jakie badania na dusznosc?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez ozi198 19 lut 2013, 16:27
witam ciagle zmagam sie z dusznosciami .Raz jest to wewnatrzne uczucie braku powietrza a raz problem z nabieraniem go.Nie mam swistow ani wdechowych ani wtdechowych.Mialem 3 razy spirometrie ostatnio tez wydolnosc idealna .Mam pikflometr przy sobie to takie urzadzenie ktore mierzy pierwszosekundowe dmuchniecie tzw PEF. zawsze tez mam dobrze nawet gdy mam dusznosci .Budze sie rano ciagle w ciagu dnia na chwilke mi to przejdzie i znow jest;/ .Mialem tez rtg ostatnio gazometrie krwi i tomograf pluc plus echo serca a takze dzis markery nowotworowe na pluca ;/.Co jeszcze musze zrobic zeby ustalic albo wykluczyc przyczyne organiczna a brac pod uwage tylko psychogenne zaburzenia? Robilem dzis ddimery bo boje sie ze moze mam mikrozatorowosc plucna ;/ .Mierze tez sobie pulsoksymetrem saturacje krwi tez jest ok co badac dalej?
ozi198

przez cerebro 19 lut 2013, 18:06
Zbadaj Xanaxem znaczy sprawdź czy po Xanaxie przechodzi. ;D
Oczekiwania mogą być bardzo niebezpieczne, szczególnie, gdy są jednocześnie wielkie i nieokreślone

przez linka 19 lut 2013, 18:07
Głowę, i mówię poważnie bo to najprawdopodobniej hipochondria ... i objawy lękowe......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez andziax 20 lut 2013, 00:29
cerebro :great:

przez cerebro 21 lut 2013, 02:42
Dzięki za wyrazy wsparcia. :) Niekonwencjonalne metody są czasem skuteczne. Tak się wyleczyłem z wielu chorób, ale moje problemy są poważniejsze - są natury psychicznej! ;)
Oczekiwania mogą być bardzo niebezpieczne, szczególnie, gdy są jednocześnie wielkie i nieokreślone

przez *Wiola* 21 lut 2013, 02:44
cerebro, ale kolegi też są natury psychicznej, zdecydowanie , zresztą chyba jak 99% użytkowników tego forum ;)
Moderator

Sortuj wg