Najdziwniejsze myśli ;)

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Najdziwniejsze myśli ;)

przez rixaa 14 lut 2013, 03:34
ja tez czasem mam mysli ze cos polkne w nocy i sie zadlawie np. nakretke od butelki.. dlatego mam manie odsuwania od lozka takich rzeczy xd
"Ale człowiek ta­ki już jest.Zastępu­je strachem większą część swoich emocji. "
"Co spra­wia, że człowiek zaczy­na niena­widzić sam siebie? Może tchórzos­two. Al­bo nieodłączny strach przed po­pełnianiem błędów, przed ro­bieniem nie te­go, cze­go in­ni oczekują."
P.Coelho

Najdziwniejsze myśli ;)

przez ProstaNazwa 14 lut 2013, 07:06
Sporo u mnie tego, ale te które najczęściej dopadają:
*że tak naprawdę jestem niepoczytalna,
*mam ADHD (ale ostatnio jakieś przygaśnięte :mrgreen:)
*jestem dla wszystkich ciężarem,
*może jestem lesbijką,
*zabiję całą rodzinę, a na końcu siebie,
*nikt nie przyjdzie na mój pogrzeb,
*jestem za mała na swoje duże ciało,
*zrobię coś głupiego w miejscu publicznym i znajdę się w centrum zainteresowania,
*jestem opętana :hide:
*jestem w ciąży i nie dam sobie rady,
*facet mnie wyrzuci na bruk (bezpodstawne myśli)
*że ludzie uważają mnie za niedojrzałą (po cholerę ja się w ogóle tym zadręczam :evil:)
*często po dodaniu posta, zastanawiam się czy nie zrobiłam jakiegoś mega błędu typu 'żaba' przez 'rz' i wracam do niego 10 razy.
*często mam wrażenie, że chodzę jak mutant i wszyscy się na to patrzą,
*to wszystko to sen,
*tracę pamięć i w końcu stracę ja całkowicie,
*jestem adoptowana,
*wszyscy mnie okłamują.

Więcej grzechów nie pamiętam :mrgreen: pewnie jeszcze sporo myśli się znajdzie, ale gdzieś teraz zaginęły.
ProstaNazwa

Najdziwniejsze myśli ;)

przez mgielka86 14 lut 2013, 20:33
ProstaNazwa trochę tego uzbierałaś ale powiem Ci szczerze, że prawie do każdego Twojego myślnika dodałabym coś pozytywnego :)
Boże, daj mi siłę abym mogła zrobić wszystko, czego ode mnie żądasz. A potem żądaj ode mnie, czego tylko chcesz...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Najdziwniejsze myśli ;)

przez ProstaNazwa 14 lut 2013, 20:45
mgielka86 to chyba rzeczy, których się podświadomie boję lub przekładam 'na przyszłość' i myśli krążą i krążą, ale na szczęście powolutku zaczynam dawać sobie z nimi radę... w końcu to tylko myśli ;)
ProstaNazwa

Najdziwniejsze myśli ;)

przez mgielka86 14 lut 2013, 20:50
ProstaNazwa każdy się czegoś boi. Ja też :? A bierzesz jakieś leki?
Boże, daj mi siłę abym mogła zrobić wszystko, czego ode mnie żądasz. A potem żądaj ode mnie, czego tylko chcesz...

Najdziwniejsze myśli ;)

przez ProstaNazwa 14 lut 2013, 21:38
mgielka86 nie jeszcze nie... muszę iść do psychiatry.
ProstaNazwa

Najdziwniejsze myśli ;)

przez Liv 15 lut 2013, 11:26
Mogę się podpisać pod bardzo wieloma Twoimi "przemyśleniami", ProstaNazwa :smile: Też się boję, że pozabijam rodzinę i siebie, że tak naprawdę tylko śnię (albo jestem w śpiączce), że tracę pamięć... Do tego czasem napadają mnie myśli że jestem pedofilem (pedofilką?), że rzucę się pod tramwaj albo samochód, rozdepczę przez przypadek swojego zwierzaka, sąsiedzi mnie podsłuchują i mówią o mnie, tak w ogóle to wszyscy - przyjaciele i rodzina - mnie nienawidzą, zaraz oślepnę albo umrę od wylewu, zawału, tętniaka, na ulicy coś spadnie mi na głowę i zabije mnie, a gdy w końcu umrę, to rodzina odkryje, jakim byłam popaprańcem i wymażą mnie z pamięci... :lol: :? Zwykle panuję nad tymi myślami, ale to denerwujące że prawie zawsze ze mną... Moją jedyną bronią przeciw nim jest to, że umiem się z nich/siebie śmiać i widzę ich absurdalność, ale racjonalizowanie niestety nie zawsze działa.
"Wiem tylko, że wierzę w brzmienie muzyki i pęd konia - cała reszta to zawracanie głowy." - Charles Bukowski
Liv

Najdziwniejsze myśli ;)

przez ProstaNazwa 15 lut 2013, 18:56
Liv dokładnie, a szczególnie kiedy mam gorszy dzień wtedy nie potrafię pohamować myśli, wyobraźnia wtedy szaleje.
ProstaNazwa

Najdziwniejsze myśli ;)

przez Little Red Fox 15 lut 2013, 19:05
tylko się nie śmiejcie - od dzieciństwa boję się, że coś mnie za kostkę złapie gdy będę kładła się do łóżka, lub będę wstawać - coś spod łóżka :shock:
więc do łóżka wskakuję, przebieram się z dala od łóżka, nigdy nie siadam na łóżku z wyciągniętymi nogami - czuję się jak małe dziecko, które boi się potwora :shock:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Najdziwniejsze myśli ;)

przez Mightman 15 lut 2013, 20:16
A ja mam tylko albo aż takie:
1. nigdy się z tego nie wylecze
2. wkońcu mnie moja dziwczyna zostawi (bezpodstawnne)
3. Umrę w określonych wyimaginowanych przez mózg momentach np. stoje i myśle kurde jest ciemno nie będzie jutra :/ - te myśli mnie najbardziej denerwują
4. Że po co żyjemy jak nie daj Boże nic potem nie będzie.

Najdziwniejsze myśli ;)

przez mgielka86 15 lut 2013, 21:32
ProstaNazwa to umów się jak najszybciej :)

Calineczka1990 kiedyś miałam podobnie. Dodatkowo bałam się, ze coś ściągnie mi kołdrę z łóżka albo mnie zacznie dotykać. Spałam tylko w pozycji zwróconej do ściany i bałam się każdego trzasku i innych dzwięków. A już najgorsze co mnie mogło dopaść to burza w nocy :?

Najdziwniejsze myśli ;)

przez mark123 25 lut 2013, 16:37
painforever napisał(a):Hahahahh mam to samo! u mnie w pokoju jak coś stuknie czy coś to mnie normalnie paraliżuje ze strachu i leże pod kołdrą jak glupia o_o

Ja czasami wtedy wydaję różne odgłosy, zazwyczaj albo głośno oddycham, albo mlaskam, albo stukam o ławę, tapczan, czuję się wtedy bezpieczniej. Ale nie zawsze występuje u mnie typowe uczucie lęku. Czasem mam tak, że przed położeniem się spać, gdy jestem np. w kuchni i zgaszę światło, to czuję silną potrzebę, żeby uciekać z tej kuchni, ale nie zawsze wtedy czuję lęk.

Czasem miewam też myśli związane z pisaniem posta na forum: czy zdania zostały dobrze sformułowane, czy zdania są zrozumiałe (ale nie zawsze mam takie myśli). Przed wysłaniem posta wtedy czytam wiele razy swój post i czasem wiele razy coś poprawiam. Ale po wysłaniu i tak się wtedy jeszcze zastanawiam, czy wszystko dobrze napisałem. A możliwość edycji posta tylko przez 15 minut po wysłaniu czasem nasila te myśli.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Najdziwniejsze myśli ;)

przez ProstaNazwa 25 lut 2013, 17:13
mark123, Zastanawiałam się właśnie czy tylko ja mam takie myśli dotyczące postów. Po zamknięciu wątku wraca myśl czy nie zrobiłam jakiegoś banalnego błędu ortograficznego, czasami tak mnie to dręczy, że wstaję i włączam komputer żeby sprawdzić :roll:
ProstaNazwa

Najdziwniejsze myśli ;)

przez Little Red Fox 25 lut 2013, 17:29
mark123, ProstaNazwa, a już myślałam, że tylko ja tak mam :hide:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Sortuj wg