Nerwica a depresja

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Nerwica, a depresja

przez ne3vergiveup 07 lip 2013, 12:48
Yagu napisał(a):
bet napisał(a):witajcie piszecie o różnych objawach nerwicy ale czy kltoś z was ma uczucie sciskania głowy dretwienia jakby ttos załozył wam opaske uciskową bo mnie to dopadło trzy tygodnie temu ni niechce puscić poradzcie cos

Jest też druga opcja - to nie objaw nerwicy:)

U mnie jest to czesty objaw nerwicy :)

Nerwica a depresja

przez monia.mika36 07 lip 2013, 13:26
Witam i przepraszam,ale jak założyc swój temat bo tu nic nie widzę:(((
proszę o pmoc ..przepraszam
Monika

Nerwica a depresja

przez 0Rh+ 07 lip 2013, 13:36
monia.mika36 napisał(a):Witam i przepraszam,ale jak założyc swój temat bo tu nic nie widzę:(((
proszę o pmoc ..przepraszam
Monika

Witaj. Pod moim wpisem ,po lewej stronie znajdziesz odnośnik do nowego tematu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nerwica a depresja

przez skufka 07 lip 2013, 15:02
Do ja33.
W jakich dawkach brałeś tę witaminę D? Tak jak na etykiecie? Czy jak jest słońce to jest obawa przedawkowania? Jak już Ci pomogło to teraz też bierzesz profilaktycznie?
Pozdrawiam :)

Nerwica a depresja

przez ja33 07 lip 2013, 19:18
nie wiem czy jest obawa przedawkkowania wit D3 Bo biorę ja dopiero ponad miesiac,natomiast wiem na pewno że od około 28 dni nie wiem co to nerwica.Bore jedna witamine D3 1000j m dziennie.Czytałem że najlepiej dac dawkę mocniejszą nawet dochodzącą do kilkuset J M,ja jedna biorę jedna dziennie i to pomaga

-- 07 lip 2013, 20:57 --

Aha zapomniałem napisac,tak witamina D3 mimo że czuje sie świetnie i zdrowo na stałe zostanie ze mna profilaktycznie.Nie mam zamiaru zrezygnować z czegoś dzieki czemu wyzdrowiałem.

Nerwica a depresja

przez Majkel86 07 lip 2013, 21:13
Wyzdrowiałeś całkowicie? Nie masz już żadnych objawów? Ja od kilku dni też stosuje kurację suplementami, czuję się ciut lepiej ale jeszcze daleko do normalności ;)

Nerwica a depresja

przez ja33 08 lip 2013, 19:11
Nie zniechęcaj sie na każdy organizm suplementy działaja inaczej na mnie podziałało po 2 tygodniach na ciebie może po miesiącu lub może nawet wiecej.Ale juz masz efekty skoro piszesz że czujesz sie lepiej.Nie wiem jakie suple bierzesz ale napewno znajdz w nich witaminę D3.pozdrawiam.Tak wyzdrowiałem całkowice.A przynajmniej tak sie czuje.

Nerwica a depresja

przez Majkel86 08 lip 2013, 20:50
No powiem tak są dni lepsze i gorsze ale dużym plusem jest, że praktycznie nie biorę już żadnych leków i jakoś daję radę. Liczę na te witaminy bo dużo czytałem na ten temat i doszedłem do wniosku, że skoro leki wyrównują chemie w mózgu i potrafią człowieka postawić na nogi to dlaczego suplementy by nie miały tego dokonać. Zobaczymy, było by pięknie pokonać wreszcie nerwice na dobre ;)

ps. biore omega3,magnez, wapń, vit B complex ,vit D, chrom, żeńszeń no i staram się zdrowo jeść.

Nerwica a depresja

przez ja33 08 lip 2013, 21:04
Sprawdz jaką witamine D masz ile ma J M bo sa takie majce mało nawet 400J M ja biore 1000J M na dzien,jesli masz mniej niż 1000J M zmień na wiecej.

Nerwica a depresja

przez Majkel86 08 lip 2013, 21:25
No mam taką właśnie co ma 400 j m ale biorę ją 2-3 razy dziennie.

Nerwica a depresja

przez ja33 09 lip 2013, 07:23
Wydaje mi się że za mały kop,tak jak wcześniej napisałem podobno najlepsza jest dawka po pare tysiecy J M.Zmnien na jeden strzał 1000JM,czyli 3 tabsy na raz albo kup inne aby w jednej był przynajmniej ten 1000.Pozatym wpisz sobie w google witamina D a nerwica albo witamina D a depresja i poczytaj jesli tego jeszcze nie zrobiłes.Pozatym im dłużej zmagasz sie z nerwicą tym dłużej bedzie trwała kuracja,tak mi sie wydaje.Mnie po 3 latach walki postawiła w miesiąc na nogi,a po dwóch tygodniach czułem sie lepiej.Wiec jesli zmagasz sie z tym świnstwem wiecej to może potrwac dłużej.

Nerwica a depresja

przez Majkel86 09 lip 2013, 15:08
Ok kupię to co Ty masz ;) No ja już chyba 8 lat się męczę, jakoś przez te lata się żyło i funkcjonowało ale życie ograniczone i to mocno przez to dziadostwo. Trochę czytałem na temat witaminy D, ogólnie latem myślę, że dostarczam jej dużo bo na słońcu lubię przebywać ale jesienią i zimą to na pewno braki. Fajnie, że Ci pomogło, daje mi to nadzieję, że można z tego wyjść w bardzo prosty sposób. pozdro :)

Nerwica a depresja

przez Rafal vel Nerw 09 lip 2013, 15:38
Cześć Zombiaki. Spędziłem 2 cudowne tygodnie na lazurowym wybrzeżu-nic tylko morze,słońce,plaża,uśmiechnięci życzliwi ludzie i zgadnijcie co..? żadnych ataków!!!Powrót do Polski i znowu się zaczyna -telepawki,brak snu,dziwne jazdy i tak sobie myślę co nie jest nowością -nasz kraj wpędził nas w tą chorobę.Ludzie tu jest tak smutno tak szaro ,ludzie są zamuleni ,apatyczni,w dresach i skarpetach ,zapoceni i z wąsami.
Dlaczego w innych krajach ludzie są uśmiechnięci a u nas same smutne mordy?!!!!To we mnie nerwicę wzmaga i depresję.
PS.Wiem że może nie powinienem ale ..ale polecam zacząć palisz ale małe ilości haszysz!!Świetny ubaw i zabawa.. :great:

Nerwica a depresja

przez rella 12 lip 2013, 13:35
:) ja wyjeżdżam, niestety tylko nad polskie morze, bo w moim stanie organizacja czegoś nowego mnie przeraża...
Wydaje mi się, że każdy wyjazd, oderwanie się na chwilę od codzienności musi pomóc. Na to liczę. Boje się tylko pierwszej dłuższej przerwy w terapii (najpierw mój urlop, potem terapeuty).
Ale też wiele jest w tym racji, że Polska nie sprzyja wyleczeniu :D Tu prawie każdy napotkany człowiek i ogólna sytuacja podkręcają nasze objawy.

Sortuj wg