Nerwica lękowa a arytmia.

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Spes 07 lut 2013, 16:47
Proszę o pomoc, ponieważ nie wiem czy moje problemy z sercem związane są z nerwicą lękową czy może inną chorobą..
Objawy jakie mam to m.in. straszne kołatanie serca, serce bije mi szybko, czasami mam nieregularne bicie, czuje jakby serce przeskakiwało z jednego miejsca na drugie, czuje kłucie w okolicach, ból w klatce piersiowej oraz dziwne uczucie jak serce bije mi szybko i mocno i nagle zatrzymuje się po czym znów uderza kilka razy mocno i się zatrzymuje. Przy wdechu czuje jak bardziej bije..

Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

przez linka 07 lut 2013, 16:56
Nie nazywaj tego arytmią - bo nie wiadomo co to jest - pewnie to tylko na tle nerwowym. Jedyne co można poradzić to wizyta u kardiologa i założenie aparatu Holtera na conajmniej 24h i próby wysiłkowe oraz usg serca, bez tego nic się nie da stwierdzić.

Ps. miałam identyczne objawy - diagnoza: lekka arytmia na tle nerwowym, pobrałam betablokery, zabrałam się za leczenie nerwicy i przeszło :)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez perla86 07 lut 2013, 20:11
A cisnienie jakie masz?
Ja podobnie n szybkie bicie serca biore bloker 10 dzien dzisiaj wizelam wieksza dawke tzn polowke zobaczymy czy bardziej pomoze

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Spes 08 lut 2013, 12:49
perla86 napisał(a):A cisnienie jakie masz?
Ja podobnie n szybkie bicie serca biore bloker 10 dzien dzisiaj wizelam wieksza dawke tzn polowke zobaczymy czy bardziej pomoze

Ciśnienia nie mierzyłam. Co jaki czas mam mierzyć?

Sortuj wg