Lęk , nerwy a papierosy

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Lęk , nerwy a papierosy

przez Hooligan123 23 mar 2013, 19:21
Witam
Mam takie nietypowe pytanie. Nie daje mi to spokoju dlatego zapytam tutaj. Palilem nalogowo papierosy od 2 lat , dziennie pol albo paczke. I od paru miesiecy wogule mnie nie ciagnie do papierosow. Nie mam potrzeby zapalic. Wiem ze palenie szkodzi i wgl i powinienem sie cieszyc ze mnie nie ciagnie. Ale nie w tym rzecz. Naczytalem sie na necie ze to moze byc objaw raka pluc itd. I zas sie nakrecam , do lekarza chce isc zrobic badania. Mam nerwice , nie biore rzadnych lekow ani nie chodze na psychoterapie. Dorywczo biore jakies leki na uspokojenie i tyle. Niewiem czy to moze byc nerwica zoladka bo , jak mam nerwy nie umie jesc , wymiotuje. Gdy pale papierosa to odrazu zbiera mnie na wymioty. Nie umie pic alkoholu bo jak biore lyka piwa to zaraz mnie dzwiga. To jest takie uczucie chocby chcial zwymiotowac a nie umie. Robilem badania krwi , wszystko w normie. Nw czy dlatego mnie nie ciagnie do palenia, niemam pojecia. Martwi mnie to. Kiedys tez mialem nerwy i palilem normalnie , odrazu jak wstalem rano musialem zapalic papierosa. Wogule mi to nie smakuje juz. Pale tylko do piwa i nic wiecej. Co to moze byc ??? Prosze kogos o odpowiedz