Stres przed dziewczyną-żałosne.proszę o rady

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez madafakasd 19 mar 2013, 18:17
Swoją historię opowiedziałem w dziale witam(w skrócie-historia wychudzonego frajera, który po 10 przejebanych latach w szkole i jej opuszczeniu ogarnął się w koncu i wyszedł na prostą,jednak kosztem nabawienia się konkret nerwicy).Było kijowo, ale jakimś cudem zrobiłem z siebie faceta.ale nerwica została,i to na fest.najbardziej mnie boli fakt,że mimo że po długich próbach znalazłem sobie dziewczynę i jestem z nią już pare miesięcy,wciąż mam fatalne lęki przed spotkaniami z nią.Mam awersję do kobiet(nie koleżanek,tylko obcych,które w teorii mogę traktować jako potencjalne partnerki seksualne,oraz...swojej własnej kobiety). Jak mam rozmawiać z jakąś albo nawet o tym pomyślę,mam totalny ścisk w zołądku.nieźle potrafię to ukryć.ale dyskomfort jest niemożliwy.niestety ze swoją dziewczyną mam tak samo,mimo że zdążyłem się do niej przyzwyczaić.można kolokwialnie powiedzieć,że boję się jej(może podświadomie,że coś nie wyjdzie).ona wie o tym i wie też,że to niezależne ode mnie.ale co ja mam z tym zrobić???chodzę juz do psychologa,ale może jakaś afirmacja albo coś?...;/ dodam że to tylko pewna część nerwicy, ale z tematem seksu i kobiet jest to mocno powiązane u mnie. mam z tym bardzo duże lęki i fobie.boję się kobiet.

przez bittersweet 20 mar 2013, 16:47
madafakasd, a poruszałeś ten problem z psychologiem ?
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Sortuj wg