nerwica lekowa

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

nerwica lekowa

przez wiolka2846 01 kwi 2013, 01:14
Witam wszystkich, na nerwice lękowa choruje juz od 2 lat nie daje sobie z nia rady ,od 2 lat jestem na Afobamie ...ataki paniki niepokoju ,lęku, strachu pojawiaja sie coraz czesciej dochodzi równiez u mnie do mysli samobójczych ....bardzo prosze doradzie mi jak walczyc z ta choroba....

nerwica lekowa

przez *Wiola* 01 kwi 2013, 01:26
wiolka2846, Cały czas na afobamie?? Co za osioł Cię tak leczy? :evil: Afobam jest lekiem us pokajającym i powinien być stosowany doraźnie i na krótką metę. Są inne leki anksjolityczne , które nie powodują uzależnienia , No i powinnaś udać się również do psychologa i skorzystać z terapii.
Moderator

nerwica lekowa

przez purimer_89 01 kwi 2013, 01:37
Witaj na forum.
Jest tutaj wiele naprawdę wspaniałych osób.
Wśród nich są perełki jak np. *Wiola* i Lilith - to chodzące encyklopedie w dodatku bardzo miłe i przyjazne.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

nerwica lekowa

przez wiolka2846 01 kwi 2013, 02:17
własnie mam taki zamiar ..chce zaczac psychoterapie ...lekarz do kitu skoro sa inne leki a wypisuje tylko afobam ...planije zmienic lekarza od wtorku mam nadzieje ze znajde takiego ktoey mi pomoze ..boje sie ze nie dam rady sama z ta choroba ..najgorsze ta mysli samobojcze one mnie przerazaja .. nie wiem tylko czy nerwica lekowa jest wyleczalna i ile potrafi siedziec w człowieku ,,chciałabym obudzic sie rano z mysla ze juz nie ma we mnie tej choroby... dziekuje za odp ..pozdrawiam

Sortuj wg