Pragnienie dziecka silniejsze od nerwicy lękowo-depresyjnej

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez xjoasiax 06 lut 2013, 11:15
chyba tez bede musiala sie wybrac do ginekologa po cos na wywołanie bo chcialabym juz zaczac nowy cykl
a dzis rano spotkalam znajomego ktory oznajmił mi ze w tym miesiacu spodziewaja sie z zona drugiego dziecka...kurde coraz czesciej słyszac takie info pojawia mi sie ukłucie bólu i zazdrosci w sercu :cry: i zle mi z tym

siostrawiatru wszystko w swoim czasie, nie martw sie, ja mysle ze sam fakt iz pojawilas sie na tym watku swiadczy o tym ze gdzies tam kiełkuje w tobie mysl o dziecku....ale nic na siłe...daj sobie czas

przez Madzialenka 06 lut 2013, 14:08
Witajcie dziewczyny! Na nerwicę leczę się już 14 lat,leki biorę z przerwami,nawet kilkuletnimi.Za dwa tygodnie zostanę mamą :smile: W ciążę udało mi się zajść za pierwszym podejściem,może dlatego,że nigdy nie miałam problemu z okresem.Kiedy dowiedziałam się,że jestem w ciąży odstawiłam leki,niestety nie wyszło mi to na dobre.Nastąpił nawrót choroby ze zdwojoną siłą i powrót do leków,które biorę przez całą ciążę.Lekarz dopasował mi słaby lek i małą dawkę,ale czuję się dobrze.Niestety może będziecie uważać mnie za egoistkę,że biorę leki w ciąży,ale byłam w takim stanie,że lekarz stwierdził,że mój stan szkodzi dziecku bardziej niż leki.Pozdrawiam!

przez lutka 06 lut 2013, 14:15
Madzialenka napisał(a):Witajcie dziewczyny! Na nerwicę leczę się już 14 lat,leki biorę z przerwami,nawet kilkuletnimi.Za dwa tygodnie zostanę mamą :smile: W ciążę udało mi się zajść za pierwszym podejściem,może dlatego,że nigdy nie miałam problemu z okresem.Kiedy dowiedziałam się,że jestem w ciąży odstawiłam leki,niestety nie wyszło mi to na dobre.Nastąpił nawrót choroby ze zdwojoną siłą i powrót do leków,które biorę przez całą ciążę.Lekarz dopasował mi słaby lek i małą dawkę,ale czuję się dobrze.Niestety może będziecie uważać mnie za egoistkę,że biorę leki w ciąży,ale byłam w takim stanie,że lekarz stwierdził,że mój stan szkodzi dziecku bardziej niż leki.Pozdrawiam!

madzialenka, po pierwsze gratuluje ciazy,i, super ,ze za pierwszym razem, ja tak mialam z corcia hop i juz dwie kreski, tym razem gorzej :( dalej sie staram i staram, niestety u mnie nerwica zrobila swoje i pogruchotala mi hormony i cykl :(, w kazdym badz razie, zadna egoistka nie jestes, wzielas leki ,bo musialas, ja tez prawdopodobnie skoncze na lekach i bede sie starac juz w czasie ich brania, bo nie wyrabiam i chwilowo jestem nieplodna. trzymam kciuki zeby depresja po porodowa cie za mocno nie dopadla, albo w ogole.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Madzialenka 06 lut 2013, 14:44
Lutka,dziękuję Ci kochana i trzymam za Ciebie kciuki! :smile:

przez Agulinka 06 lut 2013, 15:17
Madzialenka napisał(a):Witajcie dziewczyny! Na nerwicę leczę się już 14 lat,leki biorę z przerwami,nawet kilkuletnimi.Za dwa tygodnie zostanę mamą :smile: W ciążę udało mi się zajść za pierwszym podejściem,może dlatego,że nigdy nie miałam problemu z okresem.Kiedy dowiedziałam się,że jestem w ciąży odstawiłam leki,niestety nie wyszło mi to na dobre.Nastąpił nawrót choroby ze zdwojoną siłą i powrót do leków,które biorę przez całą ciążę.Lekarz dopasował mi słaby lek i małą dawkę,ale czuję się dobrze.Niestety może będziecie uważać mnie za egoistkę,że biorę leki w ciąży,ale byłam w takim stanie,że lekarz stwierdził,że mój stan szkodzi dziecku bardziej niż leki.Pozdrawiam!

