Pragnienie dziecka silniejsze od nerwicy lękowo-depresyjnej

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez lutka 24 lut 2013, 03:05
hej,lekow nie biore jeszcze,ale znowu schizuje gl.nocami i obawiam sie,ze znowu tym stresem owulacje zahamuje,okres byl,juz minal i zobaczymy co dalej

przez Niunka87 27 lut 2013, 15:25
Czesc
Chcialabym sie szybciutko przedstawic. Mam 25 lat od 10 choruje na nerwice lekowa i nerwice matrectw. Mojim najwiekszym marzeniem jest dzidzius pragne tego bardzo mocno.
Mam PCOS wiec szanse sa mniejsze ale mam wlasnie wrazenie ze to moja nerwica mnie blokuje nie dosc ze panicznie sie boje porodu ( nie boje sie bolu ale komplikacji) to boje sie wszystkiego i ciagle myje rece wszystko wokol mnie jest brudne. Nie mam juz sily. Staram sie trzy i pol roku i juz niewiem co robic. Zalamuje mnie to wszystko.
Pozdrawiam

przez lutka 27 lut 2013, 23:51
niunka tak mi przykro, ale w tej kwestii nie poradze, ja tez sie balam porodu ,ale w ciazy myslenie sie zmienia,jakos hormony inaczej dzialaja.

Odebralam dzisiaj wyniki z fazy owulacyjnej, LH I fsh w normie, za to estradiol2 podwyzszony i to duzo, nie wiem cvzy juz mam sie martwic czy co???aj przekichane.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg