WSTAJEMY LENIE! DO ROBOTY!! :)

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Magda 16 lis 2005, 20:26
A mnie sie prawie udało. Jestem szczęśliwa, jestem spokojna i

jestem bezpieczna. Wiem, że jestem zdrowa. Czasami tylko mój umysł robi sobie psikusy, ale szybko doprowadzam go do

równowagi. Trzymajmy sie razem.

przez Fermina 16 lis 2005, 20:29
Napisz proszę - jak? Jak doszłaś do tego stanu. Pomógł Ci

psycholog, czy może leki?
;)

przez mam19 lat 19 lis 2005, 23:07
poczatki objawów od dzieciństwa zawsze miałem do siebie żal

że czuje ze jestem odwazny to nie moge sie przełamać do niektórych rzeczy,a to cały czas była nerwica ,teraz uwazam sie za

jeszcze wiekszego skurczybyka i nie dam sie nie dam sie chodżbym miał postawić świat na głowie łeb do góry TWARDY..JESZCZE

RAZ TWARDY SKURCZYBYK TAKIM JAK MNIE PAMIETAJĄ
mam19 lat

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

raz sie zyje :)

przez s 29 lis 2005, 23:27
uraz lekowo wegetatywny stwierdzono u mnie 2

miesiace temu , bralem seroxat ,a pare dni temu po wizycie u psychiatri przeszedlem na assentre...szczerze mowiac nie tego

oczekiwalem ...czulem sie juz nzacznie lepeij i bylem gotow do odstawienia psychotropow i daleszgo walczenia z choroba

jedynie przy psychoterapi,ale pani lekarz stwierdzila ze terminy sa bardzo odlegle i ze ona widzi leczenie proszkami i

dodatkowo wizyty u polecanego przez nia psychologa (prywatnie)
zaczalem przyjmowac assentre ,po kilku dniach wypadlo

akurat na wizyte u lekarza medycyny manualnej polecanego przez znajomoa kiedy bylem jeszcze w szpitalu...na termin czekalem

wiec ponad 2 miesiace !To bylo wlasnie dzis ...wizyta zaskoczyla mnie powiem szczerze , czlowiek wlasciwie patrzac na mnie

powiedzial co mi dolega ,ponastawial mnie troche przepisal leki homeopatyczne i inne tym podobne i powiedzial ze bedzie

dobrze a nawet lepeij ...dodal bym odstawil leki dotychczas brane ...
no wiec napisalem to wszsytko po to by kiedys inni

wiedzieli jaka jest roznica miedzy psychotropami a homeopatia i jakie jej ewentulane skutki uboczne na przykladzie mojej

osoby ...po za tym robie to bo jakos nie pasuje mi branie tych lekow a sytuacja z dzis dala mi inna ewentulanosc

...
gleboko wierze ze mi sie uda ...:)
w ramach formalnosci bralem 20 mg seroxat a potem 50 mg asentry , od jutra

zmniejszam to do 25 mg i bede tak bral przez tydzien , wlaczam do tego leki zapisane przez lekarza medycyny manulanej czyli

tzw homeopatyczne...
s

przez KOREK 30 lis 2005, 00:04
Dodal,zebys odstawil leki dotychczas brane?Mam nadzieje,ze po

konsultacji z lekarzem ktory Ci je zapisal.Zeby temat twojego nastepnego postu nie brzmial"Po co mi to bylo?"

przez Olka 30 lis 2005, 08:56
Ja nie mam zufania do medycyny niekonwencjonalnej, chyba ze

stosowac ja razem z innym leczeniem. Jakos nie wydaje mi sie by to był dobry pomysł zdac sie na sama homeopatie i odstawic te

leki ktore dotychczas brałes. Kiedys skorzystałam z usług sama nie wiem kogo, jakiegos bioenergoterapeuty,.......... nagadał

mi tyle głupot! Wystraszona poszłam do lekarza oczywiscie o wszystkim opowiedziałam, zaprosił mnie na usg i wszystko okazało

sie totalna bzdurą!!
"...by czuć upadek z wysoka spaść trzeba. Być na dnie by móc sięgnąć nieba......"

przez bibi 30 lis 2005, 09:14
ja jak byłam u bioenergoterapeuty to też kazał mi odstawić

leki . dlatego przestałam do niego chodzić. był drogi i faktycznie dużo o mnie wiedział :D
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez cicha woda 30 lis 2005, 09:53
Ja również wierzę że Tobie się uda ale przyznam szczerze, że

bałabym się zaufać temu lekarzowi.
...ogólnie mówiąc "life is brutal"
poza tym wszystko doskonale...

przez s 30 lis 2005, 16:25
spoko jak bede sie gorzej czul to pomysle nad powrotem do

poprzednich proszkow ,narazie tylko je zmnijeszylem z 50 do 25 mg , zadnych negatywnych odczuc....a wlasnie mam pytanie jak

sie przechodzi z jednych proszkow na drugie to jak to wyglada a minaowice czy to jest tak jakbysmy zakonczyli lecznie jednymi

i rozpoczynali 2 czyli ze powinny wystpaic skutki odstawinia pierwszych i poczatkowy brak efektow brania drugich czy to jest

tak jakby kontynuacja ...chodzi o przejscie z seroxatu na asentre ,kto cos wie na ten temat???
s

przez DarkAngel 30 lis 2005, 17:28
"s" tak wie ktos coś o tym.......lekarz, który przepisał Ci

te leki.
Sam sobie zmniejszasz dawke?....Trochę mnie irytuje takie zachowanie. I tak to własnie jest z nami chorymi na

nerwice, sami sobie źle robimy (oczywiście nie wszyscy). Odstawiamy leki, szukamy innego lekarza, a potem wracamy na forum

wyżalić sie że nerwica wróciła. Bo niby czemu miała nie wrócić, skoro nie została w pełni wyleczona... Po za tym to twoje

życie, zdrowie, zrobisz jak uważasz. Ciekawe tylko do kogo będziesz miał pretensje jeżeli ta choroba wróci, aczkolwiek wcale

nie musi. Jesteś w stanie podjać takie ryzyko?
Obrazek
ExModerator

przez KOREK 30 lis 2005, 18:04
s napisał(a):spoko jak bede sie gorzej czul to

pomysle nad powrotem do poprzednich proszkow ,narazie tylko je zmnijeszylem z 50 do 25 mg , zadnych negatywnych odczuc....a

wlasnie mam pytanie jak sie przechodzi z jednych proszkow na drugie to jak to wyglada a minaowice czy to jest tak jakbysmy

zakonczyli lecznie jednymi i rozpoczynali 2 czyli ze powinny wystpaic skutki odstawinia pierwszych i poczatkowy brak efektow

brania drugich czy to jest tak jakby kontynuacja ...chodzi o przejscie z seroxatu na asentre ,kto cos wie na ten

temat???
Czlowieku,to musi lekarz ocenic.Co ty chcesz sobie klopotow narobic?Z tymi lekami to sie samemu

nic nie kombinuje.

przez s 30 lis 2005, 18:33
ogolnie moze i tak ,szkoda ze lekarz psychiatra mial za malo

czasu zebym mu wyjazsnil jak sie czuje itp , bo w kolejce czekalo 5 osob wiec mnie jednym slowem olal, a ten co wczeniej

mialem go co mi to ogolnie zapisal tak samo ,zero konsultacji ,dlatego stiwerdzilem ze szukam innej opcji ...
wiem z czym

sie to wiaze ... ale wiara we mnie tkwi naprawde wielka i dlatego czuje ze sie uda:)
s

przez osia nie dam sie pokonac! 02 gru 2005, 11:38
jezeli "s" czuje ze to mu pomoze niech robi tak jak

mysli....... ta choroba siedzi w nas jezeli czuje ze ja pokona sam za pomoca lekow naturalnych niech tak robi :D

ale

na twoim miejscu "s" skontaktowalam bym sie z psychiatra w sprawie odstawienia psychotropow te leki to nie witaminka c ktora

lykasz jak sobie przypomnisz te leki zmieniaja cala chemie mozgu!!!

powodzenia:)

You are perfect...

przez Starlight 02 gru 2005, 22:58
....God makes no

mistakes.

zastanawiałam się czy nie napisać tego do off-topic`owej kategorii, ale co tam. wiem, że wiekszość osób na

forum nie ma łatwo, ja też, ale proszę nie pogrążajmy się tu. skoro juz sie spotkalismy bądźmy choć trochę bardziej

usmiechnięci, bo poza tymi terapiami, lekami ważni sa też ludzie, rodzina, przyjaciele i drobiazgi jak muzyka, kino, taniec,

Święta... jest trochę prościej, wystarczy wyciągnąć rękę

Sortuj wg