po wypiciu alkoholu budze sie ok 3-4 nad ranem, pomozcie-pro

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez analogia 04 mar 2013, 22:37
niestety, jak masz nerwicę i pijesz to ciesz się, ze nie masz ataków:) ja najgorsze ataki mam na kacu, szczególnie jak pomieszam alkohole, dlatego tego już nie robię:) niestety zdarza mi się pić, staram się nie pić nigdy 2 dni pod rząd, bo wtedy odczuwam 3 dni lęki i dziwny stan psychiczny. Jedynym sposobem jest ograniczenie alkoholu albo nie picie w ogóle.

przez lutka 04 mar 2013, 23:33
ja jak sie napije za duzo to juz o 6 rano z trzesawka i kolataniem serca jestem na nogach, typowy kac, nie pij po prostu ja przestalam, bo nienawidze sie tak czuc, chociaz w dniu kiedy pije jestem dusza towarzystwa :)

przez bigfish 05 mar 2013, 00:16
bekcs7, po prostu za wcześnie kładziesz się spać ja k się budzisz o 3 rano, pij do 3 to będziesz spał do 10 , proste?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bekcs7 05 mar 2013, 00:50
śmiejcie się dalej, to nie jest normalny kac, to są jakieś nocne ataki, normalnego kaca to ja mialem 6 lat temu jak mialem 18 nastke, czloiwek sie budzil o godzinie 12 w poludnie troche go glowa pobolewala i wode sie pic chcialo to byl kac! a teraz po 4 piwach dzwine nocne wybudzenia starszliwe bole glowy, nogi sie trzesa, serce wali jak oszalale, czlowiek mokry caly, ciezko zlapac oddech, to sie nazywa kac?

przez *Wiola* 05 mar 2013, 00:54
bekcs7, To jest "normalny" kac nerwicowca ;)
Moderator

przez bekcs7 05 mar 2013, 00:56
*Wiola* napisał(a):bekcs7, To jest "normalny" kac nerwicowca ;)

a da sie z tego jakos leczyc? sa jakies leki ktore to uspokajaja? dodam ze bez alkoholu tez mam nie raz w dzien dusznosci i dzwine zaburzenia serca, powinienem lepiej sie udac do psychologa?

przez *Wiola* 05 mar 2013, 01:51
bekcs7, Są leki , jest terapia,. Masz w ogóle diagnozę?
Moderator

przez Candy14 05 mar 2013, 02:14
normalnego kaca to ja mialem 6 lat temu jak mialem 18 nastke, czloiwek sie budzil o godzinie 12 w poludnie troche go glowa pobolewala i wode sie pic chcialo to byl kac!

to byl kac lajtowy
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Kalebx3 05 mar 2013, 14:46
czloiwek sie budzil o godzinie 12 w poludnie troche go glowa pobolewala i wode sie pic chcialo to byl kac! a teraz po 4 piwach dzwine nocne wybudzenia starszliwe bole glowy, nogi sie trzesa, serce wali jak oszalale, czlowiek mokry caly, ciezko zlapac oddech, to sie nazywa kac?

Witkacy by Ci zapewne odpisał: " Awansujemy przeto"
Pij dalej jak chcesz ,ale zaopatrz się w benzodiazepiny( leki uspokajające), bo inaczej męka.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez linka 05 mar 2013, 17:22
bekcs7 napisał(a):śmiejcie się dalej, to nie jest normalny kac, to są jakieś nocne ataki, normalnego kaca to ja mialem 6 lat temu jak mialem 18 nastke, czloiwek sie budzil o godzinie 12 w poludnie troche go glowa pobolewala i wode sie pic chcialo to byl kac! a teraz po 4 piwach dzwine nocne wybudzenia starszliwe bole glowy, nogi sie trzesa, serce wali jak oszalale, czlowiek mokry caly, ciezko zlapac oddech, to sie nazywa kac?

He he he starzejemy się co?

To co opisujesz może da się "wyleczyć" gruntowną suplementacją minerałów, witamin+ odstawienie alkoholu ( na jakiś czas) + prowadzenie higienicznego trybu życia - może problemy nerwowe + zmęczenie organizmu dają ci znaki czego masz nie robić. Ty chcesz na siłę nic nie zmieniać tylko łykać proszki... nie tędy droga....
Idź do lekarza ogólnego, powiedz co ci jest niech da ci skierowanie na podstawowe badania, może to coś z hormonami - no i rozważ ewentualnie wizytę u psychiatry /psychologa :)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez bekcs7 05 mar 2013, 19:04
hej, dzieki ze ktos sie tym zainteresowal, wiesz mialem badane hormony, morfologie, cukier itd wszystko jest w normie, nie prowadze niechigienicznego trybu zycia, wrecz przeciwnie nie pale zadnych narkotykow nie biore, kawy wogule nie tykam, energetykow tez nie, a alkohol tez tylko od czasu do czasu, wiec nie wiem skad ten problem sie pojawil. chyba faktycznie przejde sie do psychologa, aha dodam ze zauwazylem ze zawsze po zjedzeniu soli, np solone frytki czy slone chipsy zawsze mam dusznosci i problem ze zlapaniem powietrza, moze to ma z tym jakis zwiazek hmm

-- 17 mar 2013, 22:11 --

odswiezam temat, moze tos ma podobnie, bo u mnie dalej to samo, nocne pobudki i bole glowy...

-- 08 kwi 2013, 15:41 --

ponownie odswiezam moze pojawil sie ktos nowy z podobnymi objawami lub wie pod jakim katem powienienm sie leczyc, u mnie caly czas te same objawy...

przez nerwica-znajoma 28 lut 2014, 04:39
Cześć
Odświerze temat prawie z przed roku.Spróbuje pomóc , ponieważ jestem w podobnej sytuacji.Też jestem nerwicowcem i wiem jakie są skutki wypicia nawet trzech browarów.Wielu ludzi leczyło się wcześniej na nerwice, a tak naprawdę miało niedoczynność tarczycy lub chorobę HASHIMOTO.W chorobie tej objawy są bardzo podobne i objawy po wypiciu malej ilości alkoholu też(tu 3 piwa-bezsenność).Warto zbadać hormony tarczycy TSH, FT4, FT3. Jeśli z analizy krwi wyjdzie że TSH jest powyżej normy należy SZCZEGOLOWO zbadać tarczycę(USG itp...).

przez zaczarowana 28 lut 2014, 12:12
Rozwiązanie tego "problemu" jest jedno i bardzo oczywiste i proste - nie pić. Jak nie możesz przestać lub sobie odmówić to już masz większy problem, bo jesteś uzależniony, ale wtedy konieczne jest profesjonalne leczenia. Tak, to uważam, że nie ma co szukać sobie problemów na siłę. Z takim czymś do psychologa....., no nie żartuj sobie i nie zajmuj miejsca prawdziwie potrzebującym tych wizyt . Nie twórz sobie problemów, których tak naprawdę nie ma.
Jeśli większość jest o czymś przekonana, to wcale nie znaczy, iż ma rację.

całkowicie wolna od psychotropów od 24.04.2014r - NIGDY WIĘCEJ!

przez metka00 28 lut 2014, 12:40
Ja tak mam ino po 1 Wodce. nie pije ale zauwazyłem ze jak piłem "krupnik" potem jakieś dziwne jazdy , nie pamietam co robiłem , jakbym był na haju, po innych tak nie miałem a po "krupniku" na 2 razy picia tego specyfiku 2x jazdy. Absolwent, wyborowa, bylo ok a co w tym krupniku jest cholera wie...
Spełniłem marzenia poświęciłem wszystko
Spuściłem rottweilera zrobiłem widowisko
Otworzyłem futerał z karabinem trafiam czysto
dała siła idea jestem synem z blizną

Sortuj wg