Nerwica a depresja

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Nerwica a depresja

przez Rafal vel Nerw 28 maja 2013, 21:56
Kika1802 napisał(a):Rafal vel Nerw mnie sie tez chce czasem z tego smiac,ale jak mnie dopadnie...oj...to juz nie jest wcale wesolo.

-- 28 maja 2013, 21:41 --

Rafal vel Nerw mnie sie tez chce czasem z tego smiac,ale jak mnie dopadnie...oj...to juz nie jest wcale wesolo.

Przestań się skubać zacznij robić brzuszki albo przysiady to ci na zdrowie wyjdzie...

Nerwica a depresja

przez Kika1802 28 maja 2013, 22:27
gdzie Rafalku?na ulicy,w s-bahnie,w pracy?dopiero by mysleli-ooo,pojebana

Nerwica a depresja

przez Rafal vel Nerw 29 maja 2013, 20:50
Kika1802 napisał(a):gdzie Rafalku?na ulicy,w s-bahnie,w pracy?dopiero by mysleli-ooo,pojebana

No fakt to lepiej zacznij śpiewać teraz tyle różnych programów w TV może ktoś Cię wypatrzy-zawsze lepsze to od szczypania :yeah:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nerwica a depresja

przez wysłowiona 30 maja 2013, 08:19
gdzie Rafalku?na ulicy,w s-bahnie,w pracy?dopiero by mysleli-ooo,pojebana

możesz rysować w tramwajach:) w innych miejscach też pewnie coś by się wymyśliło.

Nerwica a depresja

przez fatuma03 01 cze 2013, 09:05
To wiem wsać szłrcze połam wieszam :smile:
Pewnego dnia zrozumiałam że ja nie umiem nic.....
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg
Vetira 2000mg propranolol30mg

Nerwica a depresja

przez maik11 01 cze 2013, 13:52
Cholera mnie trafi zaraz ja wiem że mam nerwice ale jak mnie atak dopadnie to nie daje rady.
Mam zawroty głowy wydaje mi sie że zaraz umrę przewrócę się,mam sucho w ustach boli mnie głowa nic mi się nie chce.
Czuję w sobie taką pustkę brałem promolan 50 ale nie mogę tego brać ponieważ usypia mnie to.
Biorę jakieś ziołowe leki ale to pomaga tylko na chwilę.
Już sam nie wiem co mam robić może ktoś podpowie mam 36 lat i jestem z Warszawy

Pozdrawiam

Nerwica a depresja

przez Monti 01 cze 2013, 23:12
Nie wiem jak można te dwa pojęcia ze sobą łączyć, albo ich nie rozróżniać. Mają całkowicie inne znaczenie. Współczuje chorującym i na jedno i na drugie.
Usunięto spam z podpisu

Nerwica a depresja

przez Rafal vel Nerw 01 cze 2013, 23:50
maik11 napisał(a):Cholera mnie trafi zaraz ja wiem że mam nerwice ale jak mnie atak dopadnie to nie daje rady.
Mam zawroty głowy wydaje mi sie że zaraz umrę przewrócę się,mam sucho w ustach boli mnie głowa nic mi się nie chce.
Czuję w sobie taką pustkę brałem promolan 50 ale nie mogę tego brać ponieważ usypia mnie to.
Biorę jakieś ziołowe leki ale to pomaga tylko na chwilę.
Już sam nie wiem co mam robić może ktoś podpowie mam 36 lat i jestem z Warszawy

Pozdrawiam

Cześć zrób to co wszyscy.Psychoterapia,piguły i w miarę możliwości unikaj sytuacji sterowych.Tylko tyle albo aż tyle może zrobisz.Odradzam alkohol-podnosi tętno i jeszcze bardziej się wtedy wkręcisz w w zawał,udar :(

Nerwica a depresja

przez stony21 03 cze 2013, 08:40
Witam ja też posiadam te objawy + rozchwianie emocjonalne bardzo rzadko przejawy agresji czy to ingerencja nerwicy lękowej?
Ostatnio edytowano 03 cze 2013, 15:10 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: dubel

Nerwica a depresja

przez mucha-1050 04 cze 2013, 12:36
Nerwica jest bardzo trudnym zjawiskiem i trzeba sobie z nią radzić...moze pomoc przychologa, albo jakieś zioła...i mniej stresu
Usunięto reklamę. Spamuj na innym forum.

