Pytanie o ciekawy objaw !

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Quakerdramon 02 kwi 2013, 19:24
Ja mam pytanie, na wstępie zaznacze że to było parę lat temu. Próbowałem zasnąć i wtedy paraliż totalny, zaczynam się pocić, ciężko oddycham i to trwało 30 sekund miałem tak kilkanaście razy w ciągu dwóch, trzech tygodni. Sam kilka razy wywołałem ten atak o ile to było możliwe ale tak myślę
Gdy zadają ból to mi daje moc

przez misstake 04 kwi 2013, 20:39
To paraliż przysenny raczej to nie jest związane z nerwicą, doświadczylam tego 2-3 razy. Za pierwszym razem było najgorzej,ze snu wybudziło mnie dzwonienie w uszach, ale nie moglam otworzyc oczu ani nic powiedzieć,serce walilo...i na jawie mi sie przyśniło,że chce zapalić lampkę,ale nie mogłam jej dosięgnąć i potoczylam się po podłodze. Za chwilę znów bylam 'w swoim ciele' i zaczęłam słyszeć w głowie szepty w dziwnym języku. Wtedy się przebudziłam. To było na prawdę straszne. Nie mogłam się ruszyć,krzyknąć,choć bardzo chciałam.
Taki paraliż występuje czesto tuż przed zasnieciem lub przebudzeniem i wtedy,gdy np. wstaniemy w nocy do toalety - ciało się lekko pobudzi,ale umysł nie.
Pozdr

przez Epica 04 kwi 2013, 20:59
To faktycznie straszne,to tego nie wiedziałam.Ja mam te paraliże...ale mnie wygląda to tak że się przebudze to nie mogę się ruszyć ani oddychać...to jest takie uczucie jak przy wybudzaniu z narkozy.Z pewnością jest to jakiś nerwicowy objaw,a co do dzwonienia w uszach to tak...jak zasypiam.A jak zasypiam to słyszę czasem rozmowy...ale takie które miały miejsce tego dnia,tak jakby mózg je odtwarzał,kurcze nie wiem jak to nazwać(taki pół sen)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg