Nerwica a depresja

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Nerwica a depresja

przez Rafal vel Nerw 05 maja 2013, 18:16
znudzona-ona napisał(a):Rafal vel Nerw, weź Ty przestań z tą nagonką na psychiatrów i leki. Możesz mieć kogoś na sumieniu jak ktoś się naczyta tych twoich idiotycznych poglądów a dopiero zaczyna leczenie.

Co ty taka ,,nerwowa'' jesteś?Nie zapominaj że dużo lepiej lub optymalnie leczyć się bez leków.
To głównie zależy od natężenia choroby.W twoim przypadku to chyba tylko silne psychotropy można polecić -bo cholernie negatywnie a wręcz agresywnie się wypowiadasz.Wyluzuj stringi dziewczyno :D

Nerwica a depresja

przez nika1264 05 maja 2013, 19:42
Amanda mam dokładnie to samo co Ty plus kilka innych rzeczy mi sie dzieje cholery mozna dostac
Ostatnio edytowano 05 cze 2013, 12:37 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: dubel

Nerwica a depresja

przez DordoPL 06 maja 2013, 18:43
Czesc!
Mam 14 lat, i jestem aktywny sportowo.
Gram jak bramkarz.

Od jakiegos miesiaca mam zle samopuczucie i dolegliwosci:
-zawroty glowy z uczuciem plywania unoszenia sie (tylko wtedy jak sie zdenerwuje lub jestem w tlumie ludzi w sklepach duzych)
-uczucie braku ruchu, ale gdy nie mysle o tym to niemam, normalnie funkcjonuje.
-gdy pomysle ze cos mi jest lub moge byc na cos chory to jestem roztrzesiony i mam szybkei bicie serca oraz uczucie zemdlenia.

nawet teraz jak psize to sie trzese i robi mi sie slabo, a normalnie gdy nie mysle ze cos mi jest to jest okey

jeszcze czasami mam bol w oczach jak popatrze na jasne swiatlo np slonce, ale nei jest to ciagle i rozszerzone zrenice, raz jak bylem w sklepie to nagle mialem uczucie unsozenia sie lub plywania i bardzo rozszerone zrenice, normalnei niemam czegos takeigo np w domu lub w szkole.

czy cos mi moze byc?

kiedys sie stresowalem bo duzo meczow gralm waznych i mialem uczucie brak moejgo ciala i ruchow.

Pzodrawiam!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nerwica a depresja

przez Majkel86 06 maja 2013, 22:26
Po takie pytania to do lekarza ;) Nikt tutaj Ci diagnozy nie postawi. Najpierw trzeba zrobić szereg badań, jeśli wszystkie wyjdą dobrze to wtedy można podejrzewać problem w psychice. Nerwica może się objawiać na milion sposobów ale z tego co piszesz, że stresujesz się w sklepach i tak źle wtedy czujesz, to może to być początek fobii ale to trzeba zbadać a nie doszukiwać na forum pozdro i zdrówka ;)

Nerwica a depresja

przez wysłowiona 07 maja 2013, 07:40
Dordo możesz zrobić jak Majkel mówi, albo ewentualnie spróbować ograniczyć stres na jakiś czas i zobaczyć czy przechodzi ;) Jak potrzebujesz jakichś porad odnośnie stresu, to służę pomocą.

Nerwica a depresja

przez DordoPL 07 maja 2013, 18:25
No ja wlasnie przez ostatnie 3 tygodnie nei stersowalem sie i wszystko bylo okey, tylko czasami jak biegalem to mialem uczucie ze jakby ktos inny kontrolowal moim cialem, a tydzien temu jak wracalem ze szkoly to nagle mi zaczel oserce walic i czulem sie przez 30 sekund jak mialkbym zemdlec.
I dzisiaj jak wracalem ze szkoly to tak mi zaczelo walic serce.

Czasami ludzie mowia ze to mzoe byc nerwica sercowa lub niedokrwistosc, ale nigdy nie mialem zadnych objawow wczesniej.
Raz jakeis 2 tygodnie temu mialem bol w okolicach serca na treningu okolo 40 minut jak bralem gleboki wdech to mnie bolalo a jak nei to nie.

Nerwica a depresja

przez wysłowiona 07 maja 2013, 18:41
Trochę dziwne^^ Ale w ramach nerwicy może się pojawić wszystko, zwłaszcza mocne nerwobóle. A może być też niedobór magnezu:)

Nerwica a depresja

przez DordoPL 07 maja 2013, 19:36
a mnei tak nic nei boli tylko przeraza te uczucie ze ktos knotroluje moje cialo ze moge poruszac i robic co chce ale jakos tak dziwinie :/

a tak to tylko kolatanie mam :( wiecej nic raczej, a zapewne kolatanie serca to i odrazu zawroty glowy i poszerzone zrenice, co nie? :/

Nerwica a depresja

przez wysłowiona 07 maja 2013, 19:41
Może to to?

Nerwica a depresja

przez DordoPL 07 maja 2013, 19:47
no nie wykluczam, jak nie pomysle bo ciagle jestem lub cos mam na glowie to jest norma a jak pomsyle lub mam chwile wolnego i jakies dziwne mysli chdoza po glowie to takie rzeczy ;/

a tak pewnego dnai siedzialem 1,5 meisiaca temu rpzed alptopem i wlasnei takie uczucie do mnei przyszlo.

a uczucie plywania lub unsozenia sie, nagle, to myslsiz ze to mzoe byc przez te szybkei bicia serca?

Nerwica a depresja

przez Rafal vel Nerw 07 maja 2013, 21:11
DordoPL napisał(a):Czesc!
Mam 14 lat, i jestem aktywny sportowo.
Gram jak bramkarz.

Od jakiegos miesiaca mam zle samopuczucie i dolegliwosci:
-zawroty glowy z uczuciem plywania unoszenia sie (tylko wtedy jak sie zdenerwuje lub jestem w tlumie ludzi w sklepach duzych)
-uczucie braku ruchu, ale gdy nie mysle o tym to niemam, normalnie funkcjonuje.
-gdy pomysle ze cos mi jest lub moge byc na cos chory to jestem roztrzesiony i mam szybkei bicie serca oraz uczucie zemdlenia.

nawet teraz jak psize to sie trzese i robi mi sie slabo, a normalnie gdy nie mysle ze cos mi jest to jest okey

jeszcze czasami mam bol w oczach jak popatrze na jasne swiatlo np slonce, ale nei jest to ciagle i rozszerzone zrenice, raz jak bylem w sklepie to nagle mialem uczucie unsozenia sie lub plywania i bardzo rozszerone zrenice, normalnei niemam czegos takeigo np w domu lub w szkole.

czy cos mi moze byc?

kiedys sie stresowalem bo duzo meczow gralm waznych i mialem uczucie brak moejgo ciala i ruchow.

Pzodrawiam!

Cześć.Kiedyś też tak miałem.Grałem prawie zawodowo w piłkę nożną.Kiedyś graliśmy w lecie w pełnym słońcu -odwodniłem się i dostałem udaru słonecznego.Tydzień czasu chodziłem jakby nie we własnym ciele.Miałem uczucie jakby stał obok mojego ciała.Ciężko myślałem i bolała mnie głowa.W szkole byłem jak duch.Ale jak mówię tydzień,dwa i samo przeszło.Oczywiście nie powiedziałem o tym ani rodzicom ani w szkole.

Nerwica a depresja

przez mateusz12345 08 maja 2013, 00:18
Witam .

Mam problem ze soba z ktorym nie daje rady walczyc ciagle nasuwaja mi sie mysli czemu nie wybralem innej drogi w zyciu ( ogolnie czuje ze przegralem zycie w wieku 20 lat ) mialem okazje wyjechac robic to co kocham , niestety tak sie nie stalo , mialem kilka wpadek w zyciu z prawem . Straciłem kilku przyjaciół ktorych juz z nami nie ma , czesto płacze nie wytrzymuje cisnienia zdarza mi sie takze wymiotowac , zadreczam sie strasznie nie mam z kim o tym porozmawiac poniewaz jestem zamkniety z tym problemem w sobie , wszystkim sie przejmuje boje sie ze coś moze stac sie mojej rodzinie ze dopadnie ich jakas choroba i klade sie na lozko i placze , nie wiedzialem w ogole jak zaczac taki temat wiec prosze Was o wyrozumialosc

Nerwica a depresja

przez Rafal vel Nerw 08 maja 2013, 07:23
mateusz12345 napisał(a):Witam .

Mam problem ze soba z ktorym nie daje rady walczyc ciagle nasuwaja mi sie mysli czemu nie wybralem innej drogi w zyciu ( ogolnie czuje ze przegralem zycie w wieku 20 lat ) mialem okazje wyjechac robic to co kocham , niestety tak sie nie stalo , mialem kilka wpadek w zyciu z prawem . Straciłem kilku przyjaciół ktorych juz z nami nie ma , czesto płacze nie wytrzymuje cisnienia zdarza mi sie takze wymiotowac , zadreczam sie strasznie nie mam z kim o tym porozmawiac poniewaz jestem zamkniety z tym problemem w sobie , wszystkim sie przejmuje boje sie ze coś moze stac sie mojej rodzinie ze dopadnie ich jakas choroba i klade sie na lozko i placze , nie wiedzialem w ogole jak zaczac taki temat wiec prosze Was o wyrozumialosc

Depresja koniecznie zacznij się leczyć

Nerwica a depresja

przez abraxas 08 maja 2013, 08:30
Rafal vel Nerw, może zajmij się czymś pożyteczniejszym niż obdarowywanie diagnozami przez internet. Bo jak dla mnie to masz schizofrenię.
Chociaż faktycznie, Mateuszowi przydałby się psycholog.
Bywają dni dobre, ale bywają i złe, i te też muszę przyjąć za własne. Są dni, kiedy jestem z kamienia, czasem z żelaza, najczęściej, niestety ze szkła.

Sortuj wg