Nerwica a depresja

przez Elżbieta Pisarska 06 cze 2013, 18:44
mam depresje jestem w szpitalu i mozna dostac krecka trudno jest zebrac własne mysli jak by było mało zmło jest terapi z psychologiem brakuje tu

Nerwica a depresja

przez Rafal vel Nerw 06 cze 2013, 18:53
Elżbieta Pisarska napisał(a):mam depresje jestem w szpitalu i mozna dostac krecka trudno jest zebrac własne mysli jak by było mało zmło jest terapi z psychologiem brakuje tu

W szpitalach jest tyle terapii na ile pozwalają warunki kadrowe.Zwykle w szpitalach jest dużo chorych na oddziale i każdy potrzebuje pomocy.
Staraj się jak najszybciej jak jest to możliwe wyjść ze szpitala i na własną rękę postaraj się znaleźć prywatnie jakieś ,,dobrego psychoterapeutę,,.
Zła wiadomość jest taka że jest ich niestety niewielu.

Nerwica a depresja

przez smolar22 09 cze 2013, 20:12
Moze macie zaufanego psychloga wWarszawie ?
Ja juz prawie umieram. Mam taki scisk i ból w klatce piersiowej ze odlatuje.
Co chwile zalewa mnie gorąco i tak jakbym tracił kontakt z rzeczywistoscią
Jestem taki nakręcony, ręce drgaja mi 24 h nie moge spac
Biore teraz 3 tydzien Effectin 75, Wczesniej Tritico 75 przez 3 miesiace i nic , oprocz tego ze spałem
Teraz bralem i tritico i effectin ale przeczytlame ze nie mozna łaczyc leków ktore wyshwytują serotonine
i odłozylem trittico ale czuje sie taki w niepokoju . Niewiem c zy nie zwariuje albo nie umre.
Juz sam niewiem co robic od 3 miesiecy jestem jak by wrakiem człowieka :(
Neiwiem czy isc do szpitala na izbie i niech mi czyms ulza.
Mam tez doraznie xanax ale boje sie go , biore moze raz na miesiac z 2 tabl.
Nie potrzebnie poczytalem ulotki od leków, kazdy nowy nakreca mnie tak ze jeszce bardziej mnei sciska :(
Takze sam niewiem co począć.
Dostalem jeszcze PROMOLAN, podobno bardzo dobry na nerwice. Czy ktos brał z effectinem ? Mzona łaczyc ?
Pomozcie ;( Czy jest ktos z Wwy ? moze chce sie spotkać.
Mail: usunięte na prośbę autora
Ostatnio edytowano 28 sie 2015, 21:58 przez shadow_no, łącznie edytowano 1 raz
Powód: prośba autora

Nerwica a depresja

przez disgraziato 11 cze 2013, 11:16
Witam wszystkich.
Muszę się wygadać bo nie wytrzymam... otóż mam zdiagnozowaną nerwicę lękową od dwóch miesięcy biorę leki Sulpiryd i Trittico i naprawdę czuję się lepiej ale najgorzej czuję się z tym, że nie mam kompletnie ochoty na opuszczanie mojego domu ,nie mam ochoty wyjść do znajomych a czuję, że mi tego brakuje a jak już gdzieś wyjdę do miasta to najbardziej nie chcę spotkać nikogo znajomego żeby mnie czasem nie zapytał co u mnie słychać... Przez nerwicę zwolniłem się z pracy i czuję się tym też bardzo przytłoczony bo z jednej strony chciałbym ją mieć a z drugiej strony czuje, że nie dał bym rady podjąć jakiejkolwiek pracy a tym bardziej nowej.Jakieś pół roku temu straciłem dziewczynę, która bardzo kochałem i to też mi podcięło skrzydła.. Jedynie cieszę się ,że mam oparcie w rodzicach bo to rozumieją (moja mam też cierpiała na nerwice lękową). Dzisiaj wstałem rano i się rozpłakałem uważając, że jestem do niczego ,nic mi nie wychodzi i w wieku 22 lat jestem życiową porażką i pytałem się Boga dlaczego akurat to mnie spotkało ...czasami naprawdę myślę o tym, żeby ze sobą skończyć ale po pierwsze nie mam odwagi a po drugie ciągle podświadomie myślę, że jednak wróci ten drugi JA towarzyski, uśmiechnięty i szczęśliwy facet. Jak mam podejść do tego pozytywnie, żeby się całkiem się nie załamać i ile można jeszcze się łudzić, że wszystko będzie dobrze ??

Sortuj wg