w człowieku ,,chciałabym obudzic sie rano z mysla ze juz nie ma we mnie tej choroby... dziekuje za odp ..pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×