ja tez mam plan odłożyć leki kiedy tylko dowiem się że jestem w ciąży,ale jeżeli nie da rady to będę na lekach i dla mnie też to żaden egoizm myśle że dużo większym złem byłoby dla dzidzi męczyć sie za wszelką cene żeby nie brac leków :( napisz proszę jak rozwija sie twój dzidziuś i czy wszystko z nim ok :D

przez freda 06 lut 2013, 20:22
całkowicie się z wami zgadzam,czasami nie da rady,a zapewnienia,że ktoś nie będzie brał leków w czasie ciąży tylko mnie wkurzają,piszą tak kobiety,które nie były w ciąży i nie przeżywały katuszy.
Madzialenka gratuluję,będzie dobrze,powodzenia
A już myślałam,że ją pokonałam...

przez Agulinka 06 lut 2013, 22:23
freda napisał(a):całkowicie się z wami zgadzam,czasami nie da rady,a zapewnienia,że ktoś nie będzie brał leków w czasie ciąży tylko mnie wkurzają,piszą tak kobiety,które nie były w ciąży i nie przeżywały katuszy.
Madzialenka gratuluję,będzie dobrze,powodzenia

jest tu jeszcze kto :?: czy wszystkie laski poszły na warsztat pracy :P a co do planów to my sobie możemy jak potem życie samo układa scenariusz.co ma byc to będzie nie warto tracić czasu na zamartwianie się na przyszłośc

przez xjoasiax 07 lut 2013, 11:19
Agulinka zgadzam sie z Tobą, ja ostatnio staram sie wlasnie tak myslec:co ma byc to bedzie! jak narazie wielkie planowanie na nic mi sie zdało, załozyłam sobie mnustwo rzeczy, wydawalo mi sie ze mam nad wszystkim kontrole a tu zycie pokazalo ze jest inaczej :roll: staram sie wiec teraz jakos wyluzowac, dac sobie czas, przede wszystkim siebie wyleczyc bo jesli tego nie zrobie bede sie tak bujac przez cale zycie :roll: a równoczesnie nie rezygnowac ze staran, moze wtedy zycie postanowi sprawic mi niespodzianke

przez lutka 08 lut 2013, 02:01
Witajcie, a no psychiatra przepisal mi dzisiaj lexapro 5 mg i mogę sie starać z tym lekiem, ale mam mieszane uczucia? Nie wiem? Ale może mi normalny cykl wroci?

przez Agulinka 09 lut 2013, 19:44
Cześć laski.A co tu dzisiaj taki spokój-nikt nie zagląda czyżby wszystkie szykowały się na ostatki :?:

przez lutka 09 lut 2013, 22:32
Ja leze zmeczona po nartach nie mam sily nawet na lęki, niestety pomimo brania luteiny okresu jak nie ma tak nie ma.

-- 13 lut 2013, 09:47 --

co tu tak cichhhhooooo??? ja dostalam okres, w koncu i moge zaczac nowy cykl, z tym, ze chyba nas z mezem insemilacja czeka, chyba nici z naturalnego zaplodnienia.

przez fobia 15 lut 2013, 23:58
razem z mężem zapragnęliśmy dziecka, nerwica mi odpuściła więc wszystko było na dobrej drodze. Nie będę zanudzała szczegółami więc przejdę do sedna- okazało się ,ze nie możemy miec potomstwa. Mąż jest bezpłodny, mamy znikome szanse nawet na in vitro- chyba ,ze z nasieniem dawcy na co ja się nie zgadzam. Zaczelismy myslec o adopcji, wiem ,ze będziemy musieli przebrnąć przez całe tony biurokracji. Obawiam się tylko czy moja nerwica lękowa mnie nie zdyskwalifikuje jako matkę adopcyjną :(

przez lutka 21 lut 2013, 16:53
a dlaczego tu tak ciiiichooooooo???????????????, hej dziewczyny jak staranka, ja sie skupilam na testach owulacyjnych i mierzeniu temperatury i jakos lęki ustaly z czego sie bardzo ciesze. Odezwijcie sie, haaaallooooooo!!!!

przez Agulinka 22 lut 2013, 21:06
lutka napisał(a):a dlaczego tu tak ciiiichooooooo???????????????, hej dziewczyny jak staranka, ja sie skupilam na testach owulacyjnych i mierzeniu temperatury i jakos lęki ustaly z czego sie bardzo ciesze. Odezwijcie sie, haaaallooooooo!!!!

no właśnie mało kto tu zagląda :( chyba my z lutkąnajbardziej zawzięte,ja mam dzisiaj 19 dc ale nie nastawiam sie za bardzo bo tylko 2 przytulanka były :D ja tez juz 4 cykl mierzę temperaturkę i wszystko notuję zobaczymy czy coś zakiełkuje :?: a jak lutka czujesz się na lekach i co z okresem

Sortuj wg