Kontrola z Zusu

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Kontrola z Zusu

przez Paloma 08 lut 2013, 13:47
Zwraca się do Was pytaniem, otóż.
Leczę się na nerwicę lękową od kwietnia ubiegłego roku, przyjmuje regularnie Citaxin.
Od października jestem na L4 od psychiatry, dostałam wezwanie do zusu na kontrolę.
Zasiłek dostałam tylko jeden, gdyż był okres ,, wyczekiwania 30dni"
Moje pytanie dotyczy jak wygląda taka kontrola? Czy ktoś z Was doświadczył, czego mogę się spodziewać?

Kontrola z Zusu

przez Kalebx3 08 lut 2013, 14:02
Zwykła , rutyniarska kontrola lekarza orzecznika ZUS. Sprawdzi papiery , czy chodzisz na wizyty? , jakie leki bierzesz? , przeczyta wypisy od lekarza , szpitali ( jak są) , popyta.itd. Nic wielkiego. Ważne, to mieć ze sobą dowód osobisty , wszystkie papiery i nie tryskać optymizmem ;) . Badają zgodność stanu chorego i czy należy mu się zwolnienie. I tyle.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Kontrola z Zusu

przez Paloma 08 lut 2013, 14:12
Dziękuje:) Czy muszę od swojego lekarza pobrać jakieś dokumenty? na tą komisję, bo nic nie posiadam:( pójdę tylko z dowodem osobistym i torbą leków:(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Kontrola z Zusu

przez Kalebx3 08 lut 2013, 14:38
W papierach jakie od ZUSu dostalaś wszystko jest wyszczególnione, ale podejrzewam ,że powinno się tam znależć ( tak bylo u mnie). Stan zdrowia Chorego od lekarza wystawiającego zwolnienie lekarskie, oraz ksero ostatnich wizyt lekarskich u lekarza ( ze zgodnościa z orginałem).
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Sortuj